Mi-as fi dorit sa aiba mai multa experienta ....

De la: garbo_C, la data 2010-01-06 10:30:45ei, asta-i adanca...

adica poate sa-si regleze hormonii cu alta, nu-i problema...
atata timp cat vine acasa cu o floare, si mai intoneaza si-un refren in telefon, ii iertat, ha?

dap, adanca rau! ma depaseste...




chestiile astea se pierd in timp. dar cand n-o sa ii dai tu atentie atunci o sa isi dea seama ca ceva nu e in regula.
garbo164652
Postat pe 11 Martie 2011 16:05
De la: irinapop, la data 2010-01-06 09:27:11Cei din jur il vad ca fiind sotul perfect...si poate e. E un barbat frumos, inteligent, familist, atent...dar nu este suficient - nu pentru mine -as vrea sa faca acele mici gesturi care pentru mie inseamna enorm - chiar am discutat cu el despre asta. De ce le/ma ignora? imi este teama sa nu faca aceste gesturi gratuite 'altcineva' si sa conteze pt mine.
Imi plac florile -vreau flori - macar o data pe luna, vreau sa iesim sa ne plimbam - 1 data pe saptamana, vreau complimente - sunt o femeie gasita atragatoare de cei din jur -de ce nu-mi spune asta? nu vede ca ma aranjez pt el?...este atat de greu? iese cu baietii de 2-3 ori pe saptamana...o plimbare cu sotia e o tragedie? Vreau prea mult?

Cum sa il abordez? care e problema?

Mi-ar fi placut sa fii avut mai multe relatii inaintea celei cu mine...el are 30 ani, eu 26 - suntem impreuna de 6 ani..
poate ar fi apreciat cate am facut impreuna (inclusiv o casa)...si un bebe pe drum :) -as vrea sa observe casa noastra permanent curata, ordonata, hainele calcate, mancarea gatita..faptul ca nu vin cu nervi de la servici ci intotdeauna cu drag acasa...sunt chestii care mi-ar fi placut sa le poata compara...imi doresc sa fii avut mai multe 'foste'(inaintea mea a mai avut o relatie in studentie de cam 1 an...neinteresanta) - inclusiv ca sa poata aprecia relatia noastra intima...

M-am hotarat...il trimit la femei! - glumesc...;)

Ce sa ma fac cu el? cu mine?




MAI VEDETI SI VOI UN FILM BUN:
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/536/536980ggzvh7xg51.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 11 Martie 2011 16:49
SI DUPA ACEEA DISTRACTIA INCEPE DE LA SINE:
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/536/536977isv4d2sr7z.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 11 Martie 2011 16:51
i le oferi toate pe tava si lui ii place asta. sunt fericiti cand se stiu iubiti de sotiile lor, cand slugaresc pana cad din picioare si daca s-ar putea sa faca si sex cand vor ei, e totul ok. asa sunt nevestele ptr ei, asta inseamna, o simpla sluga. putini sunt cei ce apreciaza cat ne sbatem in stanga si-n dreapta ca sa ne fie bn si noua si lor si copiilor(daca exista). suntem o proprietate pt ei si atat. nici eu nu stiu cum sa-i luam ca sa fie bn. si eu ma confrunt cu aceeasi problema. ar trebui sa ne raspunda ei (barbatii) la acest subiect ,e ceva la mijloc,oricum,ce treb aflat. cel putin de la al meu nu stiu ce vrea de la mine ptr ca nu-mi spune. nu stiu sa-si pastreze relatia si sa traiasca alaturi de noi frumos. Oricum iti urez succes in descoperirea misterului ,
nali
Postat pe 22 Mai 2011 03:16
,Da, poate sa-si regleze hormonii cu alta cum spui, dar sa nu te faca sa suferi. sunt unii ...p...ti si nu stiu sa ascunda acest lucru. nu-i mai place nimic,isi gaseste de treaba cu altcineva, ciorba nu-i mai place....etc,etc.... Ce vina are ea ca il iueste? asa suntem noi..... , ,
nali
Postat pe 22 Mai 2011 03:23
De la: eladaela, la data 2010-01-06 09:54:10irina....probabil sotul tau este unul duntre cei care considera ca tu sti ca el te iubeste si nu e nevoie sa iti arate asta prin gesturi marunte(o floare,o plimbare)
ca este sufisient ca munceste ptr bunastarea familiei,ca vine acas,ca nu lipseste noptile....
as avea eu ceva idei ptr a-l trezi,dar mi-e ca imi sare lumea in cap
asta nu tine de experientele anterioare sau viitoare,orice se poate invata
radudominick
Postat pe 5 August 2011 23:35
De la: irinapop, la data 2010-01-06 09:27:11Cei din jur il vad ca fiind sotul perfect...si poate e. E un barbat frumos, inteligent, familist, atent...dar nu este suficient - nu pentru mine -as vrea sa faca acele mici gesturi care pentru mie inseamna enorm - chiar am discutat cu el despre asta. De ce le/ma ignora? imi este teama sa nu faca aceste gesturi gratuite 'altcineva' si sa conteze pt mine.
Imi plac florile -vreau flori - macar o data pe luna, vreau sa iesim sa ne plimbam - 1 data pe saptamana, vreau complimente - sunt o femeie gasita atragatoare de cei din jur -de ce nu-mi spune asta? nu vede ca ma aranjez pt el?...este atat de greu? iese cu baietii de 2-3 ori pe saptamana...o plimbare cu sotia e o tragedie? Vreau prea mult?

Cum sa il abordez? care e problema?

Mi-ar fi placut sa fii avut mai multe relatii inaintea celei cu mine...el are 30 ani, eu 26 - suntem impreuna de 6 ani..
poate ar fi apreciat cate am facut impreuna (inclusiv o casa)...si un bebe pe drum :) -as vrea sa observe casa noastra permanent curata, ordonata, hainele calcate, mancarea gatita..faptul ca nu vin cu nervi de la servici ci intotdeauna cu drag acasa...sunt chestii care mi-ar fi placut sa le poata compara...imi doresc sa fii avut mai multe 'foste'(inaintea mea a mai avut o relatie in studentie de cam 1 an...neinteresanta) - inclusiv ca sa poata aprecia relatia noastra intima...

M-am hotarat...il trimit la femei! - glumesc...;)

Ce sa ma fac cu el? cu mine?






gandeste-te la tine ca la ofemeie.....fara sa te ridici in slavi ce gospodina esti.te-as sfatui sa excelezi si ca femeie...altfel o va cauta in alta parte.
ratuscaceaurata
Postat pe 6 August 2011 01:55
Casa si alea , alea cate ati realizat in sase ani te-au multumit?
Zici ca si-un bebe e ,,pe drum" Inseamna ca si la capitolul asta a punctat.
Lui i-ai spus ceea ce ne-ai spus noua aici?
Mie mi se pare josnic sa te plangi asa pe siteuri pana nu incerci sa va intelegeti impreuna ce asteptari aveti unul de la celalalt. In viata mai vin si perioade de criza, oboseala. Incearca sa-l intelegi. Fiecare avem si limite.
SAL
Postat pe 1 Noiembrie 2011 16:40
Se plange, poate ii sare careva in ajutor
DD_BB
Postat pe 1 Decembrie 2011 15:29
http://www.youtube.com/watch?v=cG1ORSs0540&feature=related
DD_BB
Postat pe 1 Decembrie 2011 15:46
IRINA, nu schimba nimic la tine, pentru ca esti aprope pefecta. Atrage-l la o plimbare in parc, asteapta-l in fata blocului cand se intoarce mai devreme de la serviciu si roaga-l sa te insoteasca la o plimbare,( nu neaparat in parc, cel putin prima data), opreste-te in fata unei florarii si miroase o floare pentru a-i aminti cat de mult iubesti florile. Fii naturala, fii TU. Fara sa faci vreun lucru fortat sau fals, si nu face din lucrurile astea o problema in viata voastra de cuplu. Mult succes, sper ca m-am facut bine inteleasa.
L0R3DANA
Postat pe 1 Decembrie 2011 23:01
knight, cum aduci imaginile pe forum?
alanna
Postat pe 13 Ianuarie 2012 16:14
n-ai mai asteptat sa raspunda knaitu'... ai dat linkul direKKt...:))
eu_geminy
Postat pe 20 Ianuarie 2012 00:11
De la: irinapop, la data 2010-01-06 09:27:11Cei din jur il vad ca fiind sotul perfect...si poate e. E un barbat frumos, inteligent, familist, atent...dar nu este suficient - nu pentru mine -as vrea sa faca acele mici gesturi care pentru mie inseamna enorm - chiar am discutat cu el despre asta. De ce le/ma ignora? imi este teama sa nu faca aceste gesturi gratuite 'altcineva' si sa conteze pt mine.
Imi plac florile -vreau flori - macar o data pe luna, vreau sa iesim sa ne plimbam - 1 data pe saptamana, vreau complimente - sunt o femeie gasita atragatoare de cei din jur -de ce nu-mi spune asta? nu vede ca ma aranjez pt el?...este atat de greu? iese cu baietii de 2-3 ori pe saptamana...o plimbare cu sotia e o tragedie? Vreau prea mult?

Cum sa il abordez? care e problema?

Mi-ar fi placut sa fii avut mai multe relatii inaintea celei cu mine...el are 30 ani, eu 26 - suntem impreuna de 6 ani..
poate ar fi apreciat cate am facut impreuna (inclusiv o casa)...si un bebe pe drum :) -as vrea sa observe casa noastra permanent curata, ordonata, hainele calcate, mancarea gatita..faptul ca nu vin cu nervi de la servici ci intotdeauna cu drag acasa...sunt chestii care mi-ar fi placut sa le poata compara...imi doresc sa fii avut mai multe 'foste'(inaintea mea a mai avut o relatie in studentie de cam 1 an...neinteresanta) - inclusiv ca sa poata aprecia relatia noastra intima...

M-am hotarat...il trimit la femei! - glumesc...;)

Ce sa ma fac cu el? cu mine?



Vezi daca ai o prietena de incredere si treceti la sex in trei-da rezultate
garbo260815
Postat pe 22 Ianuarie 2012 15:00
De la: nali, la data 2011-05-22 03:23:00 ,Da, poate sa-si regleze hormonii cu alta cum spui, dar sa nu te faca sa suferi. sunt unii ...p...ti si nu stiu sa ascunda acest lucru. nu-i mai place nimic,isi gaseste de treaba cu altcineva, ciorba nu-i mai place....etc,etc.... Ce vina are ea ca il iueste? asa suntem noi..... , ,

Just si femeile si barbatii cred ca balele altora sunt mai gustoase decit cele de acasa .Femeia crede ca altul o are mai lunga ,mai groasa ,mai tare sau poate mai mica,barbatul cauta una cu fundul mare sau mai mic,fara sa se gindeasca ca doar suportul este diferit vagauna este aceias
garbo260815
Postat pe 22 Ianuarie 2012 15:06
De la: alanna, la data 2012-01-13 16:14:48knight, cum aduci imaginile pe forum?

faci copipaste transferi pe Google si cauti

creampie cowgirl

vizionare placuta
garbo260815
Postat pe 22 Ianuarie 2012 15:12
De la: garbo_roberta, la data 2012-01-13 04:15:09
De la: irinapop, la data 2010-01-06 09:27:11Cei din jur il vad ca fiind sotul perfect...si poate e. E un barbat frumos, inteligent, familist, atent...dar nu este suficient - nu pentru mine -as vrea sa faca acele mici gesturi care pentru mie inseamna enorm - chiar am discutat cu el despre asta. De ce le/ma ignora? imi este teama sa nu faca aceste gesturi gratuite 'altcineva' si sa conteze pt mine.
Imi plac florile -vreau flori - macar o data pe luna, vreau sa iesim sa ne plimbam - 1 data pe saptamana, vreau complimente - sunt o femeie gasita atragatoare de cei din jur -de ce nu-mi spune asta? nu vede ca ma aranjez pt el?...este atat de greu? iese cu baietii de 2-3 ori pe saptamana...o plimbare cu sotia e o tragedie? Vreau prea mult?

Cum sa il abordez? care e problema?

Mi-ar fi placut sa fii avut mai multe relatii inaintea celei cu mine...el are 30 ani, eu 26 - suntem impreuna de 6 ani..
poate ar fi apreciat cate am facut impreuna (inclusiv o casa)...si un bebe pe drum :) -as vrea sa observe casa noastra permanent curata, ordonata, hainele calcate, mancarea gatita..faptul ca nu vin cu nervi de la servici ci intotdeauna cu drag acasa...sunt chestii care mi-ar fi placut sa le poata compara...imi doresc sa fii avut mai multe 'foste'(inaintea mea a mai avut o relatie in studentie de cam 1 an...neinteresanta) - inclusiv ca sa poata aprecia relatia noastra intima...

M-am hotarat...il trimit la femei! - glumesc...;)

Ce sa ma fac cu el? cu mine?



Dece nu teia pe toate partiele ?
Cauta pe Google -ridi a cock- si vizionati impreuna sa mai invatati ceva nou.


OK Roberta esti o frumoasa !
garbo260815
Postat pe 22 Ianuarie 2012 15:13
De la: irinapop, la data 2010-01-06 10:38:45
De la: Celleste, la data 2010-01-06 10:30:45ei, asta-i adanca...

adica poate sa-si regleze hormonii cu alta, nu-i problema...
atata timp cat vine acasa cu o floare, si mai intoneaza si-un refren in telefon, ii iertat, ha?

dap, adanca rau! ma depaseste...


Oau...nu trebuia sa sune chiar asa - imi este usor sa spun asta pt ca sunt convinsa ca nu m-ar insela - nu e vb de naivitate cand spun asta..e un barbat f familist - dintr-o familie cu principii solide...

Probabil siguranta ma face sa abordez acest subiect atat de superficial..

Nu te juca cu focul,sunt barbati care din mindrie personala ,fericiti ca au o sotie model ,nu vor sa o laude ca intervin prietenii,prietenele familiei si le deoache fericirea.Cu problema ,cu inselatul ,nu te juca ca daca prinde gustul,vei posta la rubrica -nefericiti in dragoste.Mai plecati si voi in vacanta prin lume ,printre oameni.
GIOVANI
Postat pe 27 Februarie 2012 09:17
De la: garbo164652, la data 2011-03-11 16:05:15
De la: garbo_C, la data 2010-01-06 10:30:45ei, asta-i adanca...

adica poate sa-si regleze hormonii cu alta, nu-i problema...
atata timp cat vine acasa cu o floare, si mai intoneaza si-un refren in telefon, ii iertat, ha?

dap, adanca rau! ma depaseste...




chestiile astea se pierd in timp. dar cand n-o sa ii dai tu atentie atunci o sa isi dea seama ca ceva nu e in regula.

Si incepe sa caute fericirea in alta parte ,ca sunt atitea nefericite !
GIOVANI
Postat pe 27 Februarie 2012 09:19
De la: nali, la data 2011-05-22 03:16:04i le oferi toate pe tava si lui ii place asta. sunt fericiti cand se stiu iubiti de sotiile lor, cand slugaresc pana cad din picioare si daca s-ar putea sa faca si sex cand vor ei, e totul ok. asa sunt nevestele ptr ei, asta inseamna, o simpla sluga. putini sunt cei ce apreciaza cat ne sbatem in stanga si-n dreapta ca sa ne fie bn si noua si lor si copiilor(daca exista). suntem o proprietate pt ei si atat. nici eu nu stiu cum sa-i luam ca sa fie bn. si eu ma confrunt cu aceeasi problema. ar trebui sa ne raspunda ei (barbatii) la acest subiect ,e ceva la mijloc,oricum,ce treb aflat. cel putin de la al meu nu stiu ce vrea de la mine ptr ca nu-mi spune. nu stiu sa-si pastreze relatia si sa traiasca alaturi de noi frumos. Oricum iti urez succes in descoperirea misterului ,

De multe ori barbatii siguri ca au neveste fidele model sunt absorbiti de problemele profesionale ,de serviciu ,cautind solutii care sa obtina venituri mai mari sa-si indestuleze familia,daca nevasta face fite,posibil sa se declanseze avalanse si tragedii.
GIOVANI
Postat pe 27 Februarie 2012 09:25
fidele model...sau modele fidele.
Katinka
Postat pe 27 Februarie 2012 09:28
GIOVANI, sunt tare nefericita. nu ma consola, te rog!
Katinka
Postat pe 27 Februarie 2012 09:29
sorry, nu ma intereseaza blogul lui tony!
Katinka
Postat pe 27 Februarie 2012 09:45
De la: irinapop, la data 2010-01-06 09:27:11Cei din jur il vad ca fiind sotul perfect...si poate e. E un barbat frumos, inteligent, familist, atent...dar nu este suficient - nu pentru mine -as vrea sa faca acele mici gesturi care pentru mie inseamna enorm - chiar am discutat cu el despre asta. De ce le/ma ignora? imi este teama sa nu faca aceste gesturi gratuite 'altcineva' si sa conteze pt mine.
Imi plac florile -vreau flori - macar o data pe luna, vreau sa iesim sa ne plimbam - 1 data pe saptamana, vreau complimente - sunt o femeie gasita atragatoare de cei din jur -de ce nu-mi spune asta? nu vede ca ma aranjez pt el?...este atat de greu? iese cu baietii de 2-3 ori pe saptamana...o plimbare cu sotia e o tragedie? Vreau prea mult?

Cum sa il abordez? care e problema?

Mi-ar fi placut sa fii avut mai multe relatii inaintea celei cu mine...el are 30 ani, eu 26 - suntem impreuna de 6 ani..
poate ar fi apreciat cate am facut impreuna (inclusiv o casa)...si un bebe pe drum :) -as vrea sa observe casa noastra permanent curata, ordonata, hainele calcate, mancarea gatita..faptul ca nu vin cu nervi de la servici ci intotdeauna cu drag acasa...sunt chestii care mi-ar fi placut sa le poata compara...imi doresc sa fii avut mai multe 'foste'(inaintea mea a mai avut o relatie in studentie de cam 1 an...neinteresanta) - inclusiv ca sa poata aprecia relatia noastra intima...

M-am hotarat...il trimit la femei! - glumesc...;)

Ce sa ma fac cu el? cu mine?



Asa este citeodata ,nu suntem multumite cu ce avem cautam ce altele ar dori sa aiba si te pizmuiesc.Paige taylor fucks by the pool
garbo268336
Postat pe 9 Martie 2012 16:04
De la: garbo164652, la data 2011-03-11 16:05:15
De la: garbo_C, la data 2010-01-06 10:30:45ei, asta-i adanca...

adica poate sa-si regleze hormonii cu alta, nu-i problema...
atata timp cat vine acasa cu o floare, si mai intoneaza si-un refren in telefon, ii iertat, ha?

dap, adanca rau! ma depaseste...




chestiile astea se pierd in timp. dar cand n-o sa ii dai tu atentie atunci o sa isi dea seama ca ceva nu e in regula.

Poate mai strimta vrei sa spui.
garbo268336
Postat pe 9 Martie 2012 16:06
bre,da' multe mai vreeti voi. Va plangeti ca "muierile"!
deea89
Postat pe 1 Aprilie 2012 20:00
nu-ti aduce flori?acusica ies urzicile si se rezolva problemaaa
deea89
Postat pe 1 Aprilie 2012 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ne casatorim si acum ma bate la cap cu dans, dj si aranjamente 14 De la: raul_constantin 21 Noiembrie 2017 20:38
mai puteti? 3 De la: ameno 28 Octombrie 2010 14:23
De ce sa inseli???Daca ai tot ce vrei...??? 40 De la: gio_kiko 16 Martie 2013 17:11
Aviz barbatiilor! 15 De la: paula_daniela 8 Septembrie 2009 15:14
Ce e de facut? 2 De la: Jojolin 16 Aprilie 2012 20:15
Setari Cookie-uri