Ce parere aveti despre lucratorii din fast/food-uri care au par pe maini??

Eu niciodata nu am fost ne/multumita de servirea din magazine..sau mai stiu eu ce alte locuri de genu asta...nu mi s/a parut niciodata ca prajiturile din cofetarii ar fi facute cu oua stricate si nici ca cumpar o bucata de carne vanata..cu o singura exceptie....desi am observat ca de obicei..vanzatorii din fast food servesc cu manusi...au unii un par pe maini de il impletesti daca vrei...de te apuca greatza....ce dracu ar putea sa se epileze si ei....sa le/o zic in fatza nu imi permit.
garbo055472
Postat pe 3 Ianuarie 2010 02:40
esti aeroplana?
toti oamenii au par pe maini (sau tu ai vazut din aia cu par in palma?)
mai lasa trasul pe nas ca provoaca tremurici intre urechi!
garbo059117
Postat pe 3 Ianuarie 2010 07:57
cred ca-s alienigeni d'aia, si firele de par sunt mici conducte prin care injecteaza mancarea servita cu substante ce urmaresc distrugerea rasei umane. te sfatuiesc sa-i reclami urgent la politie!!!
pik_nik
Postat pe 3 Ianuarie 2010 08:04
he he..daca la vedere sunt cei cu par pe maini....ia gandeste-te ce este in spatele tejghelei.....aluatul e facut cu muste si gandaci, faina e expirata si mucegaita, uneori se mai toarna si urina in aluat ca sa creasca mai bine...ca sa nu mai spun ca angajatii utilizeaza toaleta si nu se mai spala pe maini, ci vin direct si iau hamburgerul direct cu mana si ti-l arunca in chifla.....asa ca iti mai faci griji pentru niste marar natural???...nu-ti convuine, nu manca in oras...ci numai acasa unde te poti epila.....
tutankhamon
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:50
De la: garbo059117, la data 2010-01-03 07:57:54esti aeroplana?
toti oamenii au par pe maini (sau tu ai vazut din aia cu par in palma?)
mai lasa trasul pe nas ca provoaca tremurici intre urechi!
ce tare i asta auzi par in palmee....
AdelinaIK
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:58
De la: AdelinaIK, la data 2010-01-03 23:58:06
De la: garbo059117, la data 2010-01-03 07:57:54esti aeroplana?
toti oamenii au par pe maini (sau tu ai vazut din aia cu par in palma?)
mai lasa trasul pe nas ca provoaca tremurici intre urechi!
ce tare i asta auzi par in palmee....
ce tareeee auzii tremurici intre urechiiii...
AdelinaIK
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:58
adelinooo.....vezi ca maine iti incepe scoala....sau nu te duci ca esti la seral???ah...am uitat...esti la f.f.....sau esti la foarte nefe?????
tutankhamon
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:57
da' oare mai merge la scoala?
panty_C
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:00
pante.....pushtoaica asta e prototipul liceenei care nu are nici in clin, nici in maneca cu scoala...o jignesti...parol!!...intreab-o de celulare, intreb-o de discoteci, de cluburi, de baieti, de ultimele prezervative la moda....chestii serioase........carte....ce e aia???
tutankhamon
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:03
si, mai ales, la ce-i foloseste, nu?
panty_C
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:06
..mai! sunteti rautaciosi....e chestie de estetica...traim in mijlocul bucurestiului secolului 21....unde toata lumea..are pretentii ca se cosmetizeaza la maxim...dar unde sunt aia super ingrijitzii...la birouri unde nu/i vede nimeni...decat colegii....dar in locuri publice...mai ales de genul asta...intr/un fast-food poate intra oricine....era vb. despre cosmetica mainilor./...cu care se lucreaza...pe mancare....aici chiar avea valoare ce zic eu.....bunul simt al unui lucrator cu mancare in raport cu clientul...ca sunt destui..pretentiosi.
garbo055472
Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:10
..lucrezi cu mainile la vedere...trebuie sa le ai ingrijite...macar partea care se vede!!!
garbo055472
Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:11
De la: tutankhamon, la data 2010-01-04 01:03:18pante.....pushtoaica asta e prototipul liceenei care nu are nici in clin, nici in maneca cu scoala...o jignesti...parol!!...intreab-o de celulare, intreb-o de discoteci, de cluburi, de baieti, de ultimele prezervative la moda....chestii serioase........carte....ce e aia???
cartea e o "varza" cu multe foi
yanyacharberet
Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:12
472...sunt doar pretentiile tale mama....doar tu te cosmetizezi la maximum si ai fitza si dorintza ca si altii sa fie la fel de cu nasul pe sus ca si tine....lasa-ne cu chestiile astea.....cum ti-am mai spus, nu-ti convine, nu mai manca in oras....mananca acasa....sau mananca la restaurante de fitze, unde iti pune mancarea in farfurie cu penseta..
tutankhamon
Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masuri anticriza 18 De la: dorina1939 29 Iunie 2010 15:57
un fel de feed back 71 De la: delada 19 Ianuarie 2017 20:46
Ce parere aveti despre lucratorii din fast/food-uri care au par pe maini?? 14 De la: tutankhamon 5 Ianuarie 2010 11:13
:((...de ce baietii din ziua de azi vor doar sex 7 De la: eladaela 6 August 2009 15:28
Job pe perioada determinata 19 De la: marianadinubz_yahoo_com 10 Noiembrie 2009 15:09
Setari Cookie-uri