ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Christos sa nascut

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

tuturor acelora care folosesc acest subiect le doresc sa ingenuncheze si sasi deschida inima ca isus hristos sa se nasca si in inima noastra dumnezeu sa binecuvinteze pe cei ce nu iau in desert numele sau care este alfa si omega sarbatori fericite si nu uitati caci aici pe pamant nu avem decit un colt de rai as vrea sa ne intilnim cu totii in tara sfinta raiul lui dumnezeu
  citeaza   raspunde

in genunchi ,cu flori in mana si cu totta fiinta pentru Domnul Domnilor...

si corinda corindelor
www.youtube.com/watch?v=lZ1Zl45BmPg&feature=related

oameni buni CRACIUN FERICIT!
  citeaza   raspunde

Craciun fericit!!!!multa sanatate.....lilo
  citeaza   raspunde

sa fie di bini naziro...
multa caldra si lumina...
  citeaza   raspunde

o sa va para ciudat,poate,faptul ca in acest moment,aci pe cer o aparut SOARELE ...e splendid...DOMNUL ne iubeste!!!!
  citeaza   raspunde

Craciun fericit la toata lumea!
  citeaza   raspunde

CRACIUN FERICIT SI BINECUVANTAT!!!!...TUTUROR ....
  citeaza   raspunde

Craciun fericit!!!
  citeaza   raspunde

Craciun fericit!

P.S.poate de data asta nu vine nimeni sa-mi dea peste degete ca va fac urari!
  citeaza   raspunde

Azi ...nimeni nu se da la nimeni....asa ar trebui ...sa fim buni ...si cu cei mai rai ... Sa fiti Iubiti si Fericiti..
...
eu ...i mi iau puiul si ...plec la mama
  citeaza   raspunde

Distractie placuta - sper ca e de bine plecarea asta!
  citeaza   raspunde

Suntem singuri acasa ...UPU ...la munca...siiiiiiiiii...mergem dupa alte cadouri!!!!
pup..fata ...dar nu te gandi la rau in asa zi!!!
  citeaza   raspunde

ma bucur pentru voi - nu voiam sa ma gandesc la rau - defect "profesional"
pup si eu fata!
  citeaza   raspunde

Ne citim mai tarziu ...si sa fiti cumintzei...da????.... ...ciao ...distractie placuta ...pe garbo....
  citeaza   raspunde

Eu una sunt foarte cuminte...
Hai, fugi la distractia reala si s-o gusti din plin!
  citeaza   raspunde

fetiliiiiiiii mele dragele meu va doresc din toata inima "craciun fericit" si multe sanatate si fie ca spiritul craciunului sa va imbuneze inimile si sa aveti liniste sufleteasca
  citeaza   raspunde

yanyo,la fel si tie!!
  citeaza   raspunde

yanya, multumesc! la fel si tie si iti urez sa ai multa pace in suflet si fie ca acest Craciun sa-ti aduca numai bucurii de acum inainte!
Craciun Fericit!
  citeaza   raspunde

De la: garbo086033, la data 2009-12-24 09:58:39tuturor acelora care folosesc acest subiect le doresc sa ingenuncheze si sasi deschida inima ca isus hristos sa se nasca si in inima noastra dumnezeu sa binecuvinteze pe cei ce nu iau in desert numele sau care este alfa si omega sarbatori fericite si nu uitati caci aici pe pamant nu avem decit un colt de rai as vrea sa ne intilnim cu totii in tara sfinta raiul lui dumnezeu
Craciun fericit tuturor,,si fie ca Iisus Hristos sa ne umple inima de iubire tuturor.....Craciun fericit
  citeaza   raspunde

De la: garbo027119, la data 2009-12-25 15:15:08
De la: garbo086033, la data 2009-12-24 09:58:39tuturor acelora care folosesc acest subiect le doresc sa ingenuncheze si sasi deschida inima ca isus hristos sa se nasca si in inima noastra dumnezeu sa binecuvinteze pe cei ce nu iau in desert numele sau care este alfa si omega sarbatori fericite si nu uitati caci aici pe pamant nu avem decit un colt de rai as vrea sa ne intilnim cu totii in tara sfinta raiul lui dumnezeu
Craciun fericit tuturor,,si fie ca Iisus Hristos sa ne umple inima de iubire la toti.....Craciun fericit
  citeaza   raspunde

CRACIUN FERICIT VOUA SI FAMIILOR VOASTRE!

citeaza   raspunde

De la: ultramoava, la data 2009-12-25 13:44:56Azi ...nimeni nu se da la nimeni....asa ar trebui ...sa fim buni ...si cu cei mai rai ... Sa fiti Iubiti si Fericiti..
...
eu ...i mi iau puiul si ...plec la mama
Sa fim buni,dar pot sa ii iau pe aia rai de urechi?
  citeaza   raspunde

al catelea topic e cu ' craciun fericit?"

mai, acesta care ai deschis topicul, se scrie " s-a nascut"
  citeaza   raspunde

totusico, l-am iertat ca sa fim in spiritul Sarbatorilor...
  citeaza   raspunde

iaca eu nu-l iert, ca nu vreau sa ma intalnesc cu el in tara sfanta, adica rai. daca si raiul e tara ,sigur are guvern . iar ne ducem la vot, iar panarama ca si pe pamant.

si nici nu vreau sa stiu cine-i alfa si omega la care face el referire.
  citeaza   raspunde

totusico - hotarata ca intotdeauna
ai dreptate da' stii cum e cu cedatul...daca te iei la contraziceri cu unii ajungi in labirintul de tip...n-o mai numesc ca nu vreau sa mai apara...
  citeaza   raspunde

e a doua zi de Craciun.va urez tuturor,Craciun fericit!
  citeaza   raspunde

esti mare si ff. inteligenta, aleho, acum ca ai invatat sa numeri pana la doi!
  citeaza   raspunde

Daca este femeie are tot interesul.Altfel in loc de doi, ar fi spus doua.Dar sa fie fiecare asa, cam in jur de douazeci si cinci de ani.
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-12-26 19:17:15
iaca eu nu-l iert, ca nu vreau sa ma intalnesc cu el in tara sfanta, adica rai. daca si raiul e tara ,sigur are guvern . iar ne ducem la vot, iar panarama ca si pe pamant.

si nici nu vreau sa stiu cine-i alfa si omega la care face el referire.
Nu dati vina pe Iisus pt problemele oamenilor...Daca oamenii nu vor sa munceasca sa isi bata capul sa gandeasca constructiv.....Daca nu muncesti nimic nu ai
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: