ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis si arhivat!   /   Topicul urmator

Papucei.ro

concuesul este super...imi doresc fff mult o pereche de pantofi...deoarece sunt modele deosebite si prin oras chiar nu am vazut...

concursul nu e aici

Si eu imi doresc foarte mult o pereche de sandale "Strangers in the light" pe rosu.Sunt chiar deosebite si nu am mai vazut modelul asta pe nicaieri.

fetele....regruparea....topicul cu papucei nu e aici.....

ioi doamne...acuma vazui....carameloooo...nu vazushi ca prima postare e din februarie???...he he he...asteapta tu mult si bine sa castigi concursul....dar am o noutate pentru tine...ala la care ai postat tu e terminat de muuuuult...de vreo 3 luni....hi hi hi

De la: auraauura, la data 2009-02-09 15:14:44concuesul este super...imi doresc fff mult o pereche de pantofi...deoarece sunt modele deosebite si prin oras chiar nu am vazut...
as mai dori o fusta talie inalta si cizmele pictate

repet ce am spus si acum un an. concursul nu e pe topicul acesta

tusica,

mami.. nu te lasi neam,arde-le....
ecou mic ce esti...auzi ce a revenit ea peste un an,cu specificarea.....
vezi ca daca am bagat ecoul ala, nu am batut niciun apropos,ca p-acilea lumea e malada rau....

voi, astea noi, mai cititi si prima postare???? vedeti data la care a aparut pe forum????

cea mai streanta publicitate cu papuciii vostrii

De la: garbo024556, la data 2010-01-25 21:41:21
De la: auraauura, la data 2009-02-09 15:14:44concuesul este super...imi doresc fff mult o pereche de pantofi...deoarece sunt modele deosebite si prin oras chiar nu am vazut...
as mai dori o fusta talie inalta si cizmele pictate

pai, daca iti doresti, cumpara-ti !

brazilia si guatemala!

oltenia si banatu

adica ,banatenii si oltenii sunt sub papuc?

iote domle, necaz pe omuleti

sa tina de urat moldovenilor

neeeeeeeee ! gresit. ardelenilor

moldovenii nu patesc asa ceva

si asta pentru simlu motiv ca-s oameni gospodari si nu poarta papuci. au opinci. hai, zi acum daca mai ai ceva de comentat

da, numa' moldovencele
parca le vad legate de maini si de picioare, si cu gura astupata

moldovencele sunt strasnice. nu s-a nascut omul cela care sa le lege de maini si sa le astupe gura.

dintr-un motiv simplu ; neputinta

aham!

o pricepit si ardelenii

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: