m-am indragostit de un barbat ,apoi afland ca este insurat si are si 2 copii!:(

Era vara....eu ma angajasem pe timp de vara sa imi fac banii mei ,pentru a nu mai fi nevoita sa cer bani in fiecare zi parintilor mei,deoarece cheltuiam foarte mult....Intr-o zi un barbat frumos cu niste ochi verzi superbi a venit la mine sa ma intrebe unde este patronul meu,in acea clipa am crezut ca visam,simteam ca il vad [e fat frumos,si el se uita la mine insistent,dupa ce a plecat s-a urcat in masina si il vedeam cum se uita in oglinda la mine,si eu ma uitam dupa el.Din acea zi a inceput sa frecventeze vizitele cu patronul,in fiecare zi venea acolo,noi privindu-ne unul la altul insistent,si incepusem sa vorbim...La doar cateva zile am avut o divergenta cu patronul,deoarece incepuse sa imi faca avansuri,si atunci am decis sa plec si sa nu mai lucrez acolo...intr-un fel eram foarte dezamagita si suparata cand ma gandeam ca nu il voi mai vedea pe Mohamed...La cateva zile am decis sa merg la tara la o colega de a mea de clasa pentru a ma mai recrea si a mai uita de suparari,deoarece stateam tot timpul in casa si ma gandeam la el....Ajungand la colega mea ,deja incepusem sa mai uit,deoarece ea ma facea sa trec peste tot,incerca sa ma faca sa uit ....insa in tot acest timp eu stateam la sora colegei mele,care statea la un km distanta una de alta...trecuse o saptamana de cand eram la ea,si parca totusi ma mai gandeam la el,mai ales ca aflasem ca isi facuse o casa la tara acolo la 2-3 km distata de acel sat....Intr-o dimineata colega mea ma sunase sa imi zica sa ma duc pe la ea cu sora ei ca ii este greu sa stea singura,intr0un final m-am imbracat si m-am dus singura deoarece sora ei nu voia sa mearga...mergand ,in tot acest drum ma gandeam numai la el si imi imaginam cum ar fi daca ma intalnesc cu el,si mergeam,si mergeam suparata ,si ajungand in fata bisericii incepusem sa ma rog,apoi trecuse o masina pe langa mine si ma clacsonase,apoi a intors si a venit la mine,cand m-am uita nu imi venea sa cred,era chiar el,in momentul acea nu stiam ce s afac,ori sa plang ori sa rad de fericire....El s-a dat jos din masina si m-a luat in brate si m-a pupat spunandu-mi ca s-a gandit foarte mult la mine si ca venise hotarat la locul me de munca sa imi ceara nr de telefon insa eu nu mai eram.....in acel moment am facut schimb de numere de telefoane...atunci el a plecat si ramasese sa ma sune seara sa vina sa ma ia in oras...La nici 5 minute m-a sunat sa imi spuna ca sunt frumoasa ca astepta seara sa ma vada...si asa am vorbit pana seara din 5 in 5 minute vorbeam ba la telefon ,ba prin sms-uri....Venind seara el a venit sa ma ia,apoi am mers la restaurant sa mancam...am stat ce am stat acolo,si apoi ne-am hotarat sa mergeam spre casa,sa ma duca pe mine,insa pe drum ne hotaraseram sa mergem sa vad noua sa casa pe care si-o facuse si sa ne plimbam cu atv-ul...am mers acolo...mi-a prezentat casa ..apoi am iesit afara sa ne plimbam cu atv-ul..apoi ne-am hotarat s aintram in casa deoarece ne venise frig si erau tantari...intrand in casa ne-am pus in pat la tv sa ne uitam,apoi am inceput sa ne gigiulimsa ne sarutam,el incepuse sa fie foarte tandru cu mine si ne-a dus valul pe amandoi,ajungand sa ne petrecem noaptea impreuna,fiind primul meu barbat din viata mea,de aceea poate ca il iubesc si atat de mult...desii cand s-a intamplat asta stiam despre el doar ca il cheama mohamed,ca are 27 de ani si ca este medic rezident..doar atata.....apoi incetul cu inteul incepusem sa aflu cat mai multe despre el...De atunci eram tot timpul impreuna ,imi facea numai cadouri frumoase,imi cumpara tot ce voiam eu...De atunci pana acum cateva zile ,totul mergea bine...:(Acum vreo saptamana,intr-o dimineata mama mea m-a suant spunandu-mi sa fiu tare si ca nu voi plage dupa ce imi va da vestea...eu i-am zis sa imi spuna odata...ea zicandu-mi sti aflai ca mohamed este insurat si are o fetita de un an,dar pe nevasta sa nu o lasa sa iasa absolut deloc din casa...cand am aflat eram socata nu stiam ce sa zic,apoi la nici 5 minute m-a sunat el deoarece stia ca ceva nu e in regula ca doar ce se intalnise cu mama si cu niste prieteni comuni si se gandea el k poate aflase mama mea...Din acel moment i-am spus sa imi stearga numarul de telefon si sa nu ma mai caute niciodata,el imi cerea o explicatie insa eu nu am vrut sa ii spun motivul ,deoarece eram innecata de plans si nu voiam sa ma auda ca plang...asta a fost vinerea,apoi la 2 zile,duminica eu hotarasem sa ies cu o prietena la un suc spre seara...ajungand acolo vad ca imi suna telefonul,cand m-am uitat era el,am mers la baie si i-am raspuns ,la care el mi-a spus ca se gandeste intr0una la mn si ca nu ii mai sta gandul la nici afacere si la niciun serviciu si ca vrea sa ne impacam..pot sa spun ca in acel moment eram asa de fericita pe de o parte ca ma sunase,deoarece si eu in acele 2 zile plamsesem intr0una si chiar imi treceau prin minte tot felul de tampenii..hotarasem sa ne vedem a 2a zi sa lamurim totul...cand ne-am intalnit aflasem ca defapt are 2 copii ,ca mai are un baietel de 4 ani...si imi spunea ca el defapt nici macar nu doarme cu nevasta lui in aceeasi camera ...si ca el pe mine ma iubeste...insa nu mai pot avea incredere in el:(..m-a mintit mult...si acum inca sunt cu el,dar mama mea nu stie asta ,deoarece nu ar fi de acord....Asa este povestea mea....asa ca fetelor fiti atente inainte pe cine alegeti,mai tarziu sa nu va para rau!!Nu va grabiti sa va cuplati imediat cu o persoana care va place,mai intai cunoaste-ti-o!!!
garbo083172
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:42
172..asa rau te-a lovit sageata lui Cupidon..?? cam facila treaba, fii mai cerebrala data viitoare
reyya
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:47
raman la parerea mea despre fetele vrajite de "mahomezi", si numai o rudimentara decentza ma impiedica s-o spun...
pik_nik
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:51
172.., eu sunt o ateista convinsa..dar iti spun un lucru care in decursul vietii ar putea sa ti se confirme: fereste-te ca draku de tamaie de islamisti. Au niste caracteristici comune, una dintre ele fiind dualitatea.
reyya
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:58
nu inteleg unde ti se pare ca e drama. Ai gasit ce ai cautat. Care e problema?
La ce te asteptai?


quasaria
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:19
Ai scris totul cu lux de amanaunte. Ce n-ai povestit, n-ai povestit ce mancati, ce ati baut si de cate ori ati fost la baie.
Doara
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:23
sunt oameni din astia, maruntico, care se pierd in amanunte, de nici nu stii de fapt, ce vor sa-ti spuna.



si_totusi
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:26
Stiu, tocmai de aia m-a facut curioasa.
Doara
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:27
pai, cu mahomed n-a baut decat apa plata si a a papat doar carne de oaie, cum zice coranul.
si_totusi
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:29
Bine ca in Coran le da voie sa aiba multe femei. Sunt convinsa ca fata e foarte frumoasa.
Doara
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IN CAUTAREA UNEI PRIETENE 27 De la: Ioana007 17 Mai 2009 17:19
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
M-am indragostit pe internet de un baiat mai mic cu 12 ani 34 De la: Ioana007 25 Ianuarie 2009 20:38
femeia taur barbat scorpion? 2 De la: magdabeauty 18 Octombrie 2009 23:48
Am nevoie de un ajutor...mai ales din partea femeilor... 7 De la: Alecsx 23 Aprilie 2009 15:09
Setari Cookie-uri