DEPENDENTA DE CALCULATOR!

De la: fleurdelis, la data 2009-12-11 14:20:55bine dear eu zic mai binee..."fi" ....da "phi" si tu! sau Ø....ma rog



tu nu ai alte treburi?nu ai familie ,gospodarie...stai pe net asa cu gica contra,fara noima?fa ceva,ca sa fi apreciata,nu numai de 'gasca ta'.ce etate aveti mai fratilor care sunteti gica contra ,asa ca sa dati bine la "gasca'?ce viata traiti in real,daca in virtual aveti asemenea defulari?pe mine nu ma impresionati.eu ma detasez ,de asemenea persoane.deci nu mai tastati degeaba,voi acestia din 'gasca'.imi consumati timpul meu util.in rest ,pt mine nu prezentati interes.
alexxandra
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:46
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:49
Cezarica...tu stii vorba aia?? ,,Mai bine taci si doar pari prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala. .." Tu esti dovada vie ca omul poate trai fara creier ! No offense!!
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:54
Cezarica,tu intri lejer in top5 pe aici...
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:03
De la: reyya, la data 2009-12-11 15:54:18Cezarica...tu stii vorba aia?? ,,Mai bine taci si doar pari prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala. .." Tu esti dovada vie ca omul poate trai fara creier ! No offense!!




pleaca departe de mine,contaminezi cu aberatii,siteul.ca unii sunt deja contaminati,nu imi pasa.ori esti coerenta ,ori mai cultiva-te.pleaca frate pe acele topicuri,care sunt de cultura ta.nu iti pierde "timpul pretios',pe un topic ce depaseste intelegerea ta.la fel recomand si prietenilor tai.aici e un topic ,in care se comunica cu bun simt.aberatii si rautati cautati pe alte topicuri.
alexxandra
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:24
alehooo...ia mama pastilele si respira.....nu vezi ca nu-ti mai incapi in pielea ceazarului????nu vezi ca razi de altul dar, de fapt, tu esti cel/cea stupid/a????ziceai ca nevasta-ta e gravida....nu crezi ca i-ar trebui un ceai fierbinte si o gustarica, ceva????
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:27
Tuth
scapa de una, da de alta?

Lasati-l, bre, in amarul "lui", manca-l-ar tata de oligofren
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:29
De la: iulius_cezar, la data 2009-12-11 16:24:55
pleaca departe de mine,contaminezi cu aberatii,siteul.ca unii sunt deja contaminati,nu imi pasa.ori esti coerenta ,ori mai cultiva-te.pleaca frate pe acele topicuri,care sunt de cultura ta.nu iti pierde "timpul pretios',pe un topic ce depaseste intelegerea ta.la fel recomand si prietenilor tai.aici e un topic ,in care se comunica cu bun simt.aberatii si rautati cautati pe alte topicuri.


SA MORI TU CA AICI E TOPIC DE BUN SIMT!!!!
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:30
Cezarica..citeste si aprofundeaza ...si nu uita ca,,somnul ratiunii naste monstrii"
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:32
Unde mai pui faptul ca Woody Allen spunea,,creierul este al doilea organ perfect", in cazul tau Cezarre..se pare ca s-a inselat amarnic
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:40
[Numele quote Tutankhamon '=' Data = "2009-12-11 16:27:47 '] alehooo ... Mama ia pastilele si respira ..... nu vezi ca nu-ti mai incapi n Pielea ceazarului??? Vezi? nu ca razi de altul Dar, de fapt, tu esti cel / cea prost / a???? ziceai ca nevasta-ta e gravida .... Nu crezi ca i-ar trebui un ceai fierbinte si o gustarica, ceva ????[/ quote]


nu ai treaba in gospodarie?tu ce mai vrei?nu vedeti ca va faceti de ras?lasati,userii noi ,.in pace.sau aici asa se procedeaza,gata inlaturam pe cel care ,are postari de larg interes?ce etate aveti?credeti ca speriati pe cineva cu acest comportament ostil?si cine este aceasta Aleha...vreau sa o cunosc,prea ma inebuniti cu ea.credeti ca nu sunt alte site-uri?va sperie concurenta?in final nu te lega de familia mea.ca pot deveni si eu fara bun simt.rusinos sa bagi la inaintare,o femeie insarcinata.tu nu ai fost insarcinata?daca iti este frica de concurenta tie sicelor care au aceeasi teama,postati topicuri cu interes si impact,nu bezele si siropuri!
alexxandra
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:16
io recunosc ca sunt dependenta ..si n-am treaba nici prin goscodarie .... pot sa stau si eu aici pe topicul lu matale??? promit ca stau cuminte ...nu topai
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:20
tu chiar crezi ca ai postari "de larg interes" ? io zic sa nu te te supraestimezi

si oricum, din cate vad eu, tu de 2 pagini te chinui sa le dai replica altora

daca nu iti place ce spun userii astia, de ce nu ii ignori ? de ce nu postezi ceva pe tema topicului ?

in ritmul asta nu o sa mai terminati cu jignirile pana la calendele grecesti, parerea mea...
Anouk
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:21
ce ai desteptule???? nu ti-ai luat bulinele azi???? cand m-am luat eu de nevasta-ta??? tu nu vezi cat de stupid esti????

TI-AM ZIS TIE SA AI GRIJA DE EA.....

si nu cred ca te f...grija ce fac eu...daca vrei sa stii am castigat milioanele de dolari de la loto si acuma zac pe comp....te oftici??
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:22
aduk eu o butelie?
si-un fitil?
LILO
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:26
[Quote Numele = 'Data Anouk' = "2009-12-11 17:21:31 '] Tu chiar crezi ca ai Postari" de larg interes "? Io zic sa nu te te supraestimezi

si oricum, din cate vad eu, tu de 2 pagini te chinui sa le dai replica altora

daca nu iti place ce spun userii astia, de ce nu ii ignori? de ce nu postezi ceva pe tema topicului?

in ritmul asta nu o sa mai Terminati cu jignirile pana la calendele greceti, parerea mea ...


sunteti deplorabili.eu am destul bun simt.asa ca va invit in topicurile deschise de voi.credeti ca se intimideaza cineva,daca faceti pe durele?sunteti femei ?pacat si dezamagitor ca sunteti acceptate ,sa postati tot felul de lucruri care nu au nici o ratiune,decat sa faca rau altora.pe mine nu m-ati nimerit.eu sunt un om echilibrat,care va spune cu bun simt sa pastrati masura si sa nu reactionati disproportionat.
alexxandra
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:33
io nu cred ca lilo este femeie ... si daca este barbat are voie sa scrie orice ??asta este discriminare
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:35
hehehe...facerea de bine aia...io incercam sa detensionez atmosfera si tu imi dai cu citatu' in cap

cu tine nicicum nu-i bine...nici macar atunci cand iti raspunde cineva de specialitate cum e cu boala psihica, tot nu esti multumita

stiam eu ca suferi de mania contrazicerii, si de aia a persecutiei, da' nah...

ok, cheam-o pe irina si discuta cu ea despre compuri si boli la mansarda

hai, sa fii iubita alexo

ps. vaz ca nu e topic deschis de tine, deci si tu esti oaspete p-acilea
Anouk
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:40
va atrag atentia celor care umblati,la scriere prin alte mijloace,va anunt ca si eu stiu sa va stric postarile.credeti ca daca schimbati cuvintele scrise de mine,ma impresionati?nicidecum.vreti sa va intorc metoda?ok stiti ce este un hakering?ok .stati blanzi si fiecare sa se respecte,unul pe celalalt.in rest,imi sunteti perfect paraleli,asa cum sunteti voi cu acest subiect.nu e o rusine ca nu cunoasteti.documentati-va,de aceea v-il aduc la cunostinta,pt a sti de ce sa va feriti.daca nu va intereseaza,lasati alti useri,sa se simta bine sau sa invete ceva ,din acest site!!!
alexxandra
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:44
De la: iulius_cezar, la data 2009-12-11 17:44:44va atrag atentia celor care umblati,la scriere prin alte mijloace,va anunt ca si eu stiu sa va stric postarile.credeti ca daca schimbati cuvintele scrise de mine,ma impresionati?nicidecum.vreti sa va intorc metoda?ok stiti ce este un hakering?ok .stati blanzi si fiecare sa se respecte,unul pe celalalt.in rest,imi sunteti perfect paraleli,asa cum sunteti voi cu acest subiect.nu e o rusine ca nu cunoasteti.documentati-va,de aceea v-il aduc la cunostinta,pt a sti de ce sa va feriti.daca nu va intereseaza,lasati alti useri,sa se simta bine sau sa invete ceva ,din acest site!!!


VAAAAAI CE M-AI SPERIAT!!!!!!!! TREMUUUUR TOATAAAAAA.....AM FACUT PE MINE DE FRICA TAAAAA.....
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:49
ok ..eu recunosc ...recunosc tot ...si o las pe lilo sa se simta bn pi acest site chair daca ma doare sufletul ca te parasesc
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:51
celly din cauza a MIA pleci
LILO
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:54
da bre ...esti barbata ..stai aici si fi la subiect ...ca pi mine m-a sfatuit sa plec ...sa ma duc in lumea mare adio...dar te iubesc
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:55
si tu ma crezi barbat?
sincer,as fi vrut sa fiu...dar de o vreme incoace mi am schimbat parerea....
dar pe toti zeii ca nu is berbat..
LILO
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:58
off..nmk nu fac cu tine ...te lasam spionoasa pe aici , bre ..dar acum ..treci acasa !!!
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:01
bah...numa io-s barbat pe aici...dupa parerea irinucai.....deci....iaaaa....la loc comanda....daaaa????
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:02
ok barbato ..te rog sa fi direct la subiect ..sa nu te-nclini spre predicat ...inteles????
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:03
cely...poti fii tu predicatul meu????
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:05
nop...doar complementul
cely
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:07
De la: LILO, la data 2009-12-11 17:58:57si tu ma crezi barbat?
sincer,as fi vrut sa fiu...dar de o vreme incoace mi am schimbat parerea....
dar pe toti zeii ca nu is berbat..


normal ca nu esti barbat ...a spus sa fii barbata....

lilo ...tu cred ca prinzi fluturi....
l_flory
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat, va rog. 19 De la: Geo_BlackHeart_1 21 Aprilie 2013 16:16
in dragoste si in razboi exista reguli? 1 De la: 15 Ianuarie 2009 13:49
despre raci 2 De la: luc70 9 Mai 2009 21:23
Avem nevoie de dragoste? 177 De la: anca_53 22 Ianuarie 2010 16:00
un salut la toti 11 De la: alfheim 1 Iulie 2011 11:34
Setari Cookie-uri