relatie

De la: cely, la data 2009-12-04 17:35:14
De la: lala_cri, la data 2009-12-04 17:34:00cred ca am nimerit bine ...acilea e chef mare...
o cafea pt doamna


auzi...cica s-a facut si cu o soacra...pacat ca esti orfana!


ai probleme draga/dragule...cum sa-ti spunem?
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:02
Cattharsis fata. Eu in viata de zi cu zi sunt mai rea. Aici inca imi mai cizelez raspunsurile. In viata reala le dau din top.
Doara
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:03
kamav_tut..totusi exista o relatie
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:04
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-04 18:03:18Cattharsis fata. Eu in viata de zi cu zi sunt mai rea. Aici inca imi mai cizelez raspunsurile. In viata reala le dau din top.
cred ca fata este un baiat
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:05
vai Kamav nu omori o mama ca doare
de unde ai scos numele asta
lala_cri
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:05
o seara buna tuturor ..va
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:11
De la: cely, la data 2009-12-04 18:04:06kamav_tut..totusi exista o relatie



intre cine?
( tu si virus?)
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:16
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 18:16:32
De la: cely, la data 2009-12-04 18:04:06kamav_tut..totusi exista o relatie



intre cine?
( tu si virus?)
nu scumpo ..intre adam si eva zby3
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:22
gata bre, am venit inapoi!
da pi celya uni atz' alungat-o, ha? ori s-a trezit amu din delir si cand a vazut cu ce s-a ales s-a dus sa se sinucida?
ready_vivus
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:27
Cely e la masaj...ca e in delir...
lala_cri
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:30
De la: lala_cri, la data 2009-12-04 18:05:15vai Kamav nu omori o mama ca doare
de unde ai scos numele asta



ghici ce inseamna ,,kamav tut"
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:32
De la: lala_cri, la data 2009-12-04 18:05:15vai Kamav nu omori o mama ca doare
de unde ai scos numele asta



ghici ce inseamna ,,kamav tut"
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:32
De la: cely, la data 2009-12-04 18:22:33
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 18:16:32
De la: cely, la data 2009-12-04 18:04:06kamav_tut..totusi exista o relatie



intre cine?
( tu si virus?)
nu scumpo ..intre adam si eva zby3


mi se pare mie, sau intepi!?
n-ai ptr ce draga!
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:34
Virus, Cely, Lala, Razvan si altii care mi-ati vizitat pe forum,...
vreau o relatie pe bune...o relatie de sot si sotie pe bune cu tot ceea ce inseamna asta.Spun asa ptr ca vreau.
Kamav tut e noul meu username,si inseamna...ghici
Vreau sa-mi schimb si poza de la avatr....dar astazi nu se vrea acest lucru.
Deci....care se leaga de o relatie pe bune?....
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:58
bre, kamavo...
in mod normal ti-as fi dat un raspuns de m-ai fi tinut minte toata viata ta
cine ma cunoaste pe aici, stie foarte bine ce vreau sa zic.
dar in seara asta sunt intr-o pasa mai de leguminoasa, asa ca ma abtin

in alta ordine de idei, nu-mi mai trebuie o soacra pe cap
ready_vivus
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:14
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 19:14:45bre, kamavo...
in mod normal ti-as fi dat un raspuns de m-ai fi tinut minte toata viata ta
cine ma cunoaste pe aici, stie foarte bine ce vreau sa zic.
dar in seara asta sunt intr-o pasa mai de leguminoasa, asa ca ma abtin

in alta ordine de idei, nu-mi mai trebuie o soacra pe cap


bravo...sa inteleg ca pe acest forum se inteapa....eu credeam ca e pe bune...ca poti gasi oameni intelegatori....insa vad ca m-am inselat
eu nu am nimic cu nimeni, ptr ca nu cunosc pe nimeni.
si nu sunt kamavo....ci kamav...
esti curios sa stii ce inseamna?
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:19
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 19:19:24
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 19:14:45bre, kamavo...
in mod normal ti-as fi dat un raspuns de m-ai fi tinut minte toata viata ta
cine ma cunoaste pe aici, stie foarte bine ce vreau sa zic.
dar in seara asta sunt intr-o pasa mai de leguminoasa, asa ca ma abtin

in alta ordine de idei, nu-mi mai trebuie o soacra pe cap


bravo...sa inteleg ca pe acest forum se inteapa....eu credeam ca e pe bune...ca poti gasi oameni intelegatori....insa vad ca m-am inselat
eu nu am nimic cu nimeni, ptr ca nu cunosc pe nimeni.
si nu sunt kamavo....ci kamav...
esti curios sa stii ce inseamna?

scz...am uitat...nu ti-a cerut nimeni o soacra in direct....tu te-ai agatat de mesajul meu.
Pa!
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:22
kamav, eu is curioasa...
si cam cum ti-ai imaginat tu ca va reactiona populatia masculina (banuiesc ca acestui segment te adresezi) a acestui forum, cand va citi anuntul tau matrimonial, ha?

Intrebare: de ce si-ar dori cineva o relatie cu tine?

Nu te zburli, ca intrebarea nu e pusa in sens peiorativ ci ca sa ne lamuresti... vino cu argumente solide si poate convingi "electoratul" sa opteze pentru tine...
garbo_C
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:33
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 18:58:43Virus, Cely, Lala, Razvan si altii care mi-ati vizitat pe forum,...
vreau o relatie pe bune...o relatie de sot si sotie pe bune cu tot ceea ce inseamna asta.Spun asa ptr ca vreau.
Kamav tut e noul meu username,si inseamna...ghici
Vreau sa-mi schimb si poza de la avatr....dar astazi nu se vrea acest lucru.
Deci....care se leaga de o relatie pe bune?....
draga mea ..eu n-am intrat la profil ..doar m-am uitat la avatarul tau ..ca nu stiam daca esti fata sau baiat ...si trebuia sa ma exprim intr-un fel ,,,cred ca-i logic ..cat despre intepat ...nu am nmk cu tine sau cu alte persoane ...am incercat doar sa destind atmosfera ...adik eu am facut haz de necazul meu ... in rest toate cele bune ..da pt ati gasii un partener de viata real ...incearca sa cauti in real nu aici in virtual ...ca nu stii in plasa cui pici ..cum s-au mai intamplat cazuri ..in care au vb pe net 4 luni ..i-a trimis bilet sa merga in vizita la el ..care era undeva intr-o tara straina ...si a ajuns sa fie sechestrata si bagata in prostitutie

sa ai o seara minunata !!!
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:37
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 18:27:51gata bre, am venit inapoi!
da pi celya uni atz' alungat-o, ha? ori s-a trezit amu din delir si cand a vazut cu ce s-a ales s-a dus sa se sinucida?
nee..am fost sa-ti fac inventarul la soacre
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:40
De la: cely, la data 2009-12-04 19:40:05
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 18:27:51gata bre, am venit inapoi!
da pi celya uni atz' alungat-o, ha? ori s-a trezit amu din delir si cand a vazut cu ce s-a ales s-a dus sa se sinucida?
nee..am fost sa-ti fac inventarul la soacre


Multumesc pentru raspuns...mi-ai deschisochii mai bine
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:45
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 19:45:18
De la: cely, la data 2009-12-04 19:40:05
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 18:27:51gata bre, am venit inapoi!
da pi celya uni atz' alungat-o, ha? ori s-a trezit amu din delir si cand a vazut cu ce s-a ales s-a dus sa se sinucida?
nee..am fost sa-ti fac inventarul la soacre


Multumesc pentru raspuns...mi-ai deschisochii mai bine
ma bucur ca am putut face ceva pt tine
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:46
kamav, tu de fapt ce vrei ? care e ideea ? vrei sa socializezi ?

ca nu inteleg discutia asta a ta fara cap si fara coada
Anouk
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:01
Cellesto:

bre, kamoavo!
mi se rupe mie de cum e numele tau si de ce inseamna el. in privinta asta vreau sa iti spun un singur lucru: nu am nimic impotriva rromilor, atata timp cat isi vad de treaba lor fara sa ma enerveze pe mine.
a, sa nu uit: din punctul meu de vedere "numele" tau are rezonante tziganesti. si sa nu ma iei cu proveniente sanscrite, indiene si alte bla bla-uri din astea.

in ce priveste "topicul" tau: inteleg ca tu chiar vorbesti serios. ei, atunci afla de la mine: din punctul meu de vedere ori esti dusa rau cu pluta, ori esti rromanca ce vrea sa fuga de acasa pentru ca ai fost promisa unui mangraon de care nu iti place, ori vrei sa faci un experiment pe aici pe garbo.

dupa cum vad ca "gandesti", merg pe primele doua variante... ramane de vazut pe viitor din postarile tale care din ele se va confirma.

Ai gresit insa cand ai postat magaria asta aici: spre stupefactia ta, garbo nu este un site de dating, asa ca du-te fata tatii pe site-uri matrimoniale

ready_vivus
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:02
Tatal intra in camera fiicei sale si gaseste o scriosoare pe pat. Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:

Dragi parinti, Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten. Am Aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul!
Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Ahmed zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure. Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu. Am invavat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Ahmed bine. Sa stiti ca merita !
Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Ahmed a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Ahmed a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati. Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Ahmed ne-am gandit la toate!

Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Ahmed chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data! Va pup pe amnadoi Fiica voastra, Maria
PS Tata, am glumit sunt la vecini, privesc la TV. Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA ROMANIA IN MINUTUL 90 DIN NOU
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:06
In vremurile in care canalizarea nu era inca la moda, o englezoiaca urma sa viziteze Germania. Avea o camera rezervata la o pensiune proprietatea familiei directorului scolii din localitate. Englezoaica era preocupata de viitoarea sa camera, daca avea WC (in
engleza Water Closet). I-a scris o scrisoare directorului scolii, intrebandu-l daca este sau nu WC. Directorul, care nu era un bun vorbitor al limbii engleze l-a intrebat pe preotul din localitate daca stia ce inseamna WC. In final dupa ce acestia 2 au cantarit ce ar putea sa insemne aceste 2 litere, au concluzionat ca se refera la capela (Wayside Chapel). Deci au conchis ei, doamna se interesa daca capela era sau nu. aproape de pensiune. Directorul i-a trimis distinsei doamne urmatorul raspuns.


Stimata Doamna,
Cu deosebita placere va anunt ca WC-ul este situat la 9 mile de pensiune, in inima unei paduri de brad deosebite. Are o capacitate de 200 de persoane si este deschisa numai duminica si joia. Deoarece pe perioada verii este aglomeratie, va sugerez sa veniti devreme, cu toate ca este suficient loc de stat in picioare. Stiu ca aceasta situatie e cam neplacuta mai ales daca nu avetzi obiceiul sa mergeti regulat. Va spun ceva ce v-ar putea interesa

* Acolo s-a intalnit prima data fiica mea cu sotul ei. Si tot acolo si-au facut si cununia religioasa. Imi amintesc ce goana dupa locuri era. Cate 10 oameni pe un singur loc. A fost extraordinar sa vezi expresiile de pe fetele lor

Va veti bucura probabil sa aflati ca multi oameni isi aduc cu ei pranzul si raman acolo dupa amiezele . Acustica este impresionanta,
putand fi auzite chiar si cele mai delicate sunete. Cea mai noua achizitie este clopotul care suna de fiecare data cand intra cineva. Sotia mea a fost bolnava, asa ca nu a mai mers acolo de multa vreme. Peste cateva zile se implineste un an de cand a fost ultima data la WC, lucru care, fireste, ii provoaca mare suferinta. Voi fi incantat sa va rezerv cel mai bun loc, astfel incat sa fiti vazuta de toata lumea.
Mai mult, astept cu nerabdare sa va conduc chiar eu insumi acolo.
Cu stima si respect,
Directorul scolii
cely
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:15
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 20:02:33Cellesto:

bre, kamoavo!
mi se rupe mie de cum e numele tau si de ce inseamna el. in privinta asta vreau sa iti spun un singur lucru: nu am nimic impotriva rromilor, atata timp cat isi vad de treaba lor fara sa ma enerveze pe mine.
a, sa nu uit: din punctul meu de vedere "numele" tau are rezonante tziganesti. si sa nu ma iei cu proveniente sanscrite, indiene si alte bla bla-uri din astea.

in ce priveste "topicul" tau: inteleg ca tu chiar vorbesti serios. ei, atunci afla de la mine: din punctul meu de vedere ori esti dusa rau cu pluta, ori esti rromanca ce vrea sa fuga de acasa pentru ca ai fost promisa unui mangraon de care nu iti place, ori vrei sa faci un experiment pe aici pe garbo.


dupa cum vad ca "gandesti", merg pe primele doua variante...
ramane de vazut pe viitor din postarile tale care din ele se va
confirma.

Ai gresit insa cand ai postat magaria asta aici: spre stupefactia ta, garbo nu este un site de dating, asa ca du-te fata tatii pe site-uri matrimoniale





BAI...chiar esti asa cum ai spus,
Afla ca nu sunt tiganca ci doar am fost maritata cu un tigan prost.
Si nici eu nu inteleg de ce de ce ai grija mea ce vreau eu. Cred ca tu esti cel dus cu pluta.

Chiar daca mi-au facut ceva tiganii nu permit niciodata nimanui sa-i jigneaasca.

kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:17
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 20:17:04
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 20:02:33Cellesto:

bre, kamoavo!
mi se rupe mie de cum e numele tau si de ce inseamna el. in privinta asta vreau sa iti spun un singur lucru: nu am nimic impotriva rromilor, atata timp cat isi vad de treaba lor fara sa ma enerveze pe mine.
a, sa nu uit: din punctul meu de vedere "numele" tau are rezonante tziganesti. si sa nu ma iei cu proveniente sanscrite, indiene si alte bla bla-uri din astea.

in ce priveste "topicul" tau: inteleg ca tu chiar vorbesti serios. ei, atunci afla de la mine: din punctul meu de vedere ori esti dusa rau cu pluta, ori esti rromanca ce vrea sa fuga de acasa pentru ca ai fost promisa unui mangraon de care nu iti place, ori vrei sa faci un experiment pe aici pe garbo.


dupa cum vad ca "gandesti", merg pe primele doua variante...
ramane de vazut pe viitor din postarile tale care din ele se va
confirma.

Ai gresit insa cand ai postat magaria asta aici: spre stupefactia ta, garbo nu este un site de dating, asa ca du-te fata tatii pe site-uri matrimoniale





BAI...chiar esti asa cum ai spus,
Afla ca nu sunt tiganca ci doar am fost maritata cu un tigan prost.
Si nici eu nu inteleg de ce de ce ai grija mea ce vreau eu. Cred ca tu esti cel dus cu pluta.

Chiar daca mi-au facut ceva tiganii nu permit niciodata nimanui sa-i jigneaasca.




Apropo....ce inseamna ,,mangraon"? nu exista in dex asa ceva!
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:28
De la: kamav_tut, la data 2009-12-04 20:17:04
De la: ready_vivus, la data 2009-12-04 20:02:33Cellesto:

bre, kamoavo!
mi se rupe mie de cum e numele tau si de ce inseamna el. in privinta asta vreau sa iti spun un singur lucru: nu am nimic impotriva rromilor, atata timp cat isi vad de treaba lor fara sa ma enerveze pe mine.
a, sa nu uit: din punctul meu de vedere "numele" tau are rezonante tziganesti. si sa nu ma iei cu proveniente sanscrite, indiene si alte bla bla-uri din astea.

in ce priveste "topicul" tau: inteleg ca tu chiar vorbesti serios. ei, atunci afla de la mine: din punctul meu de vedere ori esti dusa rau cu pluta, ori esti rromanca ce vrea sa fuga de acasa pentru ca ai fost promisa unui mangraon de care nu iti place, ori vrei sa faci un experiment pe aici pe garbo.


dupa cum vad ca "gandesti", merg pe primele doua variante...
ramane de vazut pe viitor din postarile tale care din ele se va
confirma.

Ai gresit insa cand ai postat magaria asta aici: spre stupefactia ta, garbo nu este un site de dating, asa ca du-te fata tatii pe site-uri matrimoniale





BAI...chiar esti asa cum ai spus,
Afla ca nu sunt tiganca ci doar am fost maritata cu un tigan prost.
Si nici eu nu inteleg de ce de ce ai grija mea ce vreau eu. Cred ca tu esti cel dus cu pluta.

Chiar daca mi-au facut ceva tiganii nu permit niciodata nimanui sa-i jigneaasca.




Apropo....ce inseamna ,,mangraon"? nu exista in dex asa ceva!
kamav_tut
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:28
ei, ash! de parca permisiunea ta ar avea vreo importanta. Pentru cultura ta generala insa, am avut de a face destul de mult cu ei, din punct de vedere profesional, asa ca nu e nevoie sa le faci tu apologia in fata mea. Si repet: cine ma stie pe aici stie si faptul ca m-am luat in gura cu un forum intreg cand am luat apararea tiganilor.

fetitzo, vezi ca te balbai... Ai emotii?
ready_vivus
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casatorie 21 De la: si_totusi 27 Iulie 2009 16:28
relatie 96 De la: Helen29 7 Decembrie 2009 13:57
ne casatorim si acum ma bate la cap cu dans, dj si aranjamente 14 De la: raul_constantin 21 Noiembrie 2017 20:38
Grave Plb in familie , urgent un sfat 6 De la: alinai03 28 Decembrie 2017 15:25
as pleca, dar il iubesc prea mult.... 82 De la: iustina21 1 Decembrie 2014 08:15
Setari Cookie-uri