dieta si astrologia

cloaneta mia, io is de acord cu astrogramele alea

buey, la mine vorba-i vorba...daca am zis ca ti-l las tie pe G, asa fac
Anouk
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:21
buna seara stimata domnisoara Alexandra Coman.ce date trebuie

sa va dau,ca sa imi faceti simie harta astrologica?referitor la

dieta eu nu sunt adeptul dietei sau postului.mananc bine,sunt

chiar gurmand.as dori daca puteti sa imi spuneti ceva despre

vietile mele anterioare si care este motivul pt care am venit in a

si in aceasta dimensiune sau m-am reincarnat.as mai dori sa stiu

daca se poate,numarul meu de viata ,si restul numerelor,daca va baz

bazati si pe numerologie.sotia mea este "fecioara",ca zodie si

este insarcinata.as dori sa aflu compatibilitatea cu doamna mea

si cam in ce zodie va veni bebelusul nostru.as avea eu mai multe

sa va intreb.de pilda care este nr evolutiei mele,ca sa stiu

cat mai am de invatat,ce mai am si care va fi ultima mea venire

.sa-mi explicati daca puteti si ce reprezinta numerele mele pe

care mi le veti afla.multumesc mult .ce trebuie sa va trimit ca

date personale si unde.multumesc si imi cer scuze daca am fost

cam indraznet.
alexxandra
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:25
heii salutari tuturor. scuze, dar eu de regula intru pe forum seara ,cand ma adun pe acasa.ma bucur mult ca mi-ati trimis e-mailuri cu datele voastre, pentru formarea bazei de date sunt fff importante. vreau doar sa mai repet inca o data: nu ma apuc sa fac astrograme si sa ofer diete, pt asta sunt medici nutritionisti competenti. Eu pur si simplu lucrez la un proiect si vreau sa adun cat mai multe date astrologice despre persoane care se lupta cu fenomenul : ingrasare, slabire, yo-yo, etc. Pt ca am remarcat ,de exemplu, reprezentantii unor zodii chiar au probleme de nutritie ( de exemplu racii au tendinta spre ingrasare, nu toti,desigur, depinde mult si de aspecte).Sau fecioarele se ingrasa mai greu ( din nou depinde de harta personala). Ei bine tocmai aceste aspecte vreau eu sa le depistez, pentru ca daca le evidentiem, cu siguranta vom putea preciza si perioadele cand se recomanda inceperea unei diete, cate zile sa tina ,etc.

Desigur pot apela la bazele de date de astrologie si sa iau in calcul hartile astrale ale unor celebritati care se lupta cu greutatea: Demis Rousos, Pavarotti, Oprah, etc, La momentul potrivit ma voi uita si pe ele, insa momentan am nevoie de oameni ,,reali", obisnuiti, normali, care imi pot spune concret: mai imi place asta , mananc asta, ma scol noaptea la 10 si ma arunc in frigider, sunt obsedata de dulciuri sau lactate, etc.Adica oameni cu care chiar poti comunica. Si in plus, repet din nou, chiar nu ma intereseaza numele reale. Nu studiez numele ,ci data nasterii, atat! Asadar toti care ma contacteaza o pot face sub pseudonim, pentru a fi siguri ca nu le aflu identitatea.

roastrolog.ro
roastrolog
Postat pe 29 Noiembrie 2009 17:22
Draga Iulius, uite ca m-a apucat si pe mine sindromul paranoid,insa nu cred ca ar fi politicos sa raspund despre astrograma aici in public, sa nu se creada doamne feri ca imi fac reclama. Daca vrei, poti sa imi scrii in privat, ai adresa postata la inceputul topicului. sg mod in care te pot ajuta cu astrograma este sa o fac in cadrul emisiunii mele radio - asta daca o vrei gratuit-.Dar cel mai bine hai sa discutam in privat despre aceste subiecte, pt a nu-i obosi pe ceilalti cu aceste detalii,vrei?
roastrolog
Postat pe 29 Noiembrie 2009 17:26
iubita mea astrolog.....tocmai ai raspuns cuconetei cu care ai fost confundata.....acuma se da barbat...dar stilul de exprimare, punctuatia si unele expresii o dau de gol ca e aceeasi persoana....ai grija mami, te rog, pentru ca duce lipsa de atentie si, daca o respingi, nu mai scapi de ea si de expresiile "inteligente"...devine fiara...
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 17:35
buna noapte,stimata domnisoara.asa este,eu nu particip la experiment,pt ca nu tin diete.e interesant acest studiu,dar dece numai obeze,sau cu probleme de supraponderabilitate si nu, si un studiu ,despre persoanele care clinic nu au nici un motiv sa fie foarte slabe,mancand mult fara sa asimileze.referitor la sindromul paranoid,nu inteleg dece trageti concluzii pripite.a spune draga si derivatele,acestei exprimari,aduc multa energie pozitiva celui caruia i te adresezi,amintind in acest aspect si de legea bumerangului.ce gandesti ,ce faci si ce vorbesti,aceleasi energii le primesti.cred ca v-am luat eu cam repede,cu toate cerintele mele astrologice,bucuros ca pot afla mai ales despre sotie si bebelusul care va veni pe lume.probabil ca si in emisia de la radio,timpul e limitat,iar ca sa faci astrograma,cu toate detaliile.,inclusiv numerologie,interpretrari....e de lunga durata.corecta si referirea la intimitate,sigur ca o astrograma,nu se expune public.multumesc pentru raspuns si va doresc,sa reusiti, in ceea ce v-ati propus,in legatura cu studiul si de ce nu ,poate va urma si studiul despre,persoanele foarte slabe care nu asimileaza,fara motivatie clinica.multumesc si succes!
alexxandra
Postat pe 30 Noiembrie 2009 04:30
va multumesc tuturor pentru ca ati scris. ,,draga" iulius cezar, alexandru cel mare ,ma rog, chiar nu vreau sa jignesc pe nimeni, eu momentan ma ocup de un studiu privind supraponderabilitatea, obezitatea, etc. Din pacate, datorita modului nostru de viata dezorganizat, de multe ori mancam pe fuga, junk food si alte ,, minunatii" ale epocii moderne.Si majoritatea acestora se depun,grandios, dand tuturor mari dureri de cap.de asemenea am mai invatat de-a lungul anilor ca astrologia este foarte inteligenta si sunt atatea subiecte interesante, incat daca nu te centrezi pe ceva te pierzi foarte usor in hatzisurile ei. Asadar, momentan, nu vreau sa ma disipez in 1001 de parti, si efectuez un studiu privind obezitatea, pe care il voi impartasi tuturor spre sfarsitul lunii ianuarie.

legat de astrograme, numerologie, etc,etc, imi voi lua libertatea sa raspund aici.daca ai starnit o astfel de reactie in masa, din partea colegilor de forum, inseamna ca este la tine o problema. daca tot vorbim in termeni energetici, ceea ce esti,aia primesti. probabil apelativul de ,,draga" folosit de tine vine cu o incarcatura energetica destul de agresiva si din acest motiv toti ataca. sincer, trebuie sa recunosc, de asta iubesc eu forumurile; cand incepi sa pedalezi in directia gresita sunt multi care te trag de urechi si te readuc pe drumul cel bun.

pana la o noua reauzire, va pup pe toate

roastrolog.ro
roastrolog
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:59
buna ziua, imi cer scuze pentru tacerile mele de pe forum din aceasta perioada, insa luni am sedinta publica la examenul de doctorat. WAAAA.Si nu-mi vad capul de treaba. e groaznic. incepand cu ziua de marti promit solemn ca voi fi mai activa.

roastrolog
roastrolog
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:44
ioi, viataaaa!
ca nu va mai terminati multi mai sunteti!
zambila
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:46
duamnaa roastroloaga....mi faci si mie astrograma????gratis????sau cado????
nazirra
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:49
nazi..crezui ca trecusi la dieta
si ma gandeam sa mancam maine o praji cu cioco
eladaela
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:51
na..... ca s o duuuuus.....printre stele!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:52
io tiu dieta......maninc la vecini....parastase....zile onomastice.....vecini......me duc dupe miroooos!!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:53
hai mami ca-ti zac io....ca tot zicea cineva ca scorpiile e cu ocultismu'

cica e cu valetu de pica,la drum de seara pe otostrada
restu'....e can can
eladaela
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:54
da elutzo.....otostrada ii aia buna????ori iara le incurc????
nazirra
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:56
acu' vezi tu.... de unde pica

valetu'
eladaela
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:57
bre...e pe bune...
preciouss
Postat pe 12 Decembrie 2009 15:36
preci....cine bre??
eladaela
Postat pe 12 Decembrie 2009 16:34
De la: nazirra, la data 2009-12-11 15:53:03io tiu dieta......maninc la vecini....parastase....zile onomastice.....vecini......me duc dupe miroooos!!!!!!!


nazi cum sa tii dieta?? pai ce facem noi la capsa? imm?? cd o sa vii?
fleurdelis
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cure de ingrasare 9 De la: kidz004295 13 August 2010 17:38
silueta de diva 38 De la: reyya 4 Aprilie 2010 16:19
Targ de produse naturiste&bio la Suceava 1 De la: fittnescoffe 25 Iunie 2012 16:50
micabis tu ti post? 53 De la: tutankhamon 15 Iulie 2009 02:45
cursuri eurocor 13 De la: garbo079399 3 Decembrie 2009 14:20
Setari Cookie-uri