Fraza anului!

De la: pik_nik, la data 2009-11-16 01:50:35poate ai spalat scarile pe la facultate, bolnavo, sau facultate numesti tu sectia aia cu gratii la ferestre de la un anume stabiliment medical [/quot




cred ca esti bolnav mental.spitale sunt destule.poate te tratezi.nu vezi ca depasesti orice limita de bune maniere!faci de ras tot neamul sexului barbatesc.eu in locul lor as fi f atenta la ce ai incercat sa faci in seara asta si poate si alte dati, te-aselimina in locullor din grup,asa cum am facut-o eu.daca altele se complac in prezenta ta,mie imi faci doar sila.sa te injosesti ca asta seara, ca barbat ,e uluitor.desi in psihologie se spune ca barbatii sunt mai barfitori ca femeile si sa nu ai incredere in comportamentullor.
allexanndrra
Postat pe 16 Noiembrie 2009 02:13
De la: allexanndrra, la data 2009-11-15 04:22:50De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 14:11:11
daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...





fobie si cult/?

inteligenta cu care te lauzi trebuie demonstrata.sa demonstram;din spusele tale ai o fobie pt cel a carui masca o porti la avatar.fobia draga mea e o TEAMA PATOLOGICA.de obicei cei care isi ascund fata dupa o masca,o fac pt ca nu au ce arata sau au o fobie fata de propria infatisare,poate chiar o problema de identitate si complexe ascunse legte de relatia cu sinele lor.

Raporteaza abuz de limbaj

allexanndrra





--


SFARSIT

Sfarsitul acestui topic ,degenerat in cea mai scabroasa participare la discutii.!Alexandra(cine mai posteaza dintre cei care deja au postat ,nu faca ltceva decat sa demonstreze ,ca judecata le e intunecata.)
allexanndrra
Postat pe 16 Noiembrie 2009 03:00
cu mintea-i lata
sau prea lunga,
nici nu conteaza,
ca-i in dunga,
apare ea cu topice,
si gesturi filantropice,
sa tragem toti de-un penis mic
sa il prefacem in limbric,
sa invatzam vocabularul
de' nu, ne-nvatza ea cu parul,
ca-i pisaloaga de serviciu,
si face dragoste cu biciu'
isi pune mainile in X
piciorele pe-un crucifix,
si-asteapta V-ul s-o strabata
pana-n plamani, pe la culata;
zice ca are facultate
facuta-n strada, pe la spate,
si da-i si-omoara cu sondaje
ca lucratoarea la vidanje.
a incercat ea si la bare,
da' si-a luat-o-n felinare
deci, fara alte intrebari,
ca trecem la amenintari.

daca v-a placut bufoana
chiar de e nemernica,
v-o prezint:
"cu drag, aleha,
baba schizofrenica"!
pik_nik
Postat pe 16 Noiembrie 2009 06:32
cat adevar graita i ...
in asta dimineatza..
eu nici nu ma cobor...
la asa minte creatza...
Ea ...are o teorie...
urmeaza si..drumu n viatza...
ultraviolet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 06:53
poate ca are facultate,
si-am fost io rau, pen'ca n-am carte,
da' cum ziceam si-n alte dati,
pacat ca n-are facultati
pik_nik
Postat pe 16 Noiembrie 2009 06:58
o zi minunata...tuturor!!!...
ultraviolet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 07:05
hai bre sa ma alatur si eu celor cu "judecata intunecata"


neata
eladaela
Postat pe 16 Noiembrie 2009 07:33
sa nu-mi spui ca si tu ai rugat-o ceva!!!


'neatza buna, sufletzel!
pik_nik
Postat pe 16 Noiembrie 2009 07:36
neata si tie pikule

daaaaa....am rugat-o....sa ne laseeeeeee!!!!
eladaela
Postat pe 16 Noiembrie 2009 07:41
a fost simpatica tare cu o chestie. ea si-a aratat prostia jalnica in care traieste, in toata nuditatea ei, oamenii au sarit s-o ajute, ca doar crestini suntem, si ea s-a bucurat ca are "reiting"!
pik_nik
Postat pe 16 Noiembrie 2009 07:43
ce intelegem noi astia cu "mintea intunecata" bre pikule??

si ca niste incapatanati ce suntem, nu am lasat pe luminatia sa sa ne lumineze si noua mintile
ru-si-ni-ca sa ne fie
eladaela
Postat pe 16 Noiembrie 2009 07:47
Nu pot sa cred cata mizerie umana se poate ascunde cateodata in spatele unor tastaturi.

Este regretabil ca astfel de persoane umbla inca in libertate si se pot exprima liber; imi pare rau pentru cei care, fara vina lor, ajung sa aibe tangenta in viata reala cu posesoarea acestor conturi.
blairwitch
Postat pe 16 Noiembrie 2009 08:54
blair,tu o compatimesti pe aleha,nu?!
morning zu..
preciouss
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:10
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:43
lala_cri ce faci fata , citesti , mai da si tu un semn de viata ca nu iti veni rau
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:56
cetesc era sa ma inec cu tortu'
lala_cri
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:58
io nu gasesc topicul
LILO
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:59
De la: LILO, la data 2009-11-16 09:59:04io nu gasesc topicul
care topic LILO?
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:59
De la: lala_cri, la data 2009-11-16 09:58:22 cetesc era sa ma inec cu tortu'


baga un emocione ceva,acolo la topik sa il gasesc
LILO
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:59
LILO esti pe topicul FRAZA ANULUI tu care topic il cauti?
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:01
ioaii eu stau direpti pe toapikul cu pricina..
asta-ii buna...ca si cel cu pipa in gura...o cauta de zor
LILO
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:02
Lilo ochelarii sunt pe nas
lala_cri
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:03
ioi LILO ce simpatica esti
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:03
De la: lala_cri, la data 2009-11-16 10:03:15Lilo ochelarii sunt pe nas


DA!!ochelarii is la locul lor...numa io nush pa unde pasesc
LILO
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:05
fetili studiati , fetili
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:05
Yanya feteli astea cu apocalipsa cred ca dorm ca aseara au prestat saracutele .....cu duhul
lala_cri
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:05
cum se numeste boala aia in care bolnavul are impresia ca e persecutat permanent de ceilalti si simte dorinta de a se certa cu ei, considerandu-i inamici ?

dar boala aia in care e obsedat de cineva si isi concentreaza atentia numai asupra acelei persoane ?

alexo fata, sa stii ca ti-am raportat aproape toate posturile, nu se poate sa folosesti un asemenea limbaj

si nu te obosi sa-mi raspunzi, te rog
Anouk
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:09
Is saracute...cu duhul...unde nu e nici Dzeu nu cere
lala_cri
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:09
irina si alexa , sunt una si aceeasi persoana , cu conturi diferite
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:14
Am avut ceva banuieli....prea se exprimau la fel....
lala_cri
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa fie oare plictiseala? 2 De la: sexy_nico26 13 Ianuarie 2009 13:59
un accident care ar putea sa distruga o familie... 4 De la: Ciresica 15 Septembrie 2009 18:26
O zi frumoasa 3 De la: machiajtatuaj 12 Aprilie 2012 10:34
probleme cu vecinii 4 De la: godoblete 15 Martie 2010 15:14
despartire. cum sa il ajut? 3 De la: geo32 13 Martie 2009 23:52
Setari Cookie-uri