| buna..puteti sa imi dati idei de teme pentru balul gascanilor?si chiar si de probe:d | ||
|
garbo071737 Postat pe 11 Noiembrie 2009 20:57 |
||
|---|---|---|
e hipopotam, dar merge! http://www.youtube.com/watch?v=FwQfYdMLGKE&feature=fvw |
||
|
melanie Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:04 |
||
dupa introducere, puteti incerca asta http://www.youtube.com/watch?v=aPEUjN0Ncrk&feature=related |
||
|
|
||
|
melanie Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:05 |
||
| ma refeream la teme pentru vestimentatie:d | ||
|
garbo071737 Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:06 |
||
|
pai ai trei variante: 1. gascan cu pene 2. gascan fara pene 3. gascan la tava....ma rog reteta era pe varza...dar ala am impresia ca e ratoi... |
||
|
tutankhamon Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:08 |
||
cioc si pene
|
||
|
melanie Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:09 |
||
|
g737...io pot sa iti jumulesc neste ciudatenii da gansaci,ca oricum ma deranjeaza uneori dimineatza... vrei nesthe fulgi? da nush cum facem ca io nu ma prea pricep la jumulit |
||
|
LILO Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:12 |
||
| lilo....gascanul si rata se ciupilesc cu penseta...din cauza de ciumpi prea tari si bine infipti in pele...asa ca se ia in labuta una bucata penseta si se ciupileste...desi e mnai simplu a se beli pur si simplu gansacul de monstruoasa-i piele...atentie...operatiunea dureaza si 2-3 ore... | ||
|
tutankhamon Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:16 |
||
stiuu si nu mi place operatiunea "jumulire" nici la propriu nici la figurat
|
||
|
LILO Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:17 |
||
e mai rau ca testul ala de rabdare la chineji !
|
||
|
melanie Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:18 |
||
ioi, tuto, ca mai bine mor de foame...ma lipsesc!
|
||
|
zambila Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:26 |
||
zambilutz..o dam pe stevie !!
|
||
|
melanie Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:27 |
||
|
ai vazut ca sti!? si nici nu ingrasa
|
||
|
zambila Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:30 |
||
| zambilo....fii smechera....du-te unde stii ca deja a fost ciupilit de ciumpi... | ||
|
tutankhamon Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:35 |
||
ioi mai bine mor decat sa belesc...gascanul, dar o las pe aleha sa beleasca gascanul ca ea cunoaste si are experienta,....cu belitul
|
||
|
yanyacharberet Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:35 |
||
|
||
|
reyya Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:37 |
||
|
||
|
zambila Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:39 |
||
De la: zambila, la data 2009-11-11 21:39:17zambila draga ce ai ramas asa hipnotizata , vezi ca eu n-am carte multa si nu sunt asa mestesugita la vorba ca un invata dar ...spun ceea ce simt in matzul meu pestrit si rau
|
||
|
yanyacharberet Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:41 |
||
| http://www.youtube.com/watch?v=ll2c0sUNWYI | ||
|
pik_nik Postat pe 11 Noiembrie 2009 22:17 |
||
nu prea-s in top cu noutatile. stiam de balul bobocilor. exista si balul gascanilor? la ce categorie de varsta, se incadreaza?
|
||
|
si_totusi Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:01 |
||
si tu te dai gascan???
|
||
|
pik_nik Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:17 |
||
nu, mai. intrebam doar.
|
||
|
si_totusi Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:22 |
||
aha, te-ar interesa un gascan
|
||
|
pik_nik Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:24 |
||
|
de ce, ai ceva impotriva?? sau esti gelos si pe totusica?
|
||
|
zambila Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:27 |
||
etc
|
||
|
pik_nik Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:29 |
||
ti-e cald, de stai cu limba scoasa?
|
||
|
zambila Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:33 |
||
vrei sa raspund?
|
||
|
pik_nik Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:40 |
||
nu-i gelos, zambiliciu, e zelos. iote de cate ori a scos limba la tine
|
||
|
si_totusi Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:40 |
||
daaaa, io crez ca a facut scurt la mana
|
||
|
zambila Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:42 |
||
dedicatie speciala totusicii!
|
||
|
pik_nik Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:42 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| INVITATIE la o Suuuper Petercere KANGOO JUMPS !!! | 1 | De la: aerobicclass 2 Octombrie 2009 18:28 |
| ZIUA MONDIALA A TEATRULUI | 1 | De la: Alexxandra 27 Martie 2010 16:46 |
| sunt o dragobetica-Alexandra-La multi ani! | 6 | De la: Alexxandra 21 Februarie 2010 13:54 |
|
|
||
| SUPERVIZARE IN PSIHOLOGIE CLINICA: 4 mai 2011 | 1 | De la: CLINICAAQUAMARIN 10 Aprilie 2011 08:48 |
| PROGRAM EzotericFest 24-27 Mai 2012 TERAPII COMPLEMENTARE | 1 | De la: Marcel_D 16 Mai 2012 22:59 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună