vreau si eu o parere pls

sunt cu cineva de 4 ani ,cind ne-am cunoscut el avea iubita eu la fel dr am acceptat amindoi,am fost impreuna in tot acest timp am fost si iubiti si prieteni,eu am terminat relatia cu celalalt,iubita lui a plecat din tara,de 1 an de zile locuim impreuna,dar prob.este ca ea s-a intors acum dupa 8 luni il suna il cauta ,el s-a schimbat putin fata de mine si l-am rigat sa se hotarasca pt.ca nu se mai poate ca inainte el nu zice nimik dar am devenit f.geloasa nu il las sa iasa singur ma gindesc ca se intilneste cu ea...nu stiu ce sa fac .multumesc zi superba.

Postat pe 7 Iunie 2009 07:18
Exista citeva vorbe intelepte care spun asa : ,,ce tie nu-ti place altuia nu-i face" sau ,,cu ce masura dai,tot cu aceea vei si primi"...si care,din cite imi amintesc,s-au dovedit adevarate...cred ca a sosit ora adevarului,nu te speria de consecinte,oricare ar fi ele...nici nu le vei skimba cursul impotrivindu-te,vei reusi,cel mult sa-ti faci un rau mai mare decit situatia in sine.Invata,in skimb,de alta data,sa nu mai calci prin aceste balti,te vei stropi mai tare...
valentino
Postat pe 7 Iunie 2009 07:56
stau si ma intreb cum mama calului va stiti de 4 ani si tie ti-e frica acuma ca te va lasa cu courul in balta.....fara suparare...dar nu prea ai stiut cum sa-l faci s-o uite pe aialalta.....chiar daca ati fost intai iubiti si apoi prieteni, dupa cum ai spus chiar tu...ar trebui sa-ti pui serios niste intrebari.....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 15:22
Dupa fapta si rasplata! scz pt ca sunt acida, dar cateodata trebuie sa ne ghidam si dupa principiile acelea de la bunicuta dobandite. in iubire (sincera) lucrurile merg asa: am incheiat un capitol, incep altul.....nu incep unul peste altul ca ies.....copii

Postat pe 7 Iunie 2009 15:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
coafura de toamna realizata pas cu pas 1 De la: garbo_7980 1 Noiembrie 2012 00:10
nu stiu ce se intampla..... 7 De la: tutankhamon 26 Iunie 2009 10:40
ASLO 1 De la: luckyelle 27 Ianuarie 2010 13:17
Victoria's Secret Show 2009 1 De la: danyx 6 Decembrie 2009 22:53
cum interpretam ce citim in biblie-apocalipsa- 38 De la: mielutza 20 Iunie 2009 20:24
Setari Cookie-uri