dieta giorgiana din slobozia

buna eu in decembrie 2008 cantaream 96 kg va imaginati super stresata imi era rusine sa merg sa imi aduc copilul de la gradinita si sa il duc la medic daca era nevoie sau pur si simplu sa merg la piata ; sunt mama singura iar viata ma purtat prin urcusuri si coborisuri in fine din pricina necazurilor si a greutatilor in ianuarie mai slabisem pana la 89 kg iar apoi am revenit in tara si pana in prezent am luat capsula de slabit din herboristerii si ce credeti surpriza vietii mele in 8 luni am slabit aproape 30 de kg jur ca este adevarat iar sanatatea mult mai buna pentru ca sufar de glanda tiroida si sunt mult mai bine am chef de viata simt ca zbor credetima deci de la 96 - 30 = 66 kg exact atat cantaresc acum ! multumesc lui dumnezeu_!
habiba_ismail
Postat pe 7 Septembrie 2009 02:03
este vorba despre pastila chinezeasca ?
magdavelicu49
Postat pe 9 Septembrie 2009 19:21
zi-ne domnule dieta!
fleur_de_lis
Postat pe 9 Septembrie 2009 19:23
Da.Este vorba de superslim care s-au scos din farmacii prin iulie,si eu le-am folosit o luna primele sapatamani,frisoane,insomnii,a scazut pofta de mancare si senzatia de sete continua si cu dieta si exercitii am slabit cam 6kg destul de bine si in urmatoarele saptamani au disparut si micile probleme de la inceput deoarece organismul s-a invatat cu ele.Din pacate acum nu se mai gasesc in farmacii iar cele comercializate online nu sunt bune eu am luat si nu au nici un efect ba dimpotriva am impresia ca sunt si periculoase capsulele desfacute ,turtite se vad ca ceva nu e in regula cu ele.
tantza
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:39
super slims sunt niste tampenii...eu am pb cu inima de la ele!
fleur_de_lis
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:42
Buna, sunt adepta dietelor dar eu consider ca sa iti poti alege o dieta trebuie sa iti alegi in primul rand un program si in ultima perioada am citit mult despre crearea unui program pentru slabit am gasit chiar un articol interesant aici http://www.sfatulmedicului.ro/Diete-de-slabit/alegerea-unui-program-de-slabit_4953 eu am reusit sa imi fac propria mea dieta acumuland informatii si testand. Am slabit destul de mult aveam inainte 70kg si am 1.60 intaltime si am ajuns sa am 55 kg. Sper sa va fie de folos.
andreea_barbieru
Postat pe 11 Septembrie 2009 11:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta 8 De la: garbo166660 9 Noiembrie 2011 11:06
Dieta dupa 60 de ani 1 De la: IOANIDE 8 Ianuarie 2012 23:05
dieta lui catalin crisan 1 De la: garbo258769 9 Ianuarie 2012 12:23
dieta giorgiana din slobozia 6 De la: andreea_barbieru 11 Septembrie 2009 11:09
Dieta in cazul Tiroiditei Hashimoto 17 De la: Maria_22 2 Februarie 2018 12:43
Setari Cookie-uri