parintii mei..

mai intai buna dimineata..as vrea sa spun pe scurt povestea mea...parintii mei s-au despartit..apoi mama sa recasatorit cum va dati seama eu am ramas la mama timp de 15 ani ea e mai mereu batuta jignita..si in plus ma face p mn in toate felurile deoarece eu ii raspund nu sunt genul sa tipi la mine si eu sa tac! si as vrea un sfat in cat sa ii despart ..pt ca mama e plekta de 8 ani..si ink nu a facut nimic eu stau la bunik si "tatal meu vitreg" si schimbat masinile de 8 ori pana acu pe banii mamei si ma deranjeaza ca sta acolo degeaba...fara familie sta cu un cretin care...e un gunoi..se despart apoi el o cauta cik se schimba apoi dupa o saptamana incepe!
o_fetita_suparata
Postat pe 2 Septembrie 2009 09:02
De la: garbo040195, la data 2009-09-02 09:02:20mai intai buna dimineata..as vrea sa spun pe scurt povestea mea...parintii mei s-au despartit..apoi mama sa recasatorit cum va dati seama eu am ramas la mama timp de 15 ani ea e mai mereu batuta jignita..si in plus ma face p mn in toate felurile deoarece eu ii raspund nu sunt genul sa tipi la mine si eu sa tac! si as vrea un sfat in cat sa ii despart ..pt ca mama e plekta de 8 ani..si ink nu a facut nimic eu stau la bunik si "tatal meu vitreg" si schimbat masinile de 8 ori pana acu pe banii mamei si ma deranjeaza ca sta acolo degeaba...fara familie sta cu un cretin care...e un gunoi..se despart apoi el o cauta cik se schimba apoi dupa o saptamana incepe!
Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta serios si sa ii spui ce se petrece.Sa ii spui parerea ta,ca nu este corect ca ea sa trimita bani la barbat,pt ca si el trebuie sa munceasca.Eu cred ca trebuie sa te unesti cu mama ta si sa o influentezi sa o atragi de partea ta si sa ii da-ti o lectie la taicatu asta.Si nu ii mai raspunde pe un ton ironic ci asteapta momentul sa discuti cu maicata si sa vorbiti amandoua cu el,pt ca tu esti fiecasa si tu ai o vorba de zis.Eu asa cred ca este bine,ca mama ta sa devina mai sever cu barbatasu,ca barbatii astia sunt tare parsivi....pupiciiii
irina31
Postat pe 23 Octombrie 2009 22:46
De la: moment31, la data 2009-10-23 22:46:34
De la: garbo040195, la data 2009-09-02 09:02:20mai intai buna dimineata..as vrea sa spun pe scurt povestea mea...parintii mei s-au despartit..apoi mama sa recasatorit cum va dati seama eu am ramas la mama timp de 15 ani ea e mai mereu batuta jignita..si in plus ma face p mn in toate felurile deoarece eu ii raspund nu sunt genul sa tipi la mine si eu sa tac! si as vrea un sfat in cat sa ii despart ..pt ca mama e plekta de 8 ani..si ink nu a facut nimic eu stau la bunik si "tatal meu vitreg" si schimbat masinile de 8 ori pana acu pe banii mamei si ma deranjeaza ca sta acolo degeaba...fara familie sta cu un cretin care...e un gunoi..se despart apoi el o cauta cik se schimba apoi dupa o saptamana incepe!
Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta serios si sa ii spui ce se petrece.Sa ii spui parerea ta,ca nu este corect ca ea sa trimita bani la barbat,pt ca si el trebuie sa munceasca.Eu cred ca trebuie sa te unesti cu mama ta si sa o influentezi sa o atragi de partea ta si sa ii da-ti o lectie la taicatu asta.Si nu ii mai raspunde pe un ton ironic ci asteapta momentul sa discuti cu maicata si sa vorbiti amandoua cu el,pt ca tu esti fiecasa si tu ai o vorba de zis.Eu asa cred ca este bine,ca mama ta sa devina mai severa cu barbatasu,ca barbatii astia sunt tare parsivi....pupiciiii
irina31
Postat pe 23 Octombrie 2009 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme in familie din cauza bunicii 48 De la: muzicabuna 19 Mai 2014 03:49
Ce am fost si ce am ajuns... 14 De la: tutankhamon 2 Iulie 2009 00:37
sotul meu intra pe site-uri de homosexuali 47 De la: iasomia 2 Septembrie 2009 12:18
displazia de sold 1 De la: florys_delly 25 Iulie 2010 11:42
Ajutor pentru tati 1 De la: helpturan 16 Decembrie 2011 20:45
Setari Cookie-uri