help !!

buna ziua!!


imi este un pic cam greu sa va scriu, dar ca sa intelegeti mai bine prin ce trec, cel mai bine ar fi sa va prezint putin viata mea..: am 26 ani, stau cu parintii.. si lucrez de la varsta de 19 ani.. am facut si 2 facultati..; am lucrat numai in domeniul de relatii directe cu clientii.. restaurant, hotel, pub, club.. si cred ca sunt o persoana cat de cat deskisa.. ma integrez destul de repede intr-un colectiv.. sunt de viata.. imi place sa ma distrez.. beau din cand in cand.. nu fumez..; problema mea este ca nu am avut nici o relatie cu o femeie.. nici macar un sarut.. nici macar un flirt... nimik, niciodata in 26 ani..; singurele 2 femei cu care am facut sex au fost 2 prostituate.. , sunt foarte timid cand vine vorba de fete, am multe prietene ( amice ) la locul de munka.. ma inteleg bine cu ele.. dar nu pot sa ma apropii si altfel de ele... nu ma consider nici frumos, nici urat.. ma consider foarte normal.. si nu am gusturi inalte la fete.. imi plac fetele normale.. de viata...

este posibil ca si din cauza , nu stiu daca ar trebui sa va spun, nu am mai scris, si nu inteleg cum functioneaza consilierea asta psihologica , dar este posibil ca si dimensiunea penisului sa fie o problema care ma inhiba.. mi se pare mic.. desi am intrat pe site-uri de specialitate si am vazut ca este o dimensiune normala ( lungime 16 cm , circumferinta 12, 5 cm ) ..si probabil este un lucru care contribuie la starea mea si acesta..

daca pana acuma m-am simtit foarte bine in pielea mea.. , am gandit ca asa sunt eu, ca odata si odata o sa imi gasesc o fata care sa ma placa si pe care sa o plac .. acum ma consider total distrus..

sa spun ca mi-am facut la munk.. o gaska foarte interesanta de prieteni.. , "nebuni" , cu care iesim in fiecare liber ba in cluburi, ba in discoteci, la gratare, plecam in alte orase.. stam in apartament la careva si bem si ne distram.. un grup foarte fain.. numai ca ei fac sex..cu totii.. nu au niciunul sau nici o fata parteneri stabili..dar totusi mai ies ca si cupluri..

nici acest lucru nu m-a deranjat pana acuma .. dar de 2 luni, dintr-o data cred ca m-am indragostit de o colega din grup.. pur si simplu innebunesc cand ma gandesc la ea..ma doare inima.. imi e rau cand o vad..
si nu cred ca este o fata potrivita ptr. mine din toate punctele de vedere ( pare mult mai experimentata decat mine, cred ca a avut multi parteneri de sex , pare foarte versata in sex , viseaza sex salbatic-in discutii cand suntem toti vorbim despre orice, si cand vine vorba de sex mai infloresc si eu, asta este ).. nu cred ca s-ar uita la mine.. nu am incercat sa ii spun nimik.. ptr. ca ma gandeam ca s-ar putea intampla sa faca misto de mine.. , sau s-ar putea sa zica da, hai sa vorbim, ca imi place si mie de tine ( si atunci.. ar trebui sa ajung cu ea la saruturi, sex, unde sunt varza.. si kiar daca m-as descurca dupa un timp ma gandesc ca poate ar sari la altcineva si as suferi mult mai mult decat acuma )..; dintr-un om normal.. care ma simteam foarte bine asa cum eram.. am ajuns sa stau toata ziua si sa ma gandeasc la ea.. sa nu pot sa dorm mai mult de 3 ore pe zi.. sa ajung o leguma.. ; am vorbit si cu pretenii.. unul mi-a zis sa incerc... ptr. ca poate ea se cuminteste, ca este doar gura de ea.... altul mi-a zis sa ma potolesc ca este ticaloasa si o sa sufar ca prostul.. cam asa ceva..

oricum, problema este ca sufar ca un prost si acuma.. si nu stiu ce as putea sa fac.. ? . ptr. ca simt ca o iau razna.. va rog sa incercati sa imi transmiteti un sfat.. sau o parere.. orice ce ar putea sa ma ajute..

va multumesc anticipat !! o zi buna !!

Postat pe 22 Iulie 2009 15:55
nu prea stiu ce sa-ti zic...decat, eventual, ca profunzimea unui vagin e de 10 - 12 cm, deci ai putea sa faci fatza. in cazul asta, problema e in mintea ta - lipsa de incredere.
cauta o prostituata mai de treaba, povesteste-i ce patesti si roag-o sa se ocupe de tine doua-trei sedinte, stie ea cum. apoi iesi cu pusca in padure, liber de prejudecati
pik_nik
Postat pe 22 Iulie 2009 16:05
De la: pik_nik, la data 2009-07-22 16:05:40nu prea stiu ce sa-ti zic...decat, eventual, ca profunzimea unui vagin e de 10 - 12 cm, deci ai putea sa faci fatza. in cazul asta, problema e in mintea ta - lipsa de incredere.
cauta o prostituata mai de treaba, povesteste-i ce patesti si roag-o sa se ocupe de tine doua-trei sedinte, stie ea cum. apoi iesi cu pusca in padure, liber de prejudecati


cu cat dai sedinta????
walkiria
Postat pe 22 Iulie 2009 16:11
io nu-s de treaba, mai!
pik_nik
Postat pe 22 Iulie 2009 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pauza In Relatie 14 De la: dor72_ 23 Septembrie 2011 22:12
ajutati-ma sa inteleg. 9 De la: tutankhamon 21 Iunie 2009 01:17
Prima iubire 5 De la: marianarascanu 12 Ianuarie 2009 08:47
O zi frumoasa 3 De la: machiajtatuaj 12 Aprilie 2012 10:34
decompensare 19 De la: fleurdelis 6 Martie 2010 16:11
Setari Cookie-uri