cine e cel mai inteligent de pe forum?

mi se pare corect ! Si eu as gandi la fel
blanca
Postat pe 17 Iunie 2009 22:26
doh.....acuma ce sa fac eu.....am pierdut sansa sa ma fac cu o cashcheta de politzai.....
tutankhamon
Postat pe 17 Iunie 2009 23:24
De la: allexanndrra, la data 2009-06-16 05:15:06dupa cum a-ti citit eu ma consider fara modestie,f.inteligenta.un subiect nou poate fi.ambitia voastra.hai sa vedem,ma intrece cineva,la inteligenta?http://www.iq-test.ro/#77757.aici avesti sansa vietii voastre,pe acest link.rezultatele se transmit in toate tarile.se cauta oameni inteligeti!o sa va placa.eu am fost aleasa.voi ce ziceti?cine e cel mai inteligent de pe forum?va provoc,la intrecere.succes!


fatuco... corect... "f.inteligenta, fara modestie"...
da' vezi cu "a-ti"-ul ala, ca dai cu mucii rau de tot in fasole!

am mai spus-o pe undeva: cand folosesti timpul perfect compus sau modul conditional optativ la persoana a doua plural, "ati" se scrie "ati". fara cratima!

cand folosesti modul infinitiv si pronumele personal -TI, "ati" se scrie "a-ti".

De exemplu: "ati citit" in loc de "a-ti citit" si "a-ti aduce singura laude de sine constituie CEA MAI MARE DOVADA DE INTELIGENTA!"
Thor
Postat pe 19 Iunie 2009 14:27
De la: superbus, la data 2009-06-17 19:31:12
alex...de ce nu ne-ai zis ca tre sa dam sms ...si bani pt asta? inca o modalitate de a face bani !! e al tau site-ul ala??? sau esti partener!!! sa astepte ei sa dau sms-ul pana le-o creste barba de 3..0 de metri!!


ei, vazusi cum devenisi inteligent dupa ce frecventasi saitu' ala? si nici macar nu a trebuit sa astepti raspuns de la ei! ti-am spus-o io, pretene... asa ca marca banu' aici, juma' de pret ca-i oferta speciala.
Thor
Postat pe 19 Iunie 2009 14:45
he...he...daca s-a trecut la gramatica, se anunta un topic de succes...
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Iunie 2009 14:49
De la: wife, la data 2009-06-19 14:49:24he...he...daca s-a trecut la gramatica, se anunta un topic de succes...


wifo, stateam in banca mea, caz doar ma stii de baiat salon, da' fatuca aiasta chiar nu are nici o legatura cu topicul ce l-a deschis...

zice ca e foarte inteligenta, da' a uitat sa ne mai spuna urmatoarele (deh, modestia, bat-o vina!): e frumoasa, bogata, devreme acasa si ii mai trece si Ecuatoru' pe sub pat!
Thor
Postat pe 19 Iunie 2009 15:18
vidar, nu te mai chinui..."e" fara numar......
tutankhamon
Postat pe 19 Iunie 2009 23:40
dragii mei, hai sa va dau un copy-paste din profilul superinteligentei:

"Descriere personala:

blonda.okii verzi,culta,f inteligenta

Citat favorit
mai omule,nu STI la ce ora te nasti,nu STI nici cand vei muri.la ce te grabesti?" (majusculele imi apartin, lipsa celui de al doilea i nu)

ar mai fi o savarina cu "sa imi pot INDEPLINII orice dorinta"...
gata, ca mi s-a revoltat deja mouse-ul.

B.... inteligenta lu' pete, de ce dreaq mai poluezi pe aici????
Thor
Postat pe 20 Iunie 2009 11:12
waw...e si psiholoaga...si....mai ales...modesta....pam!-pam!...
tutankhamon
Postat pe 20 Iunie 2009 11:23

Mie descrierea mi se pare corecta, cu doua mici exceptii... nu stiu cum s-au ratacit cuvintele alea doua in context: culta si inteligenta... in rest, i se potriveste ca o manusa.
Ella34
Postat pe 20 Iunie 2009 11:27
le-a auzit si ea undeva si se da mare ca stie acuma limbi ....straine....
tutankhamon
Postat pe 20 Iunie 2009 11:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat..va rog!! 7 De la: silfida 29 Mai 2010 17:12
UN VOT TE ROG!!! 0 De la: 4 Martie 2010 19:24
Oamenii 1 De la: luptatoareacurajoasa 2 Mai 2010 22:53
Parerea voastra imi poate influenta decizia. 32 De la: Luna_in_capricorn 28 Septembrie 2011 15:16
iubire sau ce? nu mai inteleg...... 32 De la: yo_roxy 20 Ianuarie 2011 15:51
Setari Cookie-uri