cuplu

Bravo Addy, este un inceput.Parerea mea este sa incepi sa schimbi la tine ceea ce nu te-a ajutat.Incearca sa fii putin mai concesiva.
Ioana007
Postat pe 8 Iunie 2009 09:39
hm...e bine ca si constientizezi cum ca ai numai de pierdut...dar nu vad, zau daca in imediat urmatorii ani te vei putea schimba radical...cat despre fitele astea, hm again, but...ele, fitele i mean, sunt acceptate cel mult de catre membrii familiei tale, poate si de catre iubit, o perioada...dar fiind asa risti sa-ti pierzi si prietenii...asta daca reusesti sa-ti faci.fitele-s "bune" la ele acasa, in colectiv da-le drumu' sau uita-le acasa.
cat despre iubit...pastreaza-le la-nceput, apoi tranforma-le in altceva...ca daca o tii tot asa, se transforma bietul in invisibil man...
mia79x
Postat pe 8 Iunie 2009 09:42
Fitele sunt bune doar cand reprezinta mici cochetarii in fata iubitului.Dar nici acelea nu trebuie sa sara de pe cal.
Ioana007
Postat pe 8 Iunie 2009 09:46
multumesc pt tot,chiar si pt critici.ieri am avut o zi mai proasta,dar azi mi-am dat seama k multi dintre voi aveti dreptate
adyy
Postat pe 8 Iunie 2009 17:08
De la: tulipe, la data 2009-06-07 22:49:57
De la: adyy, la data 2009-06-07 18:36:45aaaaaaaaaa,,,,si v-am cerut un sfat nu sa ma criticati

Nu. Ai venit sa te lauzi. Foarte frumos, arde-l pe fraier! Da-i la mufarina!
roby_cado
Postat pe 8 Iunie 2009 17:16
adyy...ai vazut ca poti sa incepi sa fii altfel????...hai, ca se poate....poti....esti fata inteligenta, ce naiba!.....incepe prin a fi mai intelegatoare si mai atenta la cei din jurul tau...si ai sa vezi ca muuulte se vor schimba...poate apare chiar mister right.....numai ca acum, schimbata, o va vedea pe zana viselor lui, nu pe o tanara crispata si intzepacioasa.....

a! si chiar daca ai o zi mai proasta, nu trebuie sa simta toti cei din jurul tau tirul tau de rautati si nemultumiri.....pentru ca, in final, te vor indeparta din cercul lor de prieteni si nu cred ca iti doresti sa nu mai ai gashca....
tutankhamon
Postat pe 9 Iunie 2009 10:54
De la: adyy, la data 2009-06-07 18:26:05cum as putea sa-mi stapanesc gelozia si mai ales nervozitatea knd iubitul meu nu face si nu zice k mn.sunt un berbec incapatanat si vreau k ceilalti sa fak si sa zik k mn,,si dk nu se intampla asa ma apuk o stare de agitatie...ce pasi trb sa urmez k sa imi schimb caracterul?k nu am avut dekt de pirdut.http://img.garbo.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif


N-are legatura cu faptul ca esti berbec, are legatura cu faptul ca ai devenit o isterica. "nu face ca mine, nu zice ca mine, bla bla bla". Nici n-are cum, ca ar insemna sa se apuce cu mainile de koor, sa sra in sus si sa zbiere ca un nebun. Potoleste-te, draguto, ca de-atatea istericale or sa ti se lase sanii. Este dovedit medical.
_alexandra
Postat pe 9 Iunie 2009 11:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa evit cearta 148 De la: Doara 15 Noiembrie 2010 18:31
Povestea unei tinere amante! 145 De la: yanyacharberet 3 Noiembrie 2009 20:32
Ce sa cred? 9 De la: flori_de_primavara 31 August 2015 20:24
probleme sentimentale 35 De la: garbo173858 30 Iunie 2011 23:32
Un accident poate schimba un om??? 80 De la: D_Emy 5 Octombrie 2013 19:36
Setari Cookie-uri