INTREBARI

Roaga-te mult la Bunul Dumnezeu si cauta-ti un duhovnic,Asta eu o numesc ISPITA
garbo020049
Postat pe 16 Ianuarie 2010 19:45
De la: blanca, la data 2009-04-30 21:50:14Da ,se pare ca esti naiva.. ma-ncurca putin ideea de a amesteca decenta in contextul asta . Sa fii decent nu inseamna sa traiesti izolat si sa nu stii cum gandesc ceilalti oameni. Sa afli cum gandesc oamenii nu implica indecenta.E vorba de comunicare; e necesara si te ajuta sa te raportezi la lumea in care traiesti si sa-ti cauti locul.
Ce inseamna ca n-ai avut decat un singur barbat in viata ta ? prieteni barbati n-ai avut ?

...prieteni barbati...dupa casatorie..probabil ca nu....care sot ar intelege ca un altul...vezi Doamne ar fi doar un prieten..si pentru casnicia lui ..prietenul ala nu e un pericol???????
....si ca femeie e aceeasi situatie....cum adica sa/mi zica mie barbatul meu...despre o alta femeie ca e o prietena...cu care tre sa se intalneasca in particular sa vorbeasca....ca doar asta fac prietenii nu????....pai adica io as fi atat de fraiera sa cred??...da ce sunt io handicapata???....
....iar inainte de casatorie...ce fel de prietenii pot exista intre o femeie si un barbat...cat de profunda si sau sincera poate fi prietenia aia...hai sa fim seriosi...daca tot o altfel de relatie...are in vedere???
garbo055472
Postat pe 16 Ianuarie 2010 19:59
m-a intrebat cineva daca m-am culcat cu el, raspunsul e NUUUUUU
GG
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:27
Mi-am schimbat locul de munca pt a scapa de individ dar a dat de mine. A venit la mine la lucru cu un buchet de flori si i-am spus sa nu ma mai caute dar a zis ca o sa mai vina.Cred ca omul asta nu renunta asa usor
GG
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:29
dupa ce-i cedezi o sa renunte...caz tipic...
sora_ilsi
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:31
Am aruncat florile si i-am zis sa ma lase in pace.Sper chiar sa ma lase in pace dar chiar nu pot sa inteleg daca a aflat dorinta mea de a ma lasa in pace de ce nu o face ca doar sustine ca tine la mine si ma iubeste.Eu nu prea cred ca e dragoste ci obsesie
GG
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:31
De la: GG, la data 2010-01-16 20:31:45Am aruncat florile si i-am zis sa ma lase in pace.Sper chiar sa ma lase in pace dar chiar nu pot sa inteleg daca a aflat dorinta mea de a ma lasa in pace de ce nu o face ca doar sustine ca tine la mine si ma iubeste.Eu nu prea cred ca e dragoste ci obsesie



Iti dai seama ce fel de om este daca iti zice ca renunta la copiii lui !
Kid0
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:58
mai bine iti vezi de familia ta,de copilul tau si lasa.l pe nenorocitul ala!!!!
nu/ti complica viata inutil cu un dobitoc!!!!!!!!!!
garbo017686
Postat pe 27 Ianuarie 2010 10:48
nu da vrabia din mana pe cea de pe gard .familia ta este mai importanta decat acest barbat kre probabil tot din cauza monotoniei a cautat dragostea in alta parte sau ma rog altceva .dupa cate spui ii este foarte usor sa se debaraseze de familia lui desi nu cred asta .dar tu ti-ai pus intrebarea dak tu te poti debarasa de tot ce ai in momentul de fata pt el? merita toate astea? mai bine ai grija de familia ta in continuare inceark sa alungi monotonia ,parerea mea este k dak iti iubesti sotul merita incercat sa faci sa fie bine in relatia voastra ,este adevarat nimik nu mai este k inainte ,dar nu cred k merita sa lasi tot ce ai pt un barbat kre renunta asa usor la familie pt tine ,la fel de bine poate renunta si la tine dupa ceva timp gandeste bine inainte de a face o prostie sti k in viata greselile se platesk scump .sa ai o viata minunata numai bine .
dana_dgg
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:54
Va multumesc pt sfaturi
GG
Postat pe 28 Ianuarie 2010 15:48
eu iti zic sa-ti vezi de familia ta si de copilul tau ,acesta nu e om, mai ales ca are si un alt copil in afara casatoriei iar daca inca nu ai avut relatii sexuale cu el eu te sfatuiesc sa nici nu o
faci ca pe urma e mai rau asa ca uital de tot si pentru todeauna.
garbo020614
Postat pe 14 Februarie 2010 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buchetele de flori la mana domnisoarelor de onoare? 6 De la: Roxxynela 20 Iulie 2009 15:29
dragosea si netul.............. 156 De la: garbo079586 23 Septembrie 2014 16:26
diferenta de 16 ani 31 De la: Amor_Aeternus 18 Februarie 2014 12:44
Urmarile divortului 387 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:23
Cum asigurati transportul nuntasilor care sunt de departe? 4 De la: paula_daniela 30 Iunie 2009 08:00
Setari Cookie-uri