Nu mai stiu ce inseamna dragostea

Chiar daca citesc citate de dragoste.sau ascult si vad povesti de asa zisa dragoste nu mai stiu sa recunosc adevarata dragoste.Sunt pe cale sa-mi parasesc sotul.Nu ne mai intelegem de 2 ani incoace mai deloc.Certurile sau intensificat iar pasiunea nu mai exista.Pana saptamana trecuta uitasem complet ce inseamna sa saruti si sa ti se faca pielea gaina.Dar am intalnit pe cineva intre timp si pot spune ca am simtit doar din primul sarut acele furnicaturi pe piele,in stomac,ca sa nu mai zic de placuta ameteala ce sa asezat pe psihicul meu.Era o stare de euforie totala.De aceea nu mai stiu ce sa cred.e dragoste sau doar pasiune?De sotul meu nu mie dor.Sunt la mii de km.distanta de el iar gandurile de trezit si de culcare sunt doar la saruturile de saptamana trecuta,pe care din fericire le voi repeta si maine cand ma voi revedea cu cel care mia adus aminte ca sunt femeie si ca la 29 de ani o pot lua de la capat chiar daca am un copil de 2ani dupa mine....
dark_angel
Postat pe 19 Aprilie 2009 12:28
Daca si pe sotul tau il pupa si il furnica vreuna pe-acolo pe unde este, poti sa pacatuiesti in mod organizat.Pentru asta nu ai nevoie de studii superioare, ci numai sa te speli pe dinti si sa iti dai pe gurita cu ruj.
Ioana007
Postat pe 25 Aprilie 2009 20:04
..........Ioana007, asa procedezi !?
OCTOMBRIE
Postat pe 7 Mai 2009 10:53
corina...nu iti fa probleme...nici noi nu ne-am prins inca care e faza cu dragostea asta...de-aia stam pe forum
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 11:29
eu am cunoscut de multe ori dragostea...de fiecare data m-a luat cu furnicaturi si de fiecare data a trecut...jur ca era veritabil sentimentul. nush, dar cred ca tre sa te gandesti la copil inainte de a-ti urma fluturashii, ca aia poa sa zboare, macar asigura-te ca indiferent ce alegi copilul e ok.

Postat pe 7 Mai 2009 17:09
iote ca abia acum imi pica fisa...

corina, tu esti tipa care comentai ca te deranjeaza stilul lui vanghi...

poate ar fii bine sa faci o vizita pe blogul lui vanghi si asa poate ai sa intelegi cum vine problema cu iubirea...ai avea multe de invatat de la el
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 20:37
De la: corinaflorean_yahoo_com, la data 2009-04-19 12:28:56Chiar daca citesc citate de dragoste.sau ascult si vad povesti de asa zisa dragoste nu mai stiu sa recunosc adevarata dragoste.Sunt pe cale sa-mi parasesc sotul.Nu ne mai intelegem de 2 ani incoace mai deloc.Certurile sau intensificat iar pasiunea nu mai exista.Pana saptamana trecuta uitasem complet ce inseamna sa saruti si sa ti se faca pielea gaina.Dar am intalnit pe cineva intre timp si pot spune ca am simtit doar din primul sarut acele furnicaturi pe piele,in stomac,ca sa nu mai zic de placuta ameteala ce sa asezat pe psihicul meu.Era o stare de euforie totala.De aceea nu mai stiu ce sa cred.e dragoste sau doar pasiune?De sotul meu nu mie dor.Sunt la mii de km.distanta de el iar gandurile de trezit si de culcare sunt doar la saruturile de saptamana trecuta,pe care din fericire le voi repeta si maine cand ma voi revedea cu cel care mia adus aminte ca sunt femeie si ca la 29 de ani o pot lua de la capat chiar daca am un copil de 2ani dupa mine....
luc70
Postat pe 9 Mai 2009 21:45
De la: corinaflorean_yahoo_com, la data 2009-04-19 12:28:56Chiar daca citesc citate de dragoste.sau ascult si vad povesti de asa zisa dragoste nu mai stiu sa recunosc adevarata dragoste.Sunt pe cale sa-mi parasesc sotul.Nu ne mai intelegem de 2 ani incoace mai deloc.Certurile sau intensificat iar pasiunea nu mai exista.Pana saptamana trecuta uitasem complet ce inseamna sa saruti si sa ti se faca pielea gaina.Dar am intalnit pe cineva intre timp si pot spune ca am simtit doar din primul sarut acele furnicaturi pe piele,in stomac,ca sa nu mai zic de placuta ameteala ce sa asezat pe psihicul meu.Era o stare de euforie totala.De aceea nu mai stiu ce sa cred.e dragoste sau doar pasiune?De sotul meu nu mie dor.Sunt la mii de km.distanta de el iar gandurile de trezit si de culcare sunt doar la saruturile de saptamana trecuta,pe care din fericire le voi repeta si maine cand ma voi revedea cu cel care mia adus aminte ca sunt femeie si ca la 29 de ani o pot lua de la capat chiar daca am un copil de 2ani dupa mine....
am o intrbare si trebuie sa.ti raspunzi singura ! dar nu e chiar pentru faptul ca esti plecata de acasa ,certurile???si inca ceva de ce ti/ai dat seama tocmai cind ai plecat de acasa si nu cind stateai linga el ca nu il mai iubesti???Nu e din casa tentatiilor vietii de a fi ...libera????
luc70
Postat pe 9 Mai 2009 21:48
Trecu ceva timp de la primele furnicaturi...ramine sa ne imaginam noi ce a urmat...OK,deja stim.Va facem urari de...
valentino
Postat pe 9 Mai 2009 21:51
Anakin e probabil plecat la meci, asa ca-i tin eu locul!
Dar n-as putea sa-l egalez.
Lucico mama, ne dadeai betze peste chisere ca nu iubim cultura si ne cotzaim pe la relatii!!

Unu- nu suntem la agatat p-acilea, daca nu ti-ai dat seama!
Doi- scrie cu acord intre subiect si predicat, `telectuala lu` peste!

Misto asta, demna de top five:
- am o intrebare si trebuie sa-ti raspunzi singura-
e..grele rau fata, invata sa vorbesti si mai ales, sa scrii!
gabitzza
Postat pe 10 Mai 2009 00:54
GABITZ,nu vezi fato ca e amnezica
scrichy
Postat pe 10 Mai 2009 14:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbati inselati 171 De la: garbo178052 30 Noiembrie 2010 17:42
sexx 8 De la: Micass 19 Ianuarie 2009 19:56
Mor de durere! 90 De la: daniilia 28 Februarie 2010 06:46
La umbra 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:06
un sfat? 43 De la: fleurs_du_mal 21 Noiembrie 2009 17:41
Setari Cookie-uri