sunt un baiat si am si eu o problema kre ma poate ajuta cu niste sfaturi?????

sunt baiat si am o relatie cu o fata de aproape 3 ani. akum cateva zile, ea mia spus k nu mai simte nimik pt mine cica doar vrea sa ramanem prieteni apropiati, pt ca ei iii place de altu care e cu 15 ani mai mare el are 35 ani si ea 20, mie numi vine s cred ce se intampla, eu o iebesc si as vrea sa o am iar langa mine ca iubita, am intrebato la cine tine mai mult si mia raspuns ca la mine, si ca ar vrea sa incerce sa vada dk merge relatia cu el, iam zis k dk nu o s mearga dupa ceva timp sa ma sune si sami mai dea 1 sansa sa o fac sa ma iubeasca din nou si ma raspuns k o sa ma sune dk nu merge rel cuel, am vazut k se inteleg bn amandoi sunt fericiti, dar nu cred k el o iubeste cred k doar ii place cum arata si intrun final o sa o dezamageasca , cred k a cam aburito pe ea, si fraiera ia cazut in plasa, nu stiu ce sa ma fak, cum pot sa o recuceresc , pt k o vreau inapoi, ea mia zis k s incerc sa ies si cu alte fete k nu poate fi fericita dkt atunci knd o sa ma vada ca ies cu altele. ce s fac eu nu vreau sa ies cu altele , o vreau pe ea inapoi.

poate s ma ajute cineva cu niste sfaturi k sa o recuceresc chiar dk e cu ala???? va rog
garbo001099
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:53
sigur intri in putu gandirii garbo, garantez eu...

pai ai mai deschis un topic identic, ce-ti veni, mamicule...crezi ca nu am priceput din prima ?
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:16
Ai citit-o pe Garbonia lui Cezar? Sa le facem cunostinta :)))).
Intreab-o pe Andra cine era...
Verarmy_38
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:35
am citit-o, vera...mai...eu zic ca fata aia avea oarsice probleme...

da' mie mi-a crescut inima sa vaz un berbat haituit asa...
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Aprilie 2009 18:07
De la: garbo001099, la data 2009-04-13 14:53:32sunt baiat si am o relatie cu o fata de aproape 3 ani. akum cateva zile, ea mia spus k nu mai simte nimik pt mine cica doar vrea sa ramanem prieteni apropiati, pt ca ei iii place de altu care e cu 15 ani mai mare el are 35 ani si ea 20, mie numi vine s cred ce se intampla, eu o iebesc si as vrea sa o am iar langa mine ca iubita, am intrebato la cine tine mai mult si mia raspuns ca la mine, si ca ar vrea sa incerce sa vada dk merge relatia cu el, iam zis k dk nu o s mearga dupa ceva timp sa ma sune si sami mai dea 1 sansa sa o fac sa ma iubeasca din nou si ma raspuns k o sa ma sune dk nu merge rel cuel, am vazut k se inteleg bn amandoi sunt fericiti, dar nu cred k el o iubeste cred k doar ii place cum arata si intrun final o sa o dezamageasca , cred k a cam aburito pe ea, si fraiera ia cazut in plasa, nu stiu ce sa ma fak, cum pot sa o recuceresc , pt k o vreau inapoi, ea mia zis k s incerc sa ies si cu alte fete k nu poate fi fericita dkt atunci knd o sa ma vada ca ies cu altele. ce s fac eu nu vreau sa ies cu altele , o vreau pe ea inapoi.

poate s ma ajute cineva cu niste sfaturi k sa o recuceresc chiar dk e cu ala???? va rog
Las-o frate in plata Domnului ca fata asta isi bate joc din tine.Cica sa stea cu ala si daca nu merge cu ala sa te sune.Asta ii scorpie.Cauta-ti o fata cu suflet sa fie cumsecade,ca asta nu ii de tine,daca te iubea nu mergea cu altul.Zii mersi ca ai scapat de ea.Cauta-ti o fata cumsecade,ce sa va fac si voua barbatilor ca nici voi nu sunteti sfinti si va va bateti joc de femei si apoi roata se intoarce.Si apoi poate nu toti barbatii sunt rai,dar pe langa cei rai platesc si acei barbati cumsecade.Eu zic sa nu te mai incurci cu oricine,cauta-ti o fata cuminte,cu principiii si las-o pe fata asta in plata Domnului ca nu-i usa de biserica.Ca a aburit-o ala,pai daca ea te iubea nu mergea cu altul.Zii mersi ca nu sunteti casatoriti..Ce sa iti zic imi pare rau,dar lasa ca poate gasesti tu o fata cumsecade,dar cam greu,pt ca femeile s-au cam inrait din cauza barbatilor din cauza la cat au fost exploatate de barbati.......Doamne ajuta si bafta si iti urez sa gasesti o fata cuminte si cumsecade si te rog sa nu te razbuni pe ea,ce ti-a facut fosta pt ca o sa aveti amandoi de suferit..................
irina31
Postat pe 31 Octombrie 2009 02:47
De la: garbo001099, la data 2009-04-13 14:53:32sunt baiat si am o relatie cu o fata de aproape 3 ani. akum cateva zile, ea mia spus k nu mai simte nimik pt mine cica doar vrea sa ramanem prieteni apropiati, pt ca ei iii place de altu care e cu 15 ani mai mare el are 35 ani si ea 20, mie numi vine s cred ce se intampla, eu o iebesc si as vrea sa o am iar langa mine ca iubita, am intrebato la cine tine mai mult si mia raspuns ca la mine, si ca ar vrea sa incerce sa vada dk merge relatia cu el, iam zis k dk nu o s mearga dupa ceva timp sa ma sune si sami mai dea 1 sansa sa o fac sa ma iubeasca din nou si ma raspuns k o sa ma sune dk nu merge rel cuel, am vazut k se inteleg bn amandoi sunt fericiti, dar nu cred k el o iubeste cred k doar ii place cum arata si intrun final o sa o dezamageasca , cred k a cam aburito pe ea, si fraiera ia cazut in plasa, nu stiu ce sa ma fak, cum pot sa o recuceresc , pt k o vreau inapoi, ea mia zis k s incerc sa ies si cu alte fete k nu poate fi fericita dkt atunci knd o sa ma vada ca ies cu altele. ce s fac eu nu vreau sa ies cu altele , o vreau pe ea inapoi.

poate s ma ajute cineva cu niste sfaturi k sa o recuceresc chiar dk e cu ala???? va rog
Las-o frate in plata Domnului ca fata asta isi bate joc din tine.Cica sa stea cu ala si daca nu merge cu ala sa te sune.Asta ii scorpie.Cauta-ti o fata cu suflet sa fie cumsecade,ca asta nu ii de tine,daca te iubea nu mergea cu altul.Zii mersi ca ai scapat de ea.Cauta-ti o fata cumsecade,ce sa va fac si voua barbatilor ca nici voi nu sunteti sfinti si va va bateti joc de femei si apoi roata se intoarce.Si apoi poate nu toti barbatii sunt rai,dar pe langa cei rai platesc si acei barbati cumsecade.Eu zic sa nu te mai incurci cu oricine,cauta-ti o fata cuminte,cu principiii si las-o pe fata asta in plata Domnului ca nu-i usa de biserica.Ca a aburit-o ala,pai daca ea te iubea nu mergea cu altul.Zii mersi ca nu sunteti casatoriti..Ce sa iti zic imi pare rau,dar lasa ca poate gasesti tu o fata cumsecade,dar cam greu,pt ca femeile s-au cam inrait din cauza barbatilor din cauza la cat au fost exploatate de barbati.......Doamne ajuta si bafta si iti urez sa gasesti o fata cuminte si cumsecade si te rog sa nu te razbuni pe ea,ce ti-a facut fosta pt ca o sa aveti amandoi de suferit..................
irina31
Postat pe 31 Octombrie 2009 02:50
irinuco, ce faci tu la asemenea ore in net???
consolezi baietii?
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 08:28
mai, n-ai inteles nimic...
irinuca are misiunea divina de a ajuta oamenii, indiferent de ora...
garbo_C
Postat pe 31 Octombrie 2009 08:32
ziua sfanta, noaptea drac, adica?
imprevizibile si necunoscute sunt caile fetelor...!
pik_nik
Postat pe 31 Octombrie 2009 08:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care este cel mai nebun lucru pe care l-ati facut in pat? 102 De la: tutankhamon 1 Octombrie 2009 13:41
Confesiune si incertitudine 116 De la: TEODORRD 14 Mai 2009 16:03
Degeaba e frumos , destept.... 49 De la: Ioana007 3 Mai 2009 15:48
Cand te indragostesti a 2 a oara. La 40 de ani. 1337 De la: dor72_ 22 Ianuarie 2012 14:59
imi vand rochita de mireasa! 30 De la: Roxxynela 13 Aprilie 2009 22:49
Setari Cookie-uri