farmece??? vraji???

pt marius marius 3 ti am trimis mesaj
garbo_463309
Postat pe 28 August 2017 09:21
De la: garbo101426, la data 2017-05-21 18:42:26
Citesc si ... ma crucesc aproape impietrita!
Atit de profund incit aproape ca ... am uitat sa mai si respir de indignare!


Vorbele semenilor mei (?!?) frizeaza dementza cea mai autentica, pseudo-religiozitatea cea mai ipocrita si oo_ligofrena si ne arata cit de trist pare sa fie viitorul speciei umane...


Fetelor, voi realizati ca in sec XXI in mintile unora inca e un cumplit si devastator...

...DARK AGES ?!?


Dumnezeule, ai lasat tragic de inutil ca Fiul Tau sa fie crucificat...

...ABSOLUT DEGEABA !


Omenirea pe care ai creat-o, pur si simplu...

...NU TE MERITA !!!


426, cruceste-te si pentru mine! Eu, pe alocuri sunt stupefiata, socata, iar pe de alta parte imi vine sa si rad!
Doamne iata-ne si da-ne minte!
Schmetterling
Postat pe 28 August 2017 09:44
Buna seara, eu vreau sa ii multumesc public unui Sfant care m-a ajutat foarte repede cu bani cand eram disperata si nu imi mai veneau bani de ceva vreme. Este vorba de SF EXPEDITE, un sfant invocat mai mult in America, am vazut cateva filmulete pe youtube despre cum ia ajutat pe altii urgent cu bani, asta e specialitatea Lui, ajuta urgent la nevoie si am decis sa fac si eu ritualul sa ii cer bani (din munca, bineinteles). L-am rugat sa imi dea o suma de bani in 2 zile si a doua zi i-am si primit. Acesta e primul ajutor primit de la Sfant, daca ma mai ajuta in vreun fel o sa va mai povestesc, daca vreti va pot spune si cum se face ritualul la viorica.roxana@yahoo.com.II MULTUMESC INCA ODATA CA M-A AJUTAT CAND NU MAI AVEAM NICI O SPERANTA.
garbo_477622
Postat pe 5 Noiembrie 2017 20:50

MINUNE MARE A SFANTULUI IUDA TADEU CARE NE-A DARUIT UN MILIARD DE LEI
Buna ziua, vreau sa va spun o minune nemaipomenita facuta de SFANTUL IUDA TADEU si pt care o sa ii multumesc toata viata si eu si mama mea. Dar sa va spun de la inceput :In urma cu un an a murit matusa mea (sora mamei mele), in urma ei a ramas sotul (vaduvul) care fiind foarte in varsta (87 ani) a ramas cu datorii la banci dupa creditele luate inclusiv ipoteca pusa pe apartamentul unde stateau ei. Mama mea fiind un suflet foarte mare l-a ajutat mult cu bani platindu-i datoriile, cu mancare, inclusiv cu bani pt intretinerea lui, noi trebuind sa-i platim inclusiv ipoteca la ap. Asa ne-a venit noua ideea ca cel mai bine ar fi sa treaca ap pe numele nostru daca tot nu are pe nimeni care sa aiba grija de el si noi sa ii platim ipoteca. Dar aici el s-a impotrivit, nu vroia sub nici un chip, ne tot amagea ca facem contractul pana ii mai plateam niste datorii apoi nimic.Si asa ne-am chinuit 1 an de zile cu tradarile si amagirile venite din partea lui, era o situatie disperata mai ales ca banca era pe puntul de a vinde apartamentul, nu mai aveam rabdare , nici nervi cu amanarile lui de atata timp...in fine. Atunci mi-am amintit cum m-a scapat pe mine SF IUDA dintr-o situatie disperata de suflet, ca sa zic asa si i-am dat mamei mele sa citeasca rug sfantului, eram 100 la 100 sigura ca toata disperarea se va transforma in reusita si asa a fost. DUPA 2 ZILE DE RUGACIUNI MINUNE MARE, EL A CEDAT SI AM FACUT CONTRACTUL PE APARTAMENT,EXACT ASA CUM AM VRUT NOI, dar aici nu se termina minunea. Mergand la notar am constatat ca, contractul sa facut exact asa cum ii cerusem noi SF TADEU, ceea ce unchiul inainte nu ar fi fost de acord sub nici o forma. SLAVIT FIE SFANTUL IUDA TADEU IN VECII VECILOR, VA SPUN SINCER NU AM VAZUT ASA O MINUNE MARE LA NICI UN SF LA CARE MAM RUGAT PANA ACUM. Am intarziat putin cu marturisirea din cauza ca pe unele site-uri nu am putut publica .Oricum sper sa o vada cat mai multa lume. MULTUMIM INCA O DATA DIN TOT SUFLETUL SFINTE IUDA TADEU CA NE-AI DAT O SIGURANTA LA BATRANETE.
garbo_477622
Postat pe 19 Noiembrie 2017 22:45


Daca-mi da careva ... un incarcator plin cu 7.62, promit ca de un AKM-47 sa fac eu rost la 'baietii' de dincolo de Prut!...



garbo101426
Postat pe 20 Noiembrie 2017 01:13
Daca vreti sa mergi la cineva care e de incredere si nu iti prosti incearca la florin reiki healer , asa il gasesiti pe facebook. eu una singura am ramas uluita cand am vazut cum apar acele cruci pe mana. plus ca ma ajutat si in problema mea dar si cu sfaturi.
garbo_500914
Postat pe 17 Octombrie 2019 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salutare 6 De la: garbo_2390 6 Mai 2012 20:40
cuptorul cu microunde 4 De la: luciacalciu 20 Februarie 2010 07:54
Ajut defavorizati 11 De la: marian_els 13 Noiembrie 2009 10:28
O lege care incalca Constitutia Romaniei ? 21 De la: ANTA 23 August 2009 13:00
temperaturi kusadasi 1 De la: b_roxanna 2 Mai 2009 20:12
Setari Cookie-uri