al doilea job

Daca tot faci un efort care COSTA TIMP ......as zice sa faci un cros printre ofertele de job ! Timpul este un bun absolut , toata lumea ti-l curteaza ...Cauta pe balaur.ro , motor de cautare romanesc si vei gasi ofertele de joburi din intreaga tara , deja triate atit pe orase CIT si pe nivelele de retributie pe care intreprinzatorii sint dispusi a le acorda ! Acest minunat MOTOR DE CAUTARE este rezultatul efortului conjugat al unei TINERE ECHIPE de informaticieni romani
georg_eta
Postat pe 30 Noiembrie 2009 08:43
Daca tot faci un efort care COSTA TIMP ......as zice sa faci un cros printre ofertele de job ! Timpul este un bun absolut , toata lumea ti-l curteaza ...Cauta pe balaur.ro , motor de cautare romanesc si vei gasi ofertele de joburi din intreaga tara , deja triate atit pe orase CIT si pe nivelele de retributie pe care intreprinzatorii sint dispusi a le acorda ! Acest minunat MOTOR DE CAUTARE este rezultatul efortului conjugat al unei TINERE ECHIPE de informaticieni romani
georg_eta
Postat pe 30 Noiembrie 2009 08:53
fleurdelis
Postat pe 30 Noiembrie 2009 09:10
Cred ca ea intre timp s-a hotarat daca sa isi ia sau nu inca un job Apropo de 2 job-uri daca vrei cu adevarat se poate,eu de aproape 3 ani merg in paralel cu 2 job-uri si scoala.E obositor dar merita efortul.
Helen29
Postat pe 30 Noiembrie 2009 11:14
Dragilor, eu lucrez asa: sunt bibliotecar, am un centru internet cu acces gratuit, castigat printr-un program finantat de bill gates; tin starea civila a unei primarii intr-o localitate cu 7000 locuiotori;sunt casiera la scoala unde sunt cam 120 angajati; vand produse avon, gano, forever; fac asigurari auto, pensie, sanatate, locuinte; sunt in ultimul an la fac. de drept /zi.stiti cate kg. am? intre 45 si 50. dar.....inca arat bine. as mai vrea ceva acasa, dar nu am gasit. poate ma ajuta cineva, drept rasplata, ....il cunun. va pupik pe toti
hellyanna
Postat pe 7 Ianuarie 2010 15:29
De la: hellyanna, la data 2010-01-07 15:29:54Dragilor, eu lucrez asa: sunt bibliotecar, am un centru internet cu acces gratuit, castigat printr-un program finantat de bill gates; tin starea civila a unei primarii intr-o localitate cu 7000 locuiotori;sunt casiera la scoala unde sunt cam 120 angajati; vand produse avon, gano, forever; fac asigurari auto, pensie, sanatate, locuinte; sunt in ultimul an la fac. de drept /zi.stiti cate kg. am? intre 45 si 50. dar.....inca arat bine. as mai vrea ceva acasa, dar nu am gasit. poate ma ajuta cineva, drept rasplata, ....il cunun. va pupik pe toti



draga Helly, d-zeu mi te-a scos in cale!

vreau si eu un sfat competent in materie de stare civila... de curand am fost sa preschimb certificatul de nastere si s-a constatat ca acesta a fost completat cu unele greseli, prenumele mamei adik... si locul nasterii mele... cea de la starea civila era extrem de ocupata ...zicea ca are de inregistrat cateva decese, deci nu m-a putut lamuri ce am eu de facut in cazul asta...trebuia sa ma duc a doua zi acolo, numai ca nu am avut timp si nici nu stiu cand am sa ajung ! Te rog, daca poti sa-mi spui ce documente ar trebui sa le duc pentru a-mi rectifica actul de nastere! please!
Si sa nu uit: mi s-a spus ca dintr-o eroare a ofiterului de stare civila a fost aplicata o mentiune gresita de casatorie pe actul meu de nastere...ce ar vrea sa insemne asta ? si ce implicatii are acest lucru ?
MULTUMIRI ANTICIPATE!
girnasemena
Postat pe 7 Ianuarie 2010 15:50
Pentru sondaje de opinie In Bucuresti, firma Euro Data Management pe Calea Floreasca langa Oracle, cladirea IPA et 1 ( metrou statia Aurel Vlaicu)
Floryyyyyy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 01:53
Draga mea, constat ca ofiterul de la primaria ta , ori era beat ori prost. In cazul rectificarilor de nume, acum se fac prin dispozitia primarului. Actele ce trebuie sa le duci, sunt doar cele de stare civila, adica: certificatele de nastere ale tale si ale mamei, buletinul( C.I. )al tau, certificatul de casatorie al mamei si al tau, daca esti casatorita. La primarie, vei completa o cerere si probabil vei plati o taxa( la noi este 30 lei).Apoi va trebui sa astepti sa vina extrasele de pe exemplarul II care se pastreaza la Consiliul judetean- Starea civila a fiecarui judet. In ceea ce priveste mentiunea de casatorie, daca e doar pe exemplarul I, vei face o cerere de mana , anexezi copie C.I. si se anuleaza de ofiterul de stare civila. Grabeste-te, altfel, daca vei dori sa te casatoresti, vei fi acuzata de bigamie ! Eu intru rar pe aici, ma scuzi ca nu am fost mai prompta.
hellyanna
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:20
buna ziua tuturor!! va felicit pe toti pentru dorinta voastra de a munci! Sunt o tanara de 20 de ani care si-a dat seama ca cel mai bine in viata e sa fii intreprinzator... ai si timp, ai si bani... ca sa fii intreprinzator trebuie ca munca ta,ceea ce intreprinzi sa dea roade! Acum coordonez o singura activitate,pentru ca mi-am dat seama ca nu poti avea 2 sotii,trebuie sa o alegi pe cea mai buna... aceasta firma e veche de 58 de ani,cu sustinere stiintifica,mereu cu noutati pe domeniul sanatate,preventie, longevitate...produsele functioneaza super... am mai lucrt si la alte firme... forever(1 an jumatate), avon, am avut o dorinta foarte mare sa ma dezvolt,dar nu s-a putut... la forever am avut echipa mare... dar degeaba,mi-am investit timpul,priceperea mea,nu m-am simtit deloc apreciata de companie... toata informatia e pe sub mana acolo... nu am avut cum sa ma afirm...la firma actuala oamenii sunt primii ca importanta, fac scoli de lideri in strainatate pe banii firmei...intalnirile din bucuressti sunt gratuite in cele mai luxoase zone si nu zecmanesc oamenii de bani... acum in martie putem merge impreuna la verona,depinde de decizia voastra... si din a doua luna castigi din start peste 2500 de roni cu sprijinul meu daca e nevoie. am timp de tot ce imi doresc eu,fara sa ma aglomerez sau sa am nevoie si de alte joburi... pentru mai multe detalii magdalena_filip@yahoo.com 0757 986 986... VIATA E ATAT DE FRUMOASA ,IAR EU MA SIMT EXCELENT!
FMeg
Postat pe 9 Ianuarie 2010 09:49
De la: garbo000306, la data 2009-08-18 03:22:52m-ar interesa si pe mine sondajele de opinie.imi poti da mai multe detalii?de exemplu unde si cum ma pot inscrie?multumesc


Pt sondaje de opinie in Bucuresti, Firma Euro Data Managenement, eu am aplicat pe E-jobs si m-au sunat pt interviu si acum colaborez cu ei.
Floryyyyyy
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:27
..si eu am de mai bine de un an 2 job-uri, si scoala, si ma ocup si de metropolitan ebiju..se poate daca vrei insa tb sa te gandesti la viata ta personla ca e posibil sa scapi anumite aspecte si sa treaca niste ani pe langa tine, cum a fost in cazul meu..gandeste-te bine ce e pe primul loc in viata ta..
minna
Postat pe 20 Februarie 2010 16:05
Bineinteles k da. Nu stiu dk ai vazut,dar sunt multe firme de marketing research,care platesc foarte bine si iti faci singura programul (nu incerca nimic p teren). Eu am un job foarte bine platit si k part time unul k cel d kr iti spuneam. Dk ai timp liber,castigi niste banutzi in plus. T apreciez si iti urez succes! poop
costina_irimia
Postat pe 21 Februarie 2010 15:59
Vezi k o comentatoare t indruma la Euro Data Management. Nu!!! Astia nu platesc la timp si iti dau si mai putini bani decat ai muncit. t poop din nou :-P
costina_irimia
Postat pe 21 Februarie 2010 16:02
(Titlu anunt 2) Atentie intreprinzatori! O sansa unica in timpul crizei!
Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratori!

Din anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei.

Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Intr-o perioada scurta de timp toate locuintele trebuie sa fie asigurate. Intr-o perioada scurta de timp agentii pot castiga sume enorme de bani! Alatura-te echipei noastre ca sa castigi si tu!

Compania TOP Training System ne pune la dispozitie platforma www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=4514 prin care ne ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta. Astfel clientii nostrii pot lua o decizie in cunostinta de cauza.

Colaboreaza cu noi pentru a beneficia de informatii complete si de o reducere la asigurarea obligatorie.

Ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani daca ne recomanzi potentiali clienti (prieteni, cunoscuti, vecini, etc.) sau dezvolti online o echipa de colaboratori.

Avantajele colaboratorilor nostrii:
vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
un sistem de cariera motivant
pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
nu avem concurenta online
inregistrare in echipa GRATUITA (nu ai nimic de pierdut)

Inregistreaza-te acum
www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=4514
Ygrek22
Postat pe 15 Martie 2010 16:07
Da se poate citeste pe www.abc-cosmetics.ro si vei vedea ca se poate, din cauza calitatii produselor care sunt foarte cautate .Pentru o prezentare mai detailata cauta-ma pe epopescu58@yahoo.com
epopescu58
Postat pe 17 Martie 2010 01:13
Atentie intreprinzatori! O sansa unica in timpul crizei!
Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratori!

Din anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei.

Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Intr-o perioada scurta de timp toate locuintele trebuie sa fie asigurate. Intr-o perioada scurta de timp agentii pot castiga sume enorme de bani! Alatura-te echipei noastre ca sa castigi si tu!

Compania TOP Training System ne pune la dispozitie platforma www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=4514 prin care ne ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta. Astfel clientii nostrii pot lua o decizie in cunostinta de cauza.

Colaboreaza cu noi pentru a beneficia de informatii complete si de o reducere la asigurarea obligatorie.

Ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani daca ne recomanzi potentiali clienti (prieteni, cunoscuti, vecini, etc.) sau dezvolti online o echipa de colaboratori.

Avantajele colaboratorilor nostrii:
vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
un sistem de cariera motivant
pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
nu avem concurenta online
inregistrare in echipa GRATUITA (nu ai nimic de pierdut)

Inregistreaza-te acum www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=4514
Ygrek22
Postat pe 18 Martie 2010 10:46
Fetelor, eu m-am inscris consultant de vanzari la charlott. Este o firma care se ocupa cu lenjerie intima frantuzeasca, produsele sunt la nivel Triumph dar mult mai ieftine deoarece se vand prin consultante, la fel ca la avon. Ca intr-o paranteza va spun ca am fost si in cadrul avon, dar aici la Charlott remuneratia este mult mai mare.Este intr-adevar in funtie de vanzari dar procentul este mult mai mare. Daca vinzi 6 seturi pe luna ai deja in jur de 400 lei sa nu mai spun de cadoul primit de la ei. Asa ca vizitati situl www.charlott.ro, ca nu ve-ti regreta. Merita incercat.
DANNA39
Postat pe 15 Aprilie 2010 13:38
Si eu sunt distribuitor FOREVER (de 2 ani). Nu ma pot lauda cu castigul in bani, dar sunt cateva produse pe care le comand pentru
mine,de care sunt incantata.Ce-i drept,nu am alocat prea mult timp acestei activitati,nici eu,nici echipa mea.Inca mai caut o susa suplimentara de venit. Sunt cateva idei interesante pe acest forum.

http://issis.affiliation-business.com

[url=http://fr.20dollars2surf.com/?ref=53924][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_fr_46860_53924.gif[/img][/url]


garbo034473
Postat pe 17 Aprilie 2010 07:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadou pensionare 12 De la: laponaenigel 9 Iunie 2011 12:25
Habar nu am la ce facultate sa merg .HELPP 1 De la: garbo_861 27 Februarie 2012 22:48
WAZZUB Faci Bani cu INVESTITIE ZERO! 2 De la: cri_cat 14 Aprilie 2018 13:30
Machiaj special 1 De la: lacri75 26 Mai 2009 15:57
ajutatima 0 De la: 21 Septembrie 2009 19:34
Setari Cookie-uri