mi`e frica sa vorbesc cu sotul meu

MUTA-TE FATO DACA NU REZISTI SAU FATI SEPARAT TOTUL.
garbo074646
Postat pe 16 Decembrie 2014 14:59
Eu sunt de părere ca ddacă ai fii exigent și cu tine și cu altii ai duce mult mai bine si ai liniste si nu si atata stress ât sa fii hot și excroc numai ca o sa ai cam bătaiede cap cu pparaziții care le place sa trăiască de pe spinarea celor harnici șite vvor învăța să fii mai darnic mai tolerant cu ei, etcetera prostii dea hoților depinde cât de naiv eștisa pici in plasa lor
Ingerasulluptor
Postat pe 16 Decembrie 2014 23:29
De la: garbo_406810, la data 2014-12-16 23:29:33Eu sunt de părere ca dacă ai fii exigent și cu tine și cu altii ai duceo mult mai bine si ai liniste si nu si atata stress decât sa fii hot și excroc numai ca o sa ai cam bătaie de cap cu paraziții care le place sa trăiască de pe spinarea cei harnici și te vor învăța să fii mai darnic mai tolerant cu ei, etc prostii dea hoților depinde cât de naiv ești sa pici in plasa lor [/qu
Ingerasulluptor
Postat pe 16 Decembrie 2014 23:33
inregistreaza-o cu telefonul si da la sotul tau sa asculte singur.
gab
Postat pe 18 Decembrie 2014 13:07
Icearca s-o ignori , sigur ai lucruri mai importante de facut .Daca -i dai apa la moara o sa se creada indreptatita sa se poarte mai rau. Si incearca sa - i raspunzi scurt si calm la acuzele ei in genul acum n-am timp , vorbim mai tarziu....Da rezultate mai bune decat sa-ncerci sa-ti impui punctul de vedere .... Mult noroc.....
garbo231852
Postat pe 18 Decembrie 2014 16:31
Este destul de simplu...ori o inregistrezi cand iti face zile fripte, ori devi mai prefacuta decat ea...ceea ce nu e destul de greu...un tips...fa ceea ce stii ca o enerveaza maximum de fata cu sotul tau dar bineinteles totul mascat sub intentia de a face ceva frumos pentru "scumpa" mama soacra...
Yvonne_Ayana_1
Postat pe 20 Decembrie 2014 03:38
Mai bine iti faci singura decat sa fii umilita pt niste bani
Este bine ca un om sa fie si liber emotionsl,nu doar sa umbli dupa profesional
Ingerasulluptor
Postat pe 20 Decembrie 2014 20:57
aveti mare dreptate
garbo_6111
Postat pe 21 Decembrie 2014 14:49
Scumpete stiu foarte bine cu ce pine sa maninca amaraciuna asta care o traesti tu acuma .Am fost maritata cu un monstru de soacra si am divortat dupa 13 ani cu 3 copiii.Am emigrat in 3 tari pina am divortat si zgripturoaica aia sa tinut de noi ca boala de omul sanatos.Acum decide inainte sa fie preatirziu,divorteza scumpo sau dai una in bot din gresala la socrela si baia bai .Daca ii spui sotului ca te desparti o sa vada ca nu mai are cum sai depuna icrede in fiecare seara o sa decid ceva mai bun sau sa sa-si depuna icrele in mamica lui pina intra in sicriu.
Pa fetito eu am facut si Cancer din cauza ca am vazut dupa ce am dat-o la dracu pe soacra baiatu lui e ruprta bucatica si mimi minca zilele la fel .Femeie divorteza si gata daca nu pistoneaza pe sot sa vezi ce vrea de la viata lumea e larga nu sta cu zgirciti in viata ca ai doar una .SALUTI- AUGURY cit mai esty in viata .
garbo082991
Postat pe 18 Ianuarie 2015 04:23
Situatia dvs mai este de actualitate? Cred că vă pot ajuta
Larisa_Ciut___1
Postat pe 29 August 2016 18:44
Bună ziua. Am citit povestea dvs și mi se pare interesantă. Credeți că puteți să-mi scrieți în privat. Aș vrea să dezvoltăm, să discutăm mai multe.
Larisa_Ciut___1
Postat pe 29 August 2016 18:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
amanta! 56 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:24
Buchetele de flori la mana domnisoarelor de onoare? 6 De la: Roxxynela 20 Iulie 2009 15:29
nu stiu ce drum sa aleg... 25 De la: MadMax 23 Decembrie 2011 03:37
Rochie de mireasa Magic Bride 9 De la: daria_pet 21 Aprilie 2011 12:55
Te invitam la Coaching Your Life: Marriage, Money & Sex 2 De la: garbo_8546 16 Octombrie 2012 17:29
Setari Cookie-uri