relatia distrusa din cauza sexului?

ca de la barbat la barbat.. daca o vrei.... ia-o de mana si ''fa-o'' cu altul.. sau tu, doar priveste si mai ai sanse..
garbo_68
Postat pe 2 Iunie 2014 03:03
ca de la barbat la barbat.. daca o vrei.... ia-o de mana si ''fa-o'' cu altul.. sau tu, doar priveste si mai ai sanse..
garbo_68
Postat pe 2 Iunie 2014 03:07
E plina lumea de perversi. Bleah...
Rotty
Postat pe 2 Iunie 2014 05:47
68, nu e cazul sa o ia el de mina - o sa se duca ea oricum.

Nu stii nimic despre psihologia femeii daca ai impresia ca porcaria asta da vreo sansa unei relatii in care exista sentimente.
quasaria
Postat pe 2 Iunie 2014 10:53
Felicitari,felicitari!!!
Paula-Manuela
Postat pe 2 Iunie 2014 16:28
Felicitari,felicitari!!!
Paula-Manuela
Postat pe 2 Iunie 2014 16:28
De la: Paula-Manuela, la data 2014-06-02 16:28:19Felicitari,felicitari!!!



lol...ce nume potrivit tematicii. Felicitari si nasilor!
quasaria
Postat pe 2 Iunie 2014 16:31
=))
Axl_R
Postat pe 2 Iunie 2014 17:33
De la: quasaria, la data 2014-06-02 16:31:35
De la: Paula-Manuela, la data 2014-06-02 16:28:19Felicitari,felicitari!!!



lol...ce nume potrivit tematicii. Felicitari si nasilor!


De aia se bucura asa tare , ca-i on topic cu buletin cu tot.
Rotty
Postat pe 2 Iunie 2014 18:32
252...in momentul in care ai scis aici,erai constient ca ai o problema,si aceasta problema o stiai si de dinainte de a pleca ea de langa tine...dar nu ai avut curajul sa incerci sa ti-o rezolvi pana a deveni prea tarziu....trebuie sa speri ca nici acum nu-i tarziu!Recunoscand ca ai o problema e ca pe jumatate rezolvata.Ai scris aici in speranta unei rezolvari,dar nu gasesti aici raspunsuri,ai vazut ca mai mult raspunsuri ironice la adresa ta..dar acele persoane nu au intrat in intimitatea voastra,ele dezvolta doar ce se vade la suprafata....asa este lumea,peste tot!Daca mai comunici cu acea fata si sunteti de acord,ia-o de mana si mergeti la un psiholog-sexolog.Ca e clar ca si ea are probleme nu numai tu.Acolo cu lux de amanunte,o sa va dati seama daca se mai merita sa faceti eforturi sau fiecare pe calea lui...Daca nu e deacord mergi singur!E foarte probabil ca problema sa vina din trecut,din cauza unei traume sau ceva de genul si atunci s-a localizat un blocaj la nivelul energetic.Nu e de glumit,trebuie sa vezi ce si cum.... Din cate am inteles sunteti tineri,si aveti toata viata in fata.Mult succses pe mai departe!....si poti sa ne dai si noua de stire,daca iti gasesti o impacare a sufletului...
Antonia01
Postat pe 4 Iunie 2014 10:08
bunaziua tuturor garbo 402252 cea care a postat aratind ca relatia ei de 6 ani cu prietena ei nu merge din cauza sexului este femeie din bucuresti in virsta de 25 ani.ce nu intelegeti.este o relatie de 6 ani intre 2 homosexuale.verificati postarile.pe linga ca este bolnava psihic conform religiei ortodoxe,asa cum scrie in psalmi,in biblie,in evanghelii este si curva.se face distinctia intre omul cu minte de curvar sicel perceput asa datorita relatiilor sexuale.in cazul ei este minte de curvar.proba tot topicul lansat de ea ca sa ne minta pe toti,sa ne pierdem timpul cu o dezechilibrata mintal,sa consumam internetul si curentul electric fara rost.din punct de vedere legal intrucit a indus in eroare opinia publica ar trebui pedepsita,insa deocamdata nu cunosc legislatie in acest sens privind internetul si internautii.o zi buna tuturor.
greffe
Postat pe 4 Iunie 2014 19:12
Este foar usor sa criticam s mai greu sa dam solutii. Eu nu-mi pot da cu parerea, dar din ce ai povestit cred ca va trebuie un nou inceput si e de luat in considerare dorinta ei. Probabil ca lucrurile nu au fost discutate suficient intre voi, poate v-ar fi fost de ajutor o consiliere de cuplu. Acum poate ar fi bine sa te focusezi putin pe tine, pe ce ti-e bine si sa iesi din cercul acelorasi obiceiuri.
Iulia Zlatanov
www.zlatanov.ro
zlatanoviulia
Postat pe 6 Iunie 2014 17:21
"pe linga ca este bolnava psihic conform religiei ortodoxe,asa cum scrie in psalmi,in biblie,in evanghelii"

grefato, conform anului 2014 in care ne aflam, bolnava psihic esti tu.
Amen.
quasaria
Postat pe 6 Iunie 2014 17:26
" ...,sa ne pierdem timpul cu o dezechilibrata mintal,sa consumam internetul si curentul electric fara rost. "


iote cine-si face griji de contul meu.

Rotty
Postat pe 6 Iunie 2014 18:35
...da,draga mea,o fi femeie aceasta persoana si asa cum zici tu,dar pe
mine m-a dus gandul ca e barbat din moment ce a spus,ca sa-l citez,,sunt convins,,mi-am zis ca o fi gresit acolo cand si-a facut contul,ca e posibil si asta...de are profil de femeie.,,
...de judecat chiar ca nu suntem in masura sa judecam pe nimeni,,,,daca putem da un sfat f.bine...si faca fiecare ce-si doreste...
..
Antonia01
Postat pe 6 Iunie 2014 23:27
bineinteles ca este barbat. Dar SI DACA ar fi femeie, ce facem aici, vinatoare de vrajitoare?
Ce cauta propaganda ortodoxa pe un site care nu este forumul bisericii??
Si in timp ce tota lumea mai nou pledeaza pentru drepturile homosexualilor s-a trezit grusc grefata asta sa ii declare "bolnavi mintali". Nu zau? Te intereseaza pe tine grefo cu cine isi imparte dormitorul fiecare?!

Pe mine de ex ma doare fix in fund de " psalmi, biblie, evangheliile" tale. Personal nu ma iau niciodata de religia nimanui, dar nu veni sa dai cu ea nimanui peste ochi, veto!
quasaria
Postat pe 7 Iunie 2014 04:56
Dăi înainte cu masturbarea pt. că văd că te simţi mai bine. Să stai lângă o femeie şi să te masturbezi e prea de tot.
garbo233027
Postat pe 7 Iunie 2014 05:32
Nu te dureau ouale de la atata masturbare? e cam trasa de par povestea. Cineva din redactie are diverse fantezii si le expune aici.
garbo_392764
Postat pe 8 Iunie 2014 00:22
O compatimesc profund pe biata fata care a stat atita timp 6 ani cu un asa zis barbat linga ea mai bine se calugarea. Acesti 6 ani au fost un chin pentru ea si o pentru curajul ei pe care trebuia sa-l aibe mai de mult nu dupa atitia ani. Singurul sfat pe care ti-l dau este sa o lasi sa-si vada de viata ei linistita si nu chinuita linga tine. Consulta un medic psiholog deoarece tu ai probleme la mansarda si ma mir cum nu ai bataturi in palme
garbo039480
Postat pe 8 Iunie 2014 10:44
Spune-i adevarul,ca o iubesti foarte mult,si ca ii poti dovedi,ti-a dat sase ani,mai poate astepta macar o luna,si apoi accepti,daca tot nu merge.
Spune-i adevarul si despre masturbat,si ca te-ai corectat,din cauza ei,ca sa o pierzi de tot.Spune-i ca va fi altfel,si tine-te de cuvant."Trebuie sa incerc,fie ca voi reusi,fie ca nu voi reusi",a zis Cezar.
daniilia
Postat pe 8 Iunie 2014 13:33
daniila, mentalitatea aia a lui Cezar probabil o are si stalkerul datorita caruia am chemat politia pina la urma...
Cind IUBESTI pe cineva tii cont de ce vrea celalalt. Daca femeia a spus gata, e gata. Ca "trebuie sa incerci oricum" peste decizia ei e doar dovada de infantilism, egoism si totala lipsa de respect.
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2014 14:09
De la: garbo_402252, la data 2014-05-26 13:03:37buna tuturor!as vrea sa va expun problema mea pe scurt,am o relatie cu o fata de aproape 6 ani,in tot acest timp relatia nu a excelat la capitoul sex dar ea a stat langa mine si sunt convins ca nu m-a inselat si m-a iubit enorm!pe scurt viata noastra sexulala se rezuma la cateva intalniri o data pe luna sau si mai rar in care incercam tot felul de pozitii dar penatrarea mai putin,cand exista era doar cateva minute maxim,fara finalizare,ea mi-a spus tot timpul ca nu se simte ok in pat si ca vrea sa facem ceva in privinta asta,eu orgasm aveam doar la final cand ea ma ajuta,ea niciodata nu a avut orgasm,acum o luna mi-a spus ca vrea sa ne despartim pt ca nu ne simtim ok in pat,in toti acesti ani lipsa dorintei mele de sex se datora faptului ca ma masturbam uneori si de 3 ori pe zi,acum de cand ne-am despartit ea a zis ca vrea sa incerce si cu altcineva,sa vada daca se simte bine in pat si o sa aiba orgasm,eu acum sunt convins ca n-am facut totul ca ea sa se simta ok si mi-e frica ca nu o sa mai am niciodata sansa asta,mi-a spus ca nu mai ma vede ca pe un barbat ci ca pe un amic,a intervenit monotonia,realizez ca este o fata pe care o iubesc enorm si sper sa nu se termine asa,a spus sa o las o perioadat in pace,sa nu ne mai vedem,sa nu mai stim nimic unul de celalalt,poate asa va reaparea dorinta din partea ei,dorinta mea exista acujm mai mult ca niciodata si daca as mai avea ocazia de acum incolo i-as arata cum poate ajunge pe culmile placerii!ce ma sfatuiti sa fac?mi-e frica sa nu se culce cu altul si sa o pierd definitiv..


Mare e gradina ta doamne...... Ba frate, unii nici macar nu meritati sa se uite o femeie la voi. Cum dreaq, sa te labuiesti de 3 ori pe zi, in loc sa ai grija de femeia ta? Si de unde dreaq stii c-o iubesti daca tu n-ai fost in stare 6 ani, sa ai macar o data rabdare sa rezolvi asta? Stii macar cum se manifesta iubirea in pat? Habar n-ai cu siguranta. Nu ti s-a parut cumva ca ea isi dadea silinta de fiecare data sa te duca la capat (mi-e si frica sa intreb cum) iar apoi pe tine te durea ...la oua? N-am vazut un egoist mai mare ca tn. Un lucru iti spun sigur, daca te-a lasat, inseamna ca rabdarea ei a ajuns la final, iar atunci cand va gasi unul care stie ca femeia nu-i gonflabila, ci o fiinta vie, esti istorie, un cosmar pe care va dori sa-l uite. Si imi pare rau ca trebuie sa-ti spun..... asta meriti.
zack
Postat pe 29 Iunie 2014 18:25
N-am inteles prea bine....ce-ai vrut sa spui....???? In acesti sase ani..locuiati impreuna,sau va vedeati...din cand in cand....???? Una e sa locuiesti impreuna..si cu totul alta..sa locuiesti..separat..astfel nu-mi explic gestul auto satisfactiei tale..!!! Dar...indiferent...de situatie...respecta-i dorinta,caci....nimic fortat..nu duce la nimic bun..!!! In aceasta perioada..concentreaza-te sa cauti si tu pe cineva..pentru a putea sa faci o comparatie...la fel ca ea.!!! Iti doresc numai bine..!!!
garbo115329_camy
Postat pe 6 Iulie 2014 04:47
Eu cred ca ea are pe altcineva
. cand iubesti poti sa accepti si trecerea timpului . De ce nu a venit ea cu ideea de a schimba ceva pt a va fi bine?
garbo_390841
Postat pe 6 Iulie 2014 08:02
Imi pare rau ca trebuie sa-ti spun adevarul - nici la tine nu e dragoste adevarata si nici la ea.Ati ramas impreuna din comoditate,pentru ca asa va stia lumea si pentru ca a renunta unul la celalalt insemna sa recunoasteti nepotrivirea,incompatibilitatea! Acolo unde este o iubire intensa,nu exista imposibilitatea sustinerii si finalizarii unui act sexual!
Am inteles c-ati facut amandoi cam tot ce era cu putinta pentru a se ajunge la satisfacerea partenerului,insa rezultatul a fost acelasi.Tu te-ai masturbat pentru ca aveai nevoie de finalizarea actului sexual,iar ea...nu garantez ca nu a a facut acelasi lucru! sau ca nu si-a gasit un partener care s-o satisfaca.Sunt lucruri normale si trebuie sa accepti realitatea.
Problema este ca Tu va trebui sa consulti totusi un sexolog pentru ca intr-adevar ai nevoie.S-ar putea ca urmatoarea relatie sa ti-o distrugi din indiferenta !!!
Spune DA propriei vieti si nu trai din orgolii

BtiBti
Postat pe 6 Iulie 2014 09:01
bun raspuns....l-ai atins unde-l doare cred
marissa
Postat pe 6 Iulie 2014 09:42
hahahhaa bravo
marissa
Postat pe 6 Iulie 2014 09:44
Nu trăbă atins, se atinge el destul.

841, tare deșteaptă ești.
Axl_R
Postat pe 6 Iulie 2014 09:50
De la: Axl_R, la data 2014-07-06 09:50:25Nu trăbă atins, se atinge el destul.

841, tare deșteaptă ești.


Chiar brilianta as putea spune.
Neata.
Rotty
Postat pe 6 Iulie 2014 09:52
mi se pare o discutie de prost gust. cum este posibil sa va intanliti doar o data pe luna? cand era ziua de salariu? sau vroia sa nu uite cum arata o femeie? eu nu inteleg! cred ca ma ia durerea de cap! am nevoie de o aspirina.
lllorena
Postat pe 6 Iulie 2014 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Urgent rochie de mireasa! 1 De la: anncutza 11 Ianuarie 2010 19:44
Tinuta nunta 31 De la: Abye_Design 28 Octombrie 2014 09:10
Produse originale Puma Nike Adidas 3 De la: Rotty 15 Ianuarie 2013 14:05
placutul imbinat cu practicul:) 1 De la: garbo269100 13 Martie 2012 18:19
Hainute copii,umbrele,masinute cu telecomanda ,preturi pentru orice buzunar 2 De la: mihamedlife 29 Martie 2013 13:43
Setari Cookie-uri