ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Faceti o recomandare cu ultimul film vazut.

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

de ce v-a placut ?
  citeaza   raspunde

Ce sa-mi placa ? Daca te referi la ultimul film vazut , ala nu mi-a placut deloc.
  citeaza   raspunde

eu va recomand :"The Great GATSBY , mi-a placut noua viziune regizorala dar si muzica ! Scott Fizgerald merita asta ;
www.youtube.com/watch?v=rARN6agiW7o,www.youtube.com/watch?v=UeYa...
si va mai propun si :
THE LONE RANGER ;
www.youtube.com/watch?v=Vz0PUiPexVQ, cu negalabilul JOHNNY DEEP...???? SA MAI ZIC CA ESTE FILMUL LUI ... ?
  citeaza   raspunde

NUMELE MEU ESTE KHAN
  citeaza   raspunde

daaaaa, ce ti-a placut mai mult la acest film ???
  citeaza   raspunde

" The lone ranger" inca nu l-am vazut , dar am notat
  citeaza   raspunde

The Talented Mr. Ripley. Matt Damon, Gweneth Palthrow, Kate Blanchet.
  citeaza   raspunde

MERITA revazut acest film!joaca foarte bine Matt DAMON!
  citeaza   raspunde

www.youtube.com/watch?v=S6b6cxo6OHY

;))
  citeaza   raspunde

si vreau sa revad
www.youtube.com/watch?v=_ziBJ1L1MhM

citeaza   raspunde

Prisoners ...UN FILM foarte interesant cu HUGH JACKMAN , este foarte nou si mie mi-a placut !
Prizonierii este un film thriller 2013 american regizat de Denis Villeneuve.Actori Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Viola Davis.Pelicula se concentrează pe răpirea a două fete tinere din Pennsylvania.Keller Dover (Hugh Jackman), un om linistit si religios care conduce o afacere in domeniul tamplariei. Impreuna cu familia sa participă la o cina de Ziua Recunostintei la vecinii lor.După cină , fetitele celor doua familii, Anna Dover și Joy Birch dispar fara urma. După o cautare a echipajelor de poliție, o rulota era parcata în apropierea unei benzinarii lângă o zonă împădurită.Unul din detectivi Loki (Jake Gyllenhaal) se confruntă cu Alex Jones (Paul Dano) , șoferul rulotei , Jones încearcă să accelereze, dar sa prăbușit între copaci..
  citeaza   raspunde

" După o cautare a echipajelor de poliție, o rulota era parcata în apropierea unei benzinarii lângă o zonă împădurită."

Poate ca era parcata mai de mult , da` nu o vazusera....
  citeaza   raspunde

un nou film care a fost filmat in Bucuresti :"The necessary death of CHARLY THE COUNTRY MAN!INTERESANT de vazut !vi-l recomand !
  citeaza   raspunde

The Necessary Death of Charlie Countryman, in regia lui Fredrik Bond este o poveste de dragoste intre un calator pe nume Charlie Countryman jucat de Shia LaBeouf ce se indragosteste de o frumoasa femeie romanca pe nume Gabi, jucata de Evan Rachel Wood. Charlie ajunge disperat sa-i castige inima fetei tulburate de fostul ei iubit, un barbat violent, interpretat de Mads Mikkelsen. Productia The Necessary Death of Charlie Countryman a fost filmata la Studiourile MediaPro din Buftea iar Shia LaBeouf si Evan Rachel Wood au laudat Romania si au spus ca s-au simit extraordinar la noi in tara.

Citeste mai mult pe: procinema.ro/stiri/imaginea-interzisa-cu-shia-labeouf-cum-isi-pr...
  citeaza   raspunde

am vazut "the heirs" pe net,koreean,.vreo 18 episoade....foarte frumos,mi-a placut normalitatea in primul rand,nu are crime,violenta verbala,e romantic,povestea e frumoasa,are si comedie,si dragoste,si sigur se si termina frumos...mai am ultimul episod....singurul lucru nu prea bun,subtitluri in engleza....
  citeaza   raspunde

The Butler
www.cinemagia.ro/filme/lee-daniels-the-butler-487997/
Inspirat din fapte reale, distributie de zile mari.
  citeaza   raspunde

Am urmarit aseara un film mai vechi pe Protv , care m-a impresionat :vi-l recomand si voua ; 'Limitless!"
Dir: Neil Burger; starring: Bradley Cooper, Anna Friel, Abbie Cornish. 105 min, 15 cert. MERITA VAZUT !
  citeaza   raspunde

Mobius...e prea tare pt secolul asta...suspans pana in final
  citeaza   raspunde

o sa il caut , merci
  citeaza   raspunde

ce ziceti de Gravity cu SANDRA BULOCK...?
  citeaza   raspunde

Am vazut aseara "Last Vegas" , cu DENIRO , MICHAEL DOUGLAS , KELVIN KLEIN SI MORGAN FREEMAN , INTERESANT FILMUL ......
  citeaza   raspunde

Am revazut cu placere FOREVER YOUNG , cu MEL GIBSON .....Au un farmec filmele vechi !
  citeaza   raspunde

au mai multa emotie ....as vrea sa vad COCO CHANEL diseara .....
  citeaza   raspunde

Am vazut Cuceritorul 1 si 2 , este bestial , o comedie de situatii , exceptionala !!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

O sa radeti dar eu am trecut la desene animate ...acum vad MADAGASCAR 3 URMARITI PRIN EUROPA !
  citeaza   raspunde

Azi am vazut la recomandarea scumpei de ANGELA , FROZEN , e super , m-a relaxat maxim ! desenele animate sunt tare bune si distractive ! seara frumoasa oameni buni !
  citeaza   raspunde

Am vazut si eu Frozen si mi-a placut mult. E foarte dragut, insa am vazut malavita din 2013 si domnisoara christina si sunt foarte bune. Le recomand! Sunt super!
  citeaza   raspunde

Multumesc mult le-am vazut , sunt bune ...mi-am propus sa vad Dallas Buyers Club , film de Oscar diseara...fac si popcorn ...
  citeaza   raspunde

dans murdar, film de dragoste
  citeaza   raspunde

Un serial pot recomanda? Am facut obsesie pentru House of Cards.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: