de ce barbati judeca cu??????


Eeeei, di aia nu, di aia nu....ia di ailalta poate dormi bustean....

Mai, mai bine numeri oile in gand si sigur iti vine somnul.....pana suna ceasul

Salut! Zi cum va doriti!
Fss_ssu
Postat pe 8 Septembrie 2013 12:54
Am incercat sa numar eu oile dar trebuia sa fiu prea atenta ca migrau asa ca efect zero,
tot pe Ene trebuia sa-l astept.Noapte buna caci ""di ailalta ""nu servesc daca te-ai referit cumva la bautura alcoolica tocmai ca sa nu-mi sune ceasul, caci mai am pentru ce si pentru cine sa traiesc. Si tie !
fengari
Postat pe 8 Septembrie 2013 23:12
De scris , le-a scris sigur cu mana , tastand , insa de plasmuit...Asta-i alta poveste !
pygmalyon
Postat pe 10 Septembrie 2013 03:54
Da ce domn.............................
liane
Postat pe 12 Septembrie 2013 19:14
cu ceai de tei ai incercat? si extract de passiflora sau valeriana ? ia sa vezi ce dormi dupa , nu mai bea cola sau pepsi si nici ness sau cafea!
garbo_19362
Postat pe 14 Septembrie 2013 13:40
Ai dormit prea mult dupa-amiaza....m-a amuzat intrebarea....
daniilia
Postat pe 17 Septembrie 2013 04:44
BARBATII (Nota Bene: cu doi de -i) judeca mai degraba cu partea unde li se acumuleaza Zn (zincul din nuci, de exemplu). Este dovedit stiintzific faptul ca Zn se acumuleaza la femei in creier iar la barbatzi in genitalia. Asadar judeca fiecare mai degraba cu ce poate si ceea ce ii da natura. Asta ca sa ascultam de stiintza. Dar n-ar fi mai bine sa fim cinstizi si sa luam in dezbatere si calitatea judecatzii unui sau al celuilalt gen?! Noi femeile suntem intuitive dar barbatii au in judecat lor o mai mare putere de sinteza. N-ar fi mai bine sa ne dam mana si sa traversam viatza cu fortze unite: barbatzi si femei impreuna si sa ne descotorosim de prejudecatzi care se bazeaza mai mult pe exemple empirice, prea putzin elocvente, prea generalizate in oala in care se baga totul de-a valma si se scoate cate o "perla" de care nu se mia scapa cu una cu doua?!...Si unde mai pui, mai capata si o falsa eticheta de "judecat de valoare"?!
Georgia_Arsenie_1
Postat pe 18 Septembrie 2013 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA? 741 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:47
Sunt in incurcatura. 37 De la: garbo_4874 25 Noiembrie 2012 23:40
cum sa fac sa ma caute 50 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 22:34
Dragoste sincera sau prefecatorie? 512 De la: erjike60 16 Ianuarie 2010 21:06
oare cit de destepti sint barbatii? 63 De la: ratuscaceaurata 16 Noiembrie 2011 22:51
Setari Cookie-uri