buna

Buna asi vrea si eu sa raman insarcinata si numai nu raman am 1luna jum de cand incerc si nik...am auzit la prietenii ca trebuie sa iau pastele de la farmacia naturistica GINSENG eu si cu sotul meu dar am 2 sapt de cand iau si nik.....am fost si la dc e totul ok dar nuj dc????....ce treb sa fac ajutati-ma si pe mn
garbo_10033
Postat pe 11 Decembrie 2012 15:05
Draga mea, nu-ti pierde speranta. Eu am asteptat 5 ani sa vina bebe, acum are 8 ani. Tu iti pierzi rabdarea dupa 1 luna si jumatate?
mirela_beb
Postat pe 15 Decembrie 2012 15:53
din ginseng eu stiu ca nu se ramane insarcinata, dar probabil ca ajuta cumva.
insa pune-te pe treaba serioasa, din zori si pana in seara zi de zi, noapte de noapte... si rezultatele nu inceteaza sa apara!
daca vrei poti!
spor la procesul de fabricatie!
heartbit
Postat pe 15 Decembrie 2012 18:45
De la: garbo_10033, la data 2012-12-11 15:05:50Buna asi vrea si eu sa raman insarcinata si numai nu raman am 1luna jum de cand incerc si nik...am auzit la prietenii ca trebuie sa iau pastele de la farmacia naturistica GINSENG eu si cu sotul meu dar am 2 sapt de cand iau si nik.....am fost si la dc e totul ok dar nuj dc????....ce treb sa fac ajutati-ma si pe mn
alta zapacita care vea sa isi rezolve problemele medicale pe net.stiu ca suntem in era vitezei,dar nici chiar asa,unii vad ca ar vrea sa isi faca si analizele pe net,insa din pacate au ramas lucruri care necesita un search mai aprofundat decat un clic...cu alte cuvine,mergi la spital pentru niste analize si pareri competente.in rest...numai bine
venizigoldplated
Postat pe 18 Decembrie 2012 13:29
garbo_10033, du-te intai le medicul ginecoloc, vezi ce spune, poate trebuie sa mai faci si alte investigatii.... tu crezi ca se rezolva aici? daca EL (masculul) nu poate avea copii?! ..sau tu...forumul nu te ajuta
adeline
Postat pe 18 Decembrie 2012 17:04
De la: garbo_10033, la data 2012-12-11 15:05:50Buna asi vrea si eu sa raman insarcinata si numai nu raman am 1luna jum de cand incerc si nik...am auzit la prietenii ca trebuie sa iau pastele de la farmacia naturistica GINSENG eu si cu sotul meu dar am 2 sapt de cand iau si nik.....am fost si la dc e totul ok dar nuj dc????....ce treb sa fac ajutati-ma si pe mn


eu zic intai sa inveti sa scrii corect si dupa sa faci un copil...ce crezi?
MARILENA_25
Postat pe 31 Decembrie 2012 08:57
Psihologic, este de vina stresul. Deci relaxare fata de acest aspect si s-ar putea sa apara.
Spiritual vorbind, un copil alege cand sa vina pe lume. S-ar putea sa nu fie pregatiit. Asa ca parerea mea este sa nu fortezi aparitia lui. Cand vrei sa fortezi lucrurile e ca si cum ai lupat cu stele, cu norii, cu soarele. Poti tu face asta?
www.relatiidecuplu.com
garbo_8857
Postat pe 1 Ianuarie 2013 17:52

Recomandari

Setari Cookie-uri