Ce tradeaza preferintele MUZICALE?!!

http://www.youtube.com/watch?v=HTqIAzTf7j4
Axl_R
Postat pe 5 Octombrie 2012 15:22
Gata http://www.youtube.com/watch?v=V9AbeALNVkk am terminat!
Axl_R
Postat pe 5 Octombrie 2012 15:34
De la: Axl_R, la data 2012-10-05 15:34:56Gata http://www.youtube.com/watch?v=V9AbeALNVkk am terminat!


ralucaandrei86
Postat pe 5 Octombrie 2012 17:25


http://youtu.be/pgHqD7d1aPU

http://youtu.be/0K2b5S3bafM

http://youtu.be/o9reuCbOMJU
barboneli
Postat pe 5 Octombrie 2012 19:08
De la: barboneli, la data 2012-10-05 15:14:02
hm... nu vreau sa ma amestec in disputa voastra...dar eu cred ca dor nu are nevoie sa se uite in oglinda sa descopere ceva de care nu stie deja... !!! maximum se uita in oglinda sa vada daca bucla aia buclucasa... sta asa cum vrea ea.... !!!!
... asta e ptr. dor.... !

Li, lasa lumea sa vorbeasca, asta/rostul ( )ei
pentru tine ca mi-esti drag de nu se poate...stii tu
iar cu fettita asta, las-o sa se manifeste cum doreste...cu fiecare postare dovedeste ceea ce eu stiam de la inceput
este si singurul motiv pentru care am incercat sa fortez putin
pacat doar ca nu este suficient de flexibila la minte si se opreste in campuri lexicale, fara sa tina cont ( v. fara sa ~prinda~ conotatiile) ca plasticitatea este o caracteristica interensanta, care iti da posibilitati nebanuite....

si cum as putea sa ii reprosez ceva cand nici macar nu a inteles ca nu sunt...~unul~
n-am patit-o cam de multisor
iubitule, mi-au placut toate, toate.....mai ales indicatoarele rutiere...
ma mir ca nu ne-am intalnit
dor72_
Postat pe 6 Octombrie 2012 12:21


eiii... poate cu alta ocazie... !!!!
barboneli
Postat pe 6 Octombrie 2012 12:46

eu te-am vazut :( eram pe "giratoriu" si tu asteptai sa se schimbe culoarea la intermitenta ....da laaasa, stiu ca te grabeai;))
...expre, tzaneam politistu' de vb sa nu sufle in tzacnal......am vrut sa te ajung din urma, da ai .....ca o boare in valtoare.....moamaaaa, ce viteza au "tzarancile" astea!
mai! foloseste viteza 3D ;))
Fss_ssu
Postat pe 6 Octombrie 2012 14:01
De la: barboneli, la data 2012-10-06 12:46:56

eiii... poate cu alta ocazie... !!!!



http://youtu.be/iWixKbU2xdU
barboneli
Postat pe 6 Octombrie 2012 14:16
Buna, sunt noua pe aici si as vrea sa va salut ;-) Puteți s mi recomandați o melodie frumoas?
florica_florica
Postat pe 8 Octombrie 2012 22:28
De la: dor72_, la data 2012-10-06 12:21:28
De la: barboneli, la data 2012-10-05 15:14:02
hm... nu vreau sa ma amestec in disputa voastra...dar eu cred ca dor nu are nevoie sa se uite in oglinda sa descopere ceva de care nu stie deja... !!! maximum se uita in oglinda sa vada daca bucla aia buclucasa... sta asa cum vrea ea.... !!!!
... asta e ptr. dor.... !

Li, lasa lumea sa vorbeasca, asta/rostul ( )ei
pentru tine ca mi-esti drag de nu se poate...stii tu
iar cu fettita asta, las-o sa se manifeste cum doreste...cu fiecare postare dovedeste ceea ce eu stiam de la inceput
este si singurul motiv pentru care am incercat sa fortez putin
pacat doar ca nu este suficient de flexibila la minte si se opreste in campuri lexicale, fara sa tina cont ( v. fara sa ~prinda~ conotatiile) ca plasticitatea este o caracteristica interensanta, care iti da posibilitati nebanuite....

si cum as putea sa ii reprosez ceva cand nici macar nu a inteles ca nu sunt...~unul~
n-am patit-o cam de multisor
iubitule, mi-au placut toate, toate.....mai ales indicatoarele rutiere...
ma mir ca nu ne-am intalnit


unul..una .... prostia e independenta de sex.
ralucaandrei86
Postat pe 9 Octombrie 2012 11:57
De la: Axl_R, la data 2012-10-04 12:00:52Bre, Aniica aista lucr pi la Garbo? Toate postrile ei cu iz de ''buntate'' dispar...

Queen...4u! http://www.youtube.com/watch?v=irp8CNj9qBI

http://www.youtube.com/watch?v=sUJkCXE4sAA


Ai inceput sa te magnetizezi cumva ??? Bag de seama ca nici tu nu mai ai loc si te penetreaza niste curiozitati...asheea, de toamna tarzie... Vezi'ti de treaba ta ca stii vorba aia... "Cainele moare de drum lung, prostul de grija altuia"... Nu vreau sa cred ca faci parte din acea categorie, pt ca asa....culta cum iesti matale, ar fi trebuit sa vezi ca nu doar postarile mele s'au sters...
b727ana
Postat pe 9 Octombrie 2012 12:41
preferintele muzicale tradeaza nimic, sau cel mult o bruma de cultura!
a ruginit frunza prin vii
tu nu mai vii, tu nu mai vii

si
da-i cu spritul pan' la ziua
pe soseaua gatului...

de la deal rasare luna
de la mandre vin acuma

ca vorba ceea e
wind of changes
in my heart, in my soul

fara baie de namol

si gata cu romeo and juliette
heartbit
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:13
De la: ralucaandrei86, la data 2012-10-09 11:57:13
De la: dor72_, la data 2012-10-06 12:21:28
De la: barboneli, la data 2012-10-05 15:14:02
hm... nu vreau sa ma amestec in disputa voastra...dar eu cred ca dor nu are nevoie sa se uite in oglinda sa descopere ceva de care nu stie deja... !!! maximum se uita in oglinda sa vada daca bucla aia buclucasa... sta asa cum vrea ea.... !!!!
... asta e ptr. dor.... !

Li, lasa lumea sa vorbeasca, asta/rostul ( )ei
pentru tine ca mi-esti drag de nu se poate...stii tu
iar cu fettita asta, las-o sa se manifeste cum doreste...cu fiecare postare dovedeste ceea ce eu stiam de la inceput
este si singurul motiv pentru care am incercat sa fortez putin
pacat doar ca nu este suficient de flexibila la minte si se opreste in campuri lexicale, fara sa tina cont ( v. fara sa ~prinda~ conotatiile) ca plasticitatea este o caracteristica interensanta, care iti da posibilitati nebanuite....

si cum as putea sa ii reprosez ceva cand nici macar nu a inteles ca nu sunt...~unul~
n-am patit-o cam de multisor
iubitule, mi-au placut toate, toate.....mai ales indicatoarele rutiere...
ma mir ca nu ne-am intalnit


unul..una .... prostia e independenta de sex.


bravo ! (persoanele de fata se exclud cu desavarsire !) dar unu(l), una... uneori sunt dependenti de sex. (persoanele de fata se exclud cu desavarsire !)
barboneli
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:17
Ana, tu crezi ce vrei. Iar io postez ce vreau, cnd vreau i nu-i treaba ta!
Cum ai tu dreptu' s faci pe cineva dobitoac...tot aa i io scriu ce-mi vine-n minte.
Despre penetrare, pe alt topic!
Axl_R
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:23
De la: Axl_R, la data 2012-10-09 13:23:57Ana, tu crezi ce vrei. Iar io postez ce vreau, cnd vreau i nu-i treaba ta!
Cum ai tu dreptu' s faci pe cineva dobitoac...tot aa i io scriu ce-mi vine-n minte.
Despre penetrare, pe alt topic!


Ei, da, acum...sa nu'mi spui ca e puterea exemplului...


Pacat ca nu ai inteles...pacat... sincer !!! Ai reusit sa ma surprinzi... Hmmm...si eu care credeam ca... in fine... never mind...
b727ana
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:28
mare pacat... auzi!
si daca ar fi inteles si tu ai inteles ca nu a inteles, oare ce te-ai fi facand?
iar ca sa fii surpinsa presupune ca ai fi gandit ceva si ar fi iesit altceva!
ori din ce scrii nu te poate banui nimeni ca ai putea gandi!
usor cu pianul, ca se varsa clapele!
heartbit
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:35
Toamna e de vin... Iar io chiar nu dau doi bani pe ce crezi tu!
Proastele nu pricep ''subtilitile'' unei Doamne!
Axl_R
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:39
De la: Axl_R, la data 2012-10-09 13:39:38Toamna e de vin... Iar io chiar nu dau doi bani pe ce crezi tu!
Proastele nu pricep ''subtilitile'' unei Doamne!


"Doamnele" ..... Dap, dereglare hormonala... Doamne la menopauza...
b727ana
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:50
Mda, avataru' spune mult/e! despre pr hormonale!
Axl_R
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:58
e gravida situatia cu doamnele la menopauza......daca stai sa te gandesti putin....toate vor fi atinse de "dereglare hormonala"...unele mai mult..altele mai putin.....
ladyDY
Postat pe 9 Octombrie 2012 14:03
De la: florica_florica, la data 2012-10-08 22:28:38Buna, sunt noua pe aici si as vrea sa va salut ;-) Puteți s mi recomandați o melodie frumoas?



florico... bine ai venit !!! chiar... supermena inca nu avem pe aici... avem ceva super teribile, super "doamene", supersuparacioase si cateva intradevar simpatice si de apreciat. nu, eu nu ma aflu printre ele... ! incerc sa-ti recomand ceva, daca nu reusesc, sa nu te superi pe mine te rog... eu nu am chiar gusturi bune la muzica... !


http://youtu.be/Ud-QbiFqErg
barboneli
Postat pe 9 Octombrie 2012 14:06
De la: Axl_R, la data 2012-10-09 13:58:21Mda, avataru' spune mult/e! despre pr hormonale!



Vai, cum va da lumea la peste putin cum o luati razna.... Eu, daca am sa gandesc ca unii dintre voi la venerabila varsta la care ati ajuns, o sa pun pe cineva -stie el cine- sa'mi traga un glont in cap... Macar sa nu ajung sa fiu o "DOAMNA" de genu'....stiti voi care... O sa'mi pun un penis la avatar, poate iti va place mai mult ;)
b727ana
Postat pe 9 Octombrie 2012 16:31
Dac la vrsta ta ai aa pr, vai de tine, cnd ajungi la vrsta mea!
Nu te mai agita, n-are rost!
Dup intrarea fcut pe Garbo, nu mai poi schimba imaginea!
Axl_R
Postat pe 9 Octombrie 2012 16:41
Stimata si onorabila "bagatoare in seama"....-asta pt ca ai mai avut cateva tentative dar te'am ignorat pana astazi-..... REvin...... Durerea pe care o simt in cotul stang despre "intrarea" facuta de mine pe acest site ma lasa indiferenta. Vad ca tu, ajunsa la varsta asta, nemaifiind penetrata de alte griji, te'ai bagat singurica in categoria prostului care moare de grija altuia... D'asta n'aveai tu somn noaptea? De felul in care am inceput sa postez eu pe acest site cu 4 luni in urma?!?!?!? WOW !!! Exista tratament pt asta. Si daca ai impresia ca am de "salvat" vreo imagine in fata unor anonime ca tine, atunci te anunt pe cale oficiala ca te'nseli amarnic...
Hai, ia'ti asa frumos talpasita, fa o pirueta de cale'n toarsa si treci inapoi pe aratura aia de la care uneori te abati si debusolezi "audienta"... Aaaa...si nu uita ca in timp ce'ti sufleci manecile si'ti tragi mai bine baticu' pe cap, dupa ce duci mainile'n sold si barfesti pe la colturi, ca...nu ma mai agit... ai dreptate...."nu are rost" in ceea ce te priveste. Nu mai folosi numele meu, pentru ca s'ar putea la un moment'dat sa vrei sa'ti retragi cuvintele inapoi si nu ai sa mai poti... Ia'l ca pe un sfat "tzatzesc" asa cum stii tu ....
b727ana
Postat pe 9 Octombrie 2012 16:56
Fetele, va rog, fiti niste Doamne !! Spatiul virtual este mare, incapem toate pe forum.

Danielle, am fost si eu ,, atacata subtil'' pe forum, nu stiu de ce si nici nu imi bat capul. Pace , fetele si o seara linistita sa avem
GHEISA_
Postat pe 9 Octombrie 2012 17:06
OK, rmi de...e mai bine? n loc de nume...
Io am somn...tu...
Tlpia...




Axl_R
Postat pe 9 Octombrie 2012 17:09
De la: GHEISA_, la data 2012-10-09 17:06:06Fetele, va rog, fiti niste Doamne !! Spatiul virtual este mare, incapem toate pe forum.

Danielle, am fost si eu ,, atacata subtil'' pe forum, nu stiu de ce si nici nu imi bat capul. Pace , fetele si o seara linistita sa avem


Seara frumoasa si tie. Subtil sau nu, tot atac se cheama.. Dar am invatat ca unii nu se schimba ever si daca nu au unde sa fie l'ombelico del mondo, fac si ei un cont si'arunca sageti in astea care beau 2 l de apa plata rece pe zi :))
Apa trece....pietrele raman... ;)
b727ana
Postat pe 9 Octombrie 2012 17:22
Ca sa fiu ontopic..vin si spun ...ca gusturile muzicale..."tradeaza" personalitatea,caracterul si temperamentul omului...inclinatiile artistice...acolo unde exista...pasiunile personale.
The_rock_flower
Postat pe 9 Octombrie 2012 17:28
De la: ralucaandrei86, la data 2012-10-09 11:57:13
....................................................................................................................................
Li, lasa lumea sa vorbeasca, asta-i rostul ( )ei
pentru tine ca mi-esti drag de nu se poate...stii tu
iar cu fetita asta, las-o sa se manifeste cum doreste...cu fiecare postare dovedeste ceea ce eu stiam de la inceput

si cum as putea sa ii reprosez ceva cand nici macar nu a inteles ca nu sunt...~unul~

unul..una .... prostia e independenta de sex.



vezi Li, cata dreptate am avut....nu se dezice.... ( nu-i zic manelista ca ii jignesc pe manelisti, care au grija mereu sa aiba un vocabular ingrijit si sa fie draguti )

si acum , fetito, sa nu-ti plesneasca vreo vena, ai grija....si nu te mai obosi, ca te obosesti singura si degeaba...nu faci decat sa ne confirmi ceea ce stiam de la inceput
daca aveai suficiente cunostinte, ai fi gasit o modalitate mult mai plastica pentru a ne "caracteriza"
dor72_
Postat pe 9 Octombrie 2012 18:19

buna dor... !!! in vizita pe aici... ???
barboneli
Postat pe 9 Octombrie 2012 19:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochiile midi – noua senzualitate feminina 2 De la: LiaGlow 8 Martie 2017 08:56
produse cosmetice Mineralium de la Marea Moarta 1 De la: garbo_5291 4 Iulie 2012 16:49
Ce tradeaza preferintele MUZICALE?!! 98 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:41
Rochii office 12 De la: Rotty 7 Iunie 2020 12:04
bijuteriile la birou 9 De la: cristi_iordache 11 Martie 2012 08:03
Setari Cookie-uri