dragoste la distanta!!!!

De la: diana_ionescu27, la data 2012-09-16 09:26:00Buna!!!
As dori si eu un sfat, o parere, ceva sa ma ajute sa iau o decizie, am un prieten de 1 an jumate, akum 6 luni, a plecat din tara, comnuicam prin mesaje, telefon, knd poate..., l-am inteles in problema asta, kestia e urmatoarea, sincer m-am saturat sa-l astept, el mi-a zis ca o sa vina curand, dar curandul asta nu stiu knd o sa vina...simt ca trebuie sa iau o dcizie dar kiar nu stiu ce sa fac sa il astept in contiunuare sau sa imi vad de viata mea, am uitat sa va spun ca il iubesc f mult, si el la fel ma iubeste,as dori si eu un sfat...va multumesc!!!


De multe ori se intimpla sa corespondezi cu o persoana nevazuta niciodata si sa incepi sa o iubesti daca esti om
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Cs8oyOVKAFg&feature=endscreen
VOIAJOR
Postat pe 10 Octombrie 2012 18:01
De la: dor72_, la data 2012-09-22 08:11:39eu, am observat ceva interesant in prima ta postare....
ai povestit toata tarasenia si abia la sfarsit ; " aaaaaa, am uitat sa va spun ce mult ne iubim"
eu cred ca nu mai este chiar nimic de comentat in povestea asta....
si, inteleg, asa , printre randuri ca tu de fapt vrei ca noi sa te incurajam si sa iti intarim convingerea ca nu gresesti renuntand la el....ca tu nu gresesti nimic...doar ca ai promis si te simti rusinata ca acum simti prin toti porii ca vrei sa nu mai respecti promisiunea facuta.... ( e si asta fff ciudat " am promis sa am grija de noi"...doar tu? el ce face cu"voi"?
Diana, pana la urma, tot ce vrei tu vei face.....


Si eu am observat asta ..."aaaa ,am uitat sa va spun ca il iubesc...bla,bla,bla.."
Cand iubesti pe cineva ,nu te mai gandesti:" sa il mai astept ,sau nu ..."faci tot posibilul sa il intelegi sa sa fii cu el...

Da,si pana la urma , tu esti singura in masura sa iei decizia..

Numai bine!
ica2
Postat pe 10 Octombrie 2012 23:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ciorapi purtam la birou 128 De la: Laura_Baldini 17 Decembrie 2014 15:15
Business formal ?! 23 De la: garbo_461891 15 Februarie 2017 14:59
Ce tradeaza preferintele MUZICALE?!! 98 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:41
Poarta rochii cu volane! 9 De la: garbo_461891 27 Martie 2017 14:49
moda 3 De la: Alexandra_Matei_1 12 Decembrie 2013 17:36
Setari Cookie-uri