cu un picior in groapa

sunt cu iubita mea de anul trecut. ne cunoastem de mult pentru ca facem parte din acelasi grup de prieteni iar ea a fost aproape logodita cu un prieten al nostru. s-au despartit pentru ca nu mergea si noi am inceput sa iesim. nu stie mai nimeni. el nu stie... deci totul e aproape secret. e super frustrant sa ies cu ea si sa nu pot sa o tin de mana sau sa ma indepartez de ea pt ca nu vrea ca el sa sufere. de curand am descoperit ca ea i-a trimis si niste mesaje in care ii spunea ca inca il iubeste. nu imi place pt ca am ajuns sa recurc la asa ceva, dar lucrurile dintre noi nu sunt tocmai grozave..
garbo_2175
Postat pe 18 Aprilie 2012 17:09
Pai....daca ea a vrut sa nu stie fostul ca iese cu tine.....ar fi trebuit sa-ti dea de gandit!Sa nu sufere el?Dar ii pasa daca suferi tu?E clar ca ti-ai luat teapa!!!! Si daca ti-e clar ca relatia nu merge de ce mai stai?O iubesti?
mitiduk
Postat pe 22 Aprilie 2012 21:14
dor72_
Postat pe 22 Aprilie 2012 21:52
S a terminat iubirea cu **fostul logodnic**!! Atunci de ce va ascundeti??!!Sau erati apropiati cand ea era logodinta??!!Sau tu esti **marul discordiei**??!!Dintre ei/?!Nuuuuuuuu, intelegem de ce trebuie sa va ascundeti daca ati jucat voi corect??!!
Jojolin
Postat pe 28 Aprilie 2012 09:33
O relatie rupta-nu mai e relatie!! Nu inteleg "cu un picior in groapa..?" la noi se spune asa cand cineva e pe ..moarte..tu esti?sau ea? sau fostul logodnic?sau ..iubirea asta..ascunsa???
Tot ce se face pe ascuns-se numeste...curvasa....raie...
elisabeta_boia
Postat pe 28 Aprilie 2012 15:43
Adevarat, din pacate pentru tine.
De la: elisabeta_boia, la data 2012-04-28 15:43:30O relatie rupta-nu mai e relatie!! Nu inteleg "cu un picior in groapa..?" la noi se spune asa cand cineva e pe ..moarte..tu esti?sau ea? sau fostul logodnic?sau ..iubirea asta..ascunsa???
Tot ce se face pe ascuns-se numeste...curvasa....raie...
garbo098881
Postat pe 29 Aprilie 2012 08:25
nu eu am fost marul discordiei. relatia lor s-a rupt de dinainte sa fim noi impreuna. eu nu am influentat-o cu nimic. ei s-au despartit si l ceva timp a ales sa fie cu mine.

da, o iubesc si inteleg toate lucrurile pe care mi le ziceti, dar nu pot sa raman atat de rational. mi-e foarte greu sa pun capat unei relatii desi imi face rau....
garbo_2175
Postat pe 4 Mai 2012 16:04
ps. ea vrea sa ne ascundem. pe mine ma seaca!
garbo_2175
Postat pe 4 Mai 2012 16:05
Pai.....daca nu vrei sa fii rational de ce te vaiti!Rabda atunci!!!
mitiduk
Postat pe 5 Mai 2012 18:00
Prietene, boala lunga moarte sigura. Ea nu te iubeste. Poate spune ca tine la tine, dar nu te iubeste. Cel mai bine, spune-i franc ca nu mai are rost asa zisa "relatie" si las-o. A stat cu tine de teama sa nu ramana singura, sa nu ramana descoperita. Daca iti plac femeile egoiste, atunci poti alege sa ramai si sa fii masochist in continuare. Te face ca la nufarul.
prezbiteros
Postat pe 6 Mai 2012 09:07
tu o vrei pe ea , ea il vrea pe el. e limpede
Mielutza
Postat pe 6 Mai 2012 09:23
Daca vrea sa tineti relatia secreta ori nu este convinsa ca doreste sa fie cu tine multa vreme,ori nu este convinsa ca doreste sa nu mai fie cu "fostul"prieten niciodata.In acest caz merge la doua capete pe tine te tine ascuns poate se impaca cu fostul,dar in lipsa de altceva si tu esti o solutie de rezerva destul de buna.Depinde de tine ce iti doresti de la ea,sa fi oficial nu este o atat de mare onoare cum crezi tu daca nu ai de gand sa te casatoresti cu ea de exemplu.Pentru o relatie de o anumita factura,confidentialitate iti poate folosi si tie la fel de mult ca si ei,deci eu zic sa profiti la maximum de relatie fara a-ti face probleme de estetica si reprezentativitate.Traieste clipa cum spune latinul.
garbo265966
Postat pe 6 Mai 2012 11:38
nu stiu ce vrei de la noi? mai clar nu se putea..va ascundeti relatia, i-a spus fostului ca inca il mai iubeste..esti cam greu de cap, nu?
MARILENA_25
Postat pe 6 Mai 2012 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Casatoria dintre un barbat musulman si o femeie crestina 2 De la: tutankhamon 6 Decembrie 2009 15:51
compatibilitate 16 De la: garbo192189 25 Mai 2011 14:13
cedez sala nunta 1 De la: ralu_ad 26 Aprilie 2012 11:21
nu mai vreau sa imi vars nervii pe el 42 De la: Ariad 19 Februarie 2011 10:02
minciuni,infidelitate 107 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:37
Setari Cookie-uri