speed dating

dap, a fost haioasa tare atunci.

ca de obicei, desigur .
cri_cat
Postat pe 28 Martie 2012 13:18
Hai te rog frumos sa nu incepem iarasi ca aseara.Chiar nu am chef.....Sincer, m-am uitat pe aici pe topicuri si am observat ca tu erai numai cu critica.Stiu ca am fost putin rautacioasa, dar chiar nu accept sa fiu luata peste picior,atata timp cat ma straduiesc sa ma fac inteleasa.Si....in definitiv ...cred ca scriu destul de corect (in comparatie cu altii) ca sa nu fiu criticata.Daca vrei sa ne intelegem,e OK...daca nu...e tot OK eu merg mai departe.Te pup
Rotty
Postat pe 28 Martie 2012 13:24
Rotty, acum vorbim aceeai limb (mai puin partea cu pupatul): pi dac nu-i place i nu vrei s fii luat peste picior, atunci las deoparte reaciile de genul celei de asear i vom fi, probabil, cei mai buni prieteni. S-i amintesc de faptul c eu nu i-am adresat ie niciodat niciun cuvnt? C tu ai fost prima care a deschis "dialogul"? Crezi c dor m iubete att de mult nct s-mi fi luat partea atunci cnd i-a spus c ai srit peste cal? i spun eu i ntreab-le i pe ea, i pe cri_cat, c tot e aici: s fii tu sntoas ct ne-am contrat i ne-am certat, nc de la nceput.

Thor_again
Postat pe 28 Martie 2012 13:32
Rotty, citete oleac '' mai mult''!
tii bancul cu secuii?
-Cnd a nceput btaia?
-Cnd ogoru' o dat palma napoi.
Axl_22
Postat pe 28 Martie 2012 13:33
i, Rotty, nc o chestiune: 99% din "subiectele" deschise pe acest forum sunt doar o btaie de joc. Nu pari proast, aa c, dup cum i-am mai spus, nti analizeaz i pe urm trage o concluzie. Vei vedea i tu c multe topicuri sunt pur i simplu un atentat grav la inteligena noastr, a celor care avem materie cenuie n cap, nu sex, agat pe net sau nu mai tiu ce.
Thor_again
Postat pe 28 Martie 2012 13:35
VA MULTUMESC!Dusurile reci ma improspateaza intotdeauna.(Thor...scuze pentru pupici.Nu o sa se mai repete.Promit!)
Rotty
Postat pe 28 Martie 2012 13:50
Ni la ea! Du rece-i trebuia!
No, Rotty, ia de-aici i merem mai departe, p-le-ncolo de duuri reci!
http://www.garbo.ro/comunitate/Thor_again/video/show/100208/Pulse-Secret-Source-e-gata-Dup-o-lun-i-jum-tate.html
Thor_again
Postat pe 28 Martie 2012 13:53
Axl....stii ca sunt noua...ei,las`ca invat din mers...
Rotty
Postat pe 28 Martie 2012 13:54
Rotty, vb (i) peste 3 ani.
Axl_22
Postat pe 28 Martie 2012 14:00
Sper sa vb si peste 10 Tuuuuu...ma duc cu cainii la "susu" ca in felul asta o sa faca pe covor.
Rotty
Postat pe 28 Martie 2012 14:11
Vai de mine Doamne!....Precum ziceam,am fost cu cainii la "susu"dar din nefericire am vazut un accident..... Sunt socata.Salvare,politie...neacordare de prioritate....Morti intinsi pe sosea...
Rotty
Postat pe 28 Martie 2012 14:54
De la: Thor_again, la data 2012-03-28 13:32:22Crezi c dor m iubete att de mult nct s-mi fi luat partea atunci cnd i-a spus c ai srit peste cal? i spun eu i ntreab-le i pe ea, i pe cri_cat, c tot e aici: s fii tu sntoas ct ne-am contrat i ne-am certat, nc de la nceput.


ian te uita la "mosulica"
pai sa ne-ntelegem: sentimentele mele sunt dintre cele mai curate si mai sincere...pe care le pot avea fata de un user care "critica" ( rotty, io nu stiu unde vezi tu atata critica...omul a vorbit doar de...publicistica )
si apoi,Thor merci pentru inaintarea in grad....chapeau! ( considera ca te-am tzucat)
rotty, mosu' ii smecher...nu e deloc persoana careia sa trebuiasca sa "ii tii partea"...eventual..." ii tii contra"...daca te tin curelele


cri, ai avut draptate...s-o-nmuiet mosu'
pupa-i-barbuta lui...ceea inteleapta...ca de-ar fi mai tanar...cu toata bataia pe care as lua-o l-as tzuca again...and again...and again ( nu stiu daca am scris corect...da' ii corect ce am scris )
dor72_
Postat pe 28 Martie 2012 22:34
Thor, de contrat ne-am contrat... si nu zice nimeni ca nu se va mai intampla
in rest, Rotty, o sa vada singura cum stau lucrurile pe aici.


Doruleato, isi face doar incalzirea
cri_cat
Postat pe 28 Martie 2012 23:00
De la: al_ma, la data 2012-03-23 11:52:11wow, am vazut doar in filme. nu ma asteptam sa se intample si pe meleagurile mioritice :D nu e ceva ce as face insa.


pai de ce sa nu fie si la noi? se potriveste numa bine cu speedfuckingul in care se spune ca exceleaza multi dintre mioriticii nostri!
charmelen
Postat pe 30 Martie 2012 19:10
Si eu sunt o ''biropata''.cine imi aranjeaza un dating, da' fara speed ca nu vreau sa prind viteza. De fapt nu se stie poate o fi bun si speed-ul asta la ceva...cand il/o vezi
deea89
Postat pe 1 Aprilie 2012 17:27
Deea,bine ai revenit! Pana acum nu te-am citit ca eu sunt mai nouta.
Rotty
Postat pe 1 Aprilie 2012 17:34
...mda, probabil la asta serveste speedul. Ca sa poti sa o iei la sanatoasa repede, la o adica. Si sa nu bata la ochi.

Da'nu stiu de ce conceptul mi se pare un fel de tirg de vite... MA UIT la x sau y (ca sa ii cunosc n-am cum, instantaneu) si, daca par sanatosi si cu par si dantura intacta, adica niste exemplare bine hranite si intretinute, ok... licitam. Daca au vreun defect, nu licitam.
quasaria
Postat pe 2 Aprilie 2012 00:21
unde mai pui ca se trezeste unul dintre ei sa i se aprinda calcaiele. Apoi sa vezi jale ...
cri_cat
Postat pe 2 Aprilie 2012 00:30
nu stiu nene, nu inteleg chestiile astea si pace. Mie viteza nu-mi place decit la volan... si pe motor... in rest nu ma grabesc absolut nicaieri
quasaria
Postat pe 2 Aprilie 2012 04:16
De la: aida_ant, la data 2012-05-19 19:41:22Buna ziua tuturor!
Psiholog consilier in formare, ofer 10 sedinte de consiliere individuala gratuita, cu frecventa de 1 sedinta/saptamana, in perioada 21 mai-31 iulie 2012. Cabinetul se afla in Bucuresti, in zona Politehnicii. Pentru mai multe informatii despre ce presupune consilierea psihologica si daca te poate ajuta in problema ta, scrie pe adresa aida_ant@yahoo.com.


Buna Aida !
Eu cred ca ai putea incerca sa ii ajuti chiar si aici pe forum , macar cu un sfat , ai incercat ? Pot invata si altii , nu doar cei implicati ...
AngeloBluLdy
Postat pe 23 Mai 2012 14:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
1 Martie : traditionalul buchet de ghiocei sau...? 42 De la: Laura_Baldini 29 Februarie 2012 19:59
Se mai ofera in ziua de azi buchete de flori? 114 De la: chalon 16 Septembrie 2011 22:56
speed dating 51 De la: garbo270885 23 Mai 2012 14:51
club literar de toamna 661 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
sex 66 De la: dor72 14 Martie 2011 17:29
Setari Cookie-uri