Castiga un voucher in valoare de 350 ron oferit de Ottershop!

Mie mi-ar placea o promotie de 50% sau un produs +unul gratuit si transportul platit de OTTER
tdj31
Postat pe 13 Decembrie 2011 16:24
Mi-ar placea sa putem plati in rate incaltamintea preferata.in 5 rate egale platite o data la 2 saptamani prin card bancar
ratiu_maria
Postat pe 13 Decembrie 2011 17:44
Promotia care mi-ar face viata mai placuta ar fi asigurarea transportului gratuit la cumparaturile realizate sau oferirea unui mic cadou semnificativ pentru clientii fideli!
o_moaka
Postat pe 13 Decembrie 2011 21:09
Promotia Transport Gratuit e minunata mai ales in aceasta perioada eviti aglomeratia din magazine si faci cumparaturile online mult mai convenabile.
Andrada78
Postat pe 13 Decembrie 2011 23:02
As fi cea mai fericita daca pentru clientii fideli s-ar oferi Carduri de fidelitate in care s-ar oferi diferite promotii in functie de fidelitatea fiecarui client .
pati_maia
Postat pe 14 Decembrie 2011 02:56
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia Sarbatorilor de iarna la Otter pentru ami achizitiona o pereche de cizme.
garbo253992
Postat pe 14 Decembrie 2011 09:59
I-mi plac Pantofi Clarks Route Land din piele naturala mai ales daca intra in functie oferta promotionala de reduceri 20% .
pensionarul
Postat pe 14 Decembrie 2011 10:45
Am stat si m-am uitat, intrebandu-ma care din lista de concursuri m-ar face mai fericita. Cosmetice, electrocasnice, atc..........si am ajuns la concluzia ca tot o pereche de incaltari are puterea de a face o femeie un pic mai fericita!!! Ne auzim pe 23 decembrie :)))))
helencita
Postat pe 14 Decembrie 2011 13:17
Deci..........70% reducere de la ora 10:00 la 11:00 :)))
helencita
Postat pe 14 Decembrie 2011 13:20
Promotia care mi-ar face viata mai placuta ar fi o reducere de 50-70 % la incaltaminte de dama si transportul gratuit
iubita_23
Postat pe 14 Decembrie 2011 16:04
Pentru mine, promotia cea mai atractiva ar fi "Reducere de X % daca vii cu un prieten, de XX% daca vii cu doi prieteni ...si asa mai departe!" Bineinteles, fiecare persoana cu care vii sa-si achizitioneze un produs. Practic reducerile sa se bazeze pe puterea colectiva de cumparare!

In locul prietenilor, pot fi sotul, mama, sora sau copilul/copiii. Cu cat mai multe persoane din acelasi grup, cu atat produsele dorite "primesc" o reducere mai mare.

Va pup!
AnaBam
Postat pe 14 Decembrie 2011 19:29
Opromotie cu reducere 30% cu ocazia Sarbatorilor de iarna de la Otter shop, pentru achizitionarea unei perechi de cizme.
garbo253992
Postat pe 15 Decembrie 2011 07:27
Doresc sa vad o schimbare la ghete adica formatul din fata(bombeul) sa apara de sub pantalon,blugi sau orice alceva, ca un pantof,modelele actuale sunt prea bombate si imbracamintea cade urat pe un asemenea bocanc.Pe intelesul tuturor bocancul sa aiba fata de pantof chiar daca este putin imblanit .Ceva de genul ghetelor TARTY maron cu siret care arata extraordinar.
garbo091180
Postat pe 15 Decembrie 2011 11:03
Una din promotiile care m-ar incanta sau ne-ar putea incanta ar fi un pachet de familie (sot, sotie, copil- copii), bineinteles cu mici reduceri , pachet din gama cizme, otter, sau sport si cine stie, produsele lunii Decembrie poate chiar vor prinde aripi, nu ?
Sorinelutza
Postat pe 15 Decembrie 2011 14:22
Promotia care mi-ar face viata mai fericita: pai la primul produs cumparat o reducere de 10 %, la al 2 o reducere de 17%...plus sunt considerat clientul casei si mi se face un card, prin care sa am acces la reduceri. Apoi, ori de cate ori cumpar, sa primesc niste puncte pe card, care ii pot transforma in cumparaturi de pe site.
alboradaniko
Postat pe 15 Decembrie 2011 17:23
Cred ca promotia care m-ar face fericita pe mine (si pe altii cu siguranta) este: la cumpararea unui produs de sezon, primesti la jumatate de pret un produs din alt sezon (iarna sa ne facem car si vara sanie)
alinaposchina
Postat pe 15 Decembrie 2011 17:39
Promotia potrivita pentru mine ar consta in momentul in care devii client abonat sa fi informat de toate reducerile pe care le face magazinul,in ce perioada,si sa poti beneficia de un vocher primit prin posta sau email care iti permite o reducere mai are decat cea prezenta in magazin sau care iti poate oferi sansa sa iti alegi un produs la jumatate de pret sau iti poate oferi un cadou surpriza.Consider ca toate reducerile oferite de magazin sunt benefice pentru clientii,dar trebuie facut mai des pentru a castiga clienti noi si pentru a-i mentine pe cei vechi!
AndreezlA
Postat pe 15 Decembrie 2011 18:11
Promotia care mi-ar face mie viata mai usoara ar fii 50% bonus la al 2-lea produs comandat si transportul gratuit. Calitatea este exceptionala si cum noi fetele avem o pasiune ptr pantofi... cizme... genti.. am fii incantate :)
anca909
Postat pe 15 Decembrie 2011 21:54
Promotia 80% reducere m-ar face intr-adevar fericita. As incalta toata familia de la voi!
gherescuclaudia
Postat pe 16 Decembrie 2011 05:06
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia sarbatorilor de iarna la Otter shop, pentru achizitionarea unei perechi de cizme.
garbo253992
Postat pe 16 Decembrie 2011 07:24
cu promotia asta incredibila m-as impak si pe mine si pe copilul meu cu o pereche de cizme....am fii cei mai bucurosi,caci cu ocazia asta ar veni si la noi mas craciun..........asa k mult noroc la toata lumea
garbo254954
Postat pe 16 Decembrie 2011 08:40
buna,

Promotia cea mai atractiva pentru mine ar fi urmatoarea : la doua perechi de incaltari achizitionate sa primim un accesoriu cadou .
miha_ela_elena
Postat pe 16 Decembrie 2011 15:16
O promotie cu 30% reducere cu ocazia Sarbatorilor de iarna la Otter shop, pentru achizitionarea unei perechi de cizme.
garbo253992
Postat pe 17 Decembrie 2011 06:41
Promotia de genti,mai precis Geanta Otter Kendra neagra din brandul Metter,piele naturala-399 ron- ,ma caracterizeaza ca linie de eleganta si feminitate fiind un produs deosebit ca design,culoare si material.Acest model mi-ar aduce cu siguranta un motiv de mare bucurie la acest final de an.
garbo178791
Postat pe 18 Decembrie 2011 02:59
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia Sarbatorilor de iarna la Ottershop, pentru achizitionarea unei perechi de cizme.
garbo253992
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:07
Promotia care mi-ar face viata mai placuta de la Ottershop este 50% reducere la prima comanda si transport gratuit. As mai avea o idee- 30% reducere pentru clientii fideli.
ulina
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:18
Buna seara,
Promotia care m-ar face pe mine fericita ar fi o reducere de incurajare la achizitionarea primului produs de circa 15% si transportul gratuit, urmand ca la urmatoarele comenzi, clientul sa primeasca produsele avand transportul gratuit si puncte bonus transformabile in lei( in functie de valoarea comenzii), cu care va putea achizitiona in timp alt produs. De asemeni acordarea de reduceri si in functie de numarul de produse comandate, de 5% per produs. Foarte interesante mi s-ar parea si ca aceste reduceri sa se acorde in luna noiembrie cand clientii vor sa se pregateasca de iarna.
Mi-as dori sa existe si posibilitatea de achitare in rate prin card bancar( mai multe tipuri de card).
Va multumesc,
Dascalu Ana.
herghelegiuana
Postat pe 18 Decembrie 2011 17:47
din punctul meu de vedere,promotia actuala este mai mult decat multumitoare,avand in vedere reducerea de 15 procente plus (mai ales) transportul gratuit pt orice cantitate si oriunde in tara...
este multumitor...
si in plus timp destul de redus pt livrare
LILO
Postat pe 18 Decembrie 2011 19:25
Promotia care m-ar face pe mine fericita ar fi urmatoarea:transport gratuit si la cumpararea a 2 perechi de incaltaminte pentru adulti sa primesti 100% reducere la o pereche de incaltaminte pentru copii.Imi plac foarte mult produsele oferite de Ottershop,insa nu mi le permit de fiecare data.Vreau ca toti membrii familie sa-si permita sa se incalte de la Ottershop.
valentinafr
Postat pe 18 Decembrie 2011 22:03
Promotia care mi-ar face mie placere,de la Otter shop,ar fi,ca la achizitionarea unei perechi de incaltaminte de dama,sa ai o reducere de 75-100% ptr.incaltaminte barbati,ca sa te poti bucura ca nu ai cumparat doar ptr.tine.Multumesc.
garbo116803
Postat pe 19 Decembrie 2011 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs otter 1 De la: garbo232494 16 Decembrie 2011 09:20
Lenjerie intima de la DinaShop.ro 1 De la: lusky 9 Noiembrie 2011 13:53
Concurs 3 De la: garbo_5871 10 August 2012 10:58
Bijuterii Handmade 12 De la: handmadebijuterii 18 Aprilie 2014 15:24
Incaltaminte Guban 1 De la: AmmauriShop 1 Iunie 2012 14:38
Setari Cookie-uri