Castiga un voucher in valoare de 350 ron oferit de Ottershop!

o reducere de 50%ar fi super mai ales in perioada sarbatorilor cand sunt atatea de cumparat
ungureanuioana47
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:44
mi-ar place sa aiba oferta:la un produs de 300 ron sa iti alegi o pereche de balerini sau sandale de max.180ron
lautarescudaniel
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:47
ar fi interesanta promotia :primul produl la pret intreg,al doilea 50%reducere si al treilea gratuit,dar sa nu depaseasca 150 ron
sukru_f
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:49
o reducere de 40%de sarbatori ar fi super
aaaa si cardurile de fidelitate ar fi ok
udragu12
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:51
Cea mai cool promotie ar fii transport gratuit in toata tara si la doua produse comandate poti alege un al treilea gratis .
CAVlad
Postat pe 8 Decembrie 2011 20:00

Am ales promotia la care beneficiezi de 30% reducere la al doilea produs cumparat din material impermeabil, deoarece:
- Pentru mine este binevenita o pereche de incaltari din acest material
- Cealalta pereche poate fi un cadou frumos si util in acelasi timp pentru cineva drag
Deci rezolvi doua lucruri, faci economie de bani si de timp.
adone
Postat pe 8 Decembrie 2011 21:45
Avand in vedere ca a venit iarna, o promotie preferata de toata lumea ar fii: o pereche incaltaminte + un produs de ingrijire gratuit + transport la un pret avantajos sau gratuit pentru cei aflati mai aproape de sediul central sau geanta + un portofel cu 35% reducere + un produs de ingrijire gratuit + transpot gratuit.
Cred ca una din aceste promotii ar fii adorata de multa lume!!
Simy_cubuletz
Postat pe 9 Decembrie 2011 00:40
mi-ar placea sa am gratuit un produs la unul cumparat
garbo098674
Postat pe 9 Decembrie 2011 15:24
Avand in vedere ca de sarbatori facem cadouri celor dragi,o promotie ideala ar fi ca la al doilea produs sa fie o reducere de 30%,iar la trei cumparate sa fie 50%...trebuie ca toata familia sa fie multumita si fericita...
dana_xyxy03
Postat pe 9 Decembrie 2011 15:49
Am sa reiau mesajul deja postat pentru ca vreau sa vin cu o completare:


Mi s-ar parea foarte interesant un sistem de puncte, astfel incat pe baza punctelor acumulate sa-ti poti lua un produs gratuit, sau discount daca valoarea punctelor acumulate nu acopera valoarea produsului pe care vrei sa-l achizitionezi. Punctele acumulate sa se poata folosi pe o perioada de 6 luni sau un an.
Acest sistem pe puncte pe care l-am propus il consider fara discutie un mod de fidelizare al clientilor. Eu clar as reveni intr-un loc in care fidelitatea imi este rasplatita si mai ales ca aici vorbim de propuse de calitate.
Yenu
Postat pe 9 Decembrie 2011 16:55
Promotia preferata - un gift card Otter Shop!
De ce atatea femei, dependente de moda sau nu, sunt innebunite dupa pantofi? De ce atatia bani sunt cheltuiti lunar pe pantofi si alte accesorii? Raspunsul e simplu. Pentru ca pantofii arata bine, indiferent de silueta pe care o ai, fie ca esti mai rondelette sau esti una dintre norocoasele cu un corp de invidiat. Pantofii nu fac discriminari - tot ceea ce trebuie sa faci este sa-i alegi pe cei, care iti plac si ti se potrivesc cel mai bine.

O buna alegere, din punctul meu de vedere, ar fi o pereche de balerini. Sunt frumosi, sunt foarte confortabili, si, utilizand un termen la moda, sunt, cu adevarat, cool ! Chiar daca au suferit unele modificari, pentru a se adapta fiecarui nou sezon, sunt, in continuare, potriviti pentru acelea dintre noi, care s-au saturat de tocurile incomode. Exista o multitudine de modele / culori si pot fi adaptati la diverse ocazii - o seara in oras cu prietenii, intalnire si chiar la birou
Poti fi sofisticata, dar, sa te simti si confortabil, asortandu-i la o rochie de seara. In felul acesta, vei arata chic si poti sa dansezi, cat vrei, fara sa te plangi de dureri de picioare.

O iesire in oras, dar, mai ales, o intalnire, presupune o incaltaminte, menita sa atraga atentia. Daca nu faci parte dintre femeile, care arboreaza tocuri interminabile si instabile, o pereche de balerini este perfecta pentru tine. Se pot asorta cu o pereche de bluejeans si un top deosebit ; cu siguranta, va mai exista si o a doua intalnire..
O plimbare in parc sau chiar prin magazine va deveni si mai relaxanta, in momentul, in care, optezi pentru o pereche de balerini. Sunt fashionable cei colorati, eventual, asortati la o fusta larga sau pantaloni ¾ si un top cu spatele dezgolit (vara). Ziua ta, cu siguranta, va fi mai placuta si se va termina cu o doza de voie buna!
bdoinana
Postat pe 10 Decembrie 2011 00:41
Intradevar as fii fericita sa pot beneficia de o promotie de 50%, avand in vedere ca as putea purta si eu o pereche de cizme de calitate, confortabile si pe gustul meu
natalya_200000
Postat pe 10 Decembrie 2011 01:11
O promotie de 30% cu ocazia sarbatorilor de iarna la Otter, pentru achizitionarea unei perechi de cizme.
garbo253992
Postat pe 10 Decembrie 2011 23:24
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia sarbatorilor de iarna la Otter pentru a-mi achizitiona o pereche de cizme.
garbo253992
Postat pe 11 Decembrie 2011 11:00
Imi plac foarte mult produsele de pe Ottershop.ro.Din pacate nu-mi permit chiar toate perechile pe care mi le-as dori si ,atunci,astept reducerile sau promotiile.
Mi-ar place sa gasesc o promotie care sa rasplateasca clientii fideli:banii platiti sa se transforme in puncte cu care sa poti cumpara alti papucei sau accesorii.
ramonafr
Postat pe 11 Decembrie 2011 16:00
Mi-ar place sa gasesc o promotie de genul 1+1.Cumperi o pereche de incaltaminte si poti sa-ti alegi o curea (sau un alt accesoriu) sau produse de intretinere pentru pantofi.
elenafr
Postat pe 11 Decembrie 2011 16:29
PROMOTIA CARE M-AR FACE PE MINE FERICITA, ESTE URMATOAREA: LA AHIZITIONAREA UNEI PERECHI DE INCALTAMINTE DE SEZON, UN ACCESORIU CUM AR FI O GEANTA CARE SE ASORTEAZA CU PERECHEA DE INCALAMINTE CUMPARATA SA FIE 50%REDUSA. SARBATORI FRUMOASE ALATURI DE CEI DRAGI!!!
Ghita_Mihaela_Raluca_1
Postat pe 11 Decembrie 2011 19:36
O promotie cu reducere de 30% la Otter pentru achizitionarea unei perechi de cizme.
garbo253992
Postat pe 12 Decembrie 2011 06:56
Promotia care m-ar face fericita ar fi transport gratuit indiferent de valoarea cumparaturilor.Cred cu tarie ca pe oricine ar face fericit aceasta promotie deoarece oamenii care nu dispun de multi bani pentru shopping ar indrazni sa cumpere ceva mai ieftin fara sa se mai gandeasca la banii in plus pentru transport.Ori, atunci cand cumpera ceva, poate sa adauge in plus la comanda o curea,in loc sa dea banii la transport.
kataleena
Postat pe 12 Decembrie 2011 12:20
Promotia care mi-ar face viata mai placuta ar insemna o reducere de 50% la orice produs preferat,in momentul aniversarii zilei de nastere al fiecarui membru al site-ului.
wazy
Postat pe 12 Decembrie 2011 16:11
Promotia de transport gratuit la orice comanda, ar fi ideal sa fie aplicata tot anul si ar face fericita pe toata lumea, precum si daca ar exista reduceri de 50% macar o data pe luna.
vegavi
Postat pe 12 Decembrie 2011 19:04
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia Sarbatorilor la Otter, pentru ca sa-mi cumpar o pereche de cizme.
garbo253992
Postat pe 13 Decembrie 2011 06:52
PE MINE M-AR FERICI O PERECHE DE CISME Clarks Walks Cool Negre nabuc la 649 ron care cred ca m-ar incalzi iarna aceasta la picioare.
garbo247258
Postat pe 13 Decembrie 2011 11:29
Promotia mea preferata de la Otter este 30 % reducere la a doua pereche cumparata! Asa ne putem cumpara amnadoi (atat eu, cat si prietenul meu) incaltamintea preferata. Genul acesta de promotie se potriveste acestor situatii - atunci cand doi membrii ale aceleiasi familii au nevoie de incalataminte noua, iar o asemenea reducere est de un real beneficiu! Insa cel mai incantata sunt de incaltamintea Otter a carei calitate incontestabila (rezistenta si comfort) e de nepretuit!

Multumesc, o zi frumoasa!
AnnaFiction
Postat pe 13 Decembrie 2011 12:25
Promotia mea preferata ar fi la 2 perechi de incaltiminte achizitionate o primesti pe a treia cu 60% reducere. Imi plac foarte mult produsele de la Otter (am cateva perchi de pantofi si cizme, sunt foarte multumita de ele) si cu acest gen de promotie as putea achizitiona pentru fiecare membru al familiei cate ceva pentru Craciun.
mariuka30
Postat pe 13 Decembrie 2011 13:00
Promotia care m-ar face fericita ar fi ca, in fiecare sezon, sa existe promotia pentru familie. Pentru fiecare pereche de incaltaminte cumparata de unul din membrii familiei, pentru ceilalti sa se acorde o reducere de 50% si transport gratuit. Calitatea produselor este foarte buna, dar preturile fiind mai ridicate nu ne permitem sa le cumparam si atunci cand folosim incaltaminte de calitate ne simtim cu adevarat fericiti indiferent de timpul de afara.
garbo107292
Postat pe 13 Decembrie 2011 13:13
Promotia care mi-ar face viata mai placuta de la Ottershop ar fi asa: cumperi o pereche de papucei si primesti una acelasi model cu discount de 50%ar fi ideala si mias putea permite si eu mau usor.sami cumpar,
claudia_mami
Postat pe 13 Decembrie 2011 13:47
Promotia care mi-ar face si mie si prietenilor viata mai frumoasa e cea a cardurilor cadou! Astfel cand fac un cadou voi sti cu siguranta ca prietenul meu se va bucura de produsul preferat!
silviK
Postat pe 13 Decembrie 2011 14:19
CIZME GABOR NEGRE CU CATARAMA PENTRU CA SUNT USOR DE PURTAT,PUTEM CIRCULA MULT MAI MULT SI PE JOS IAR MIE IMI PLACE SA MA PLIMB CAT MAI MULT PRIN PARCURI.DE ASEMENI SUNT CALDUROASE PENTRU VREMEA RECE DE IARNA SI SUNT FOARTE BUNE SI LA CONDUS MASINA.CHIAR IMI DORESC O PERECHE DE CIZME SI MA UITAM PRIN MAGAZINE SA GASESC ASA CEVA PE PLACUL MEU.
JUPITTER
Postat pe 13 Decembrie 2011 14:32
Promotia cea mai atractiva pentru mine ar fi sa pot achizitiona de pe Otter o pereche de cizme + o geanta redusa cu 50 % / sau oricare al 2 lea produs cu o reducere de 50 %.
ODIANA
Postat pe 13 Decembrie 2011 15:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MI-AM ALES TINUTELE 1 De la: DIALEXA 30 Ianuarie 2010 01:58
Bijuterii Handmade 12 De la: handmadebijuterii 18 Aprilie 2014 15:24
Castiga o sesiune de shopping in magazinul YOKKO! 1904 De la: andreeac85 4 Februarie 2010 12:55
Buna! 11 De la: Dari_Daniela 24 Ianuarie 2010 20:33
marimi de haine 1 De la: garbo003732 24 Ianuarie 2010 07:54
Setari Cookie-uri