eu

am nevoie de ajutor !
am locuit cu cineva 8 ani.in tot acest timp ,am cautat ca totul sa fie ok din toate punctele de vedere.fiecare wikend l-am petrecut la munte ,in diferite locatii.pina intr-o zi ,cind am avut un accident cu masina . de atunci totul s-a destramat intre noi .acum ,desi nu mai locuim impreuna ma cauta din cind in cnd la tel. i-am cerut sa ne mutam impreuna din nou , am intimpinat un refuz categoric .in schimb daca nu-i raspund la tel. se supara f tarenu stiu cum sa procedez, ce sa fac .
alex2273
Postat pe 23 Noiembrie 2011 18:49
ai primit un refuz categoric, nu? ar trebui sa citesti refuzul ala si altfel: nu te vrea. ce mai e de lamurit?
daca te cauta si-ti face rau, spune-i `bye-bye, baby!`
o sa treci tu peste asta! da, e greu si va fi greu, dar va trebui sa accepti ca nu e nimeni obligat sa te iubeasca doar pt ca iubesti tu si asa se cade. nu se cade nimic! nu exista reguli! in iubire nu se fac negocieri.
maya_n
Postat pe 23 Noiembrie 2011 18:57
alex, ce urmari a avut accidentul, in plan fizic?
daca a hotarat brusc ca nu mai vrea, inseamna nu prea a vrut niciodata . ai fost doar o vacuta buna de muls....si acum vrea sa treaca la alt tip ...de lapte....mai cu miere
e cam dureros ceea ce spun , o spun dupa datele pe care le am aici....
de ce insisti sa te chinui astfel?
dor72_
Postat pe 23 Noiembrie 2011 19:00
Se pare ca tipa te tine de fraier...
Ai primit un NU...Ce doresti mai clar de atat?..
A fost ok,se pare ca nu mai faci parte din scopurile ei...deci...PA SI PUSI...
Nu se termina lumea cu ea...Iti doresc sa o gasesti pe cea care clar sa te merite...Bafta
garbo226933
Postat pe 1 Decembrie 2011 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NOI SOMERI,VOI BOIERI! 16 De la: garbo005036 2 Iulie 2010 18:51
BUNA ZIUA TUTUROR 6 De la: pik_nik 28 Septembrie 2009 23:17
Cum ajungi la sufletul unei femei frumoase 117 De la: garbo265966 17 Ianuarie 2013 20:33
Mai presus de dragoste exista principii si prejudecati? 15 De la: kitty_cross 31 Ianuarie 2010 11:04
Pagina ALLEXANNDRREI 139 De la: titiana 25 Noiembrie 2009 00:56
Setari Cookie-uri