Ce sa va aduca MOS CRACIUN in seara de Craciun?

Eu as vrea sa-mi aduca Mosul zimbetul baiatului meu si mingiierea mamei , mi-e tare dor de ei , au plecat spre o lume mai buna cred si m-au lasat singura aici.Ne vom intilni sigur , cind imi va veni si mie timpul sa plec dar pina atunci , mereu , in prag de sarbatori lipsa lor devine mai dureroasa .
valeanucarmen31
Postat pe 25 Noiembrie 2011 23:40
Eu as vrea sa-mi aduca Mosul zimbetul baiatului meu si mingiierea mamei , mi-e tare dor de ei , au plecat spre o lume mai buna cred si m-au lasat singura aici.Ne vom intilni sigur , cind imi va veni si mie timpul sa plec dar pina atunci , mereu , in prag de sarbatori lipsa lor devine mai dureroasa .
valeanucarmen31
Postat pe 25 Noiembrie 2011 23:40
Eu as vrea sa-mi aduca Mosul zimbetul baiatului meu si mingiierea mamei , mi-e tare dor de ei , au plecat spre o lume mai buna cred si m-au lasat singura aici.Ne vom intilni sigur , cind imi va veni si mie timpul sa plec dar pina atunci , mereu , in prag de sarbatori lipsa lor devine mai dureroasa .
valeanucarmen31
Postat pe 25 Noiembrie 2011 23:40
Eu as vrea sa-mi aduca Mosul zimbetul baiatului meu si mingiierea mamei , mi-e tare dor de ei , au plecat spre o lume mai buna cred si m-au lasat singura aici.Ne vom intilni sigur , cind imi va veni si mie timpul sa plec dar pina atunci , mereu , in prag de sarbatori lipsa lor devine mai dureroasa .
valeanucarmen31
Postat pe 25 Noiembrie 2011 23:40
Carmen.. dar ca sa uiti tristetea{sa stii ca fiul tau si mama ta nu ar dori sa te stie trista,mai ales da sarbatori} cere Mosului si ceva material-eventual ceva ce-i placea fiului tau,poate o jucarie preferata?poate o carte preferata?Dar mamei tale ce-i placea?Dar tie o agenda in care sa-ti scri gandurile?!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Noiembrie 2011 23:55
Bine v am gasit!Eu am fost cuminte!Vedeti si voi!Nu va mai raspund la provocari! I-am scris Mosului Nicolae si la Mos Craciun deja ce imi doresc.Pe 23 am aniversarea nasterii si pe 24 voi primi ce mi doresc,un laptop!! Nu sunt bucuroasa de cadou! Cel mai frumos cadou pe care mi l doresc eu si sotul meu, ar fi ca de sarbatori sa fim toti impreuna, noi si fiii ns, cu cei dragi,,,,,,dar asa ceva nu este posibil ca Mosii sa rezolve! Va doresc sa primiti tot ceea ce va doriti cu totii!
Jojolin
Postat pe 26 Noiembrie 2011 09:53
eeee....

daca nu raspunzi la provocari, inseamna ca inca nu te-ai enervat destul.
Se poate rezolva...:P
=))
eu_geminy
Postat pe 26 Noiembrie 2011 10:47
raule .. :P
cri_cat
Postat pe 26 Noiembrie 2011 10:50
daca ar fi cu totii rai ca mine, demult se termina cu razboaiele...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 26 Noiembrie 2011 10:57
nu esti rau ...
doar am uitat de doamnele ghilimele

nu m.am trezit de tot

cri_cat
Postat pe 26 Noiembrie 2011 11:04
no, si eu le-am uitat...
mai mult sau mai putin intentionat.

PS: adica as fi cumva bun?...
da'tu de unde stii?:O
:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Noiembrie 2011 11:09
a scris in ziar, a dat si la TV ...
nu stiai ? :P
cri_cat
Postat pe 26 Noiembrie 2011 11:14
de unde naiba sa stiu?!...
io am fost la munca,
iar tzatzele turbate, cu reclamatziile lor, au cenzurat pana si presa/mass media din Ro.
ca sa circule numai barfele lor...:PP

pe mine voiau chiar sa ma sechestreze, ieri, pe la 12 jumate...
noroc ca am evadat.:D

eh, cri...
daca de la ele ai auzit,
atunci nu-i adevarat.:)))))
eu_geminy
Postat pe 26 Noiembrie 2011 11:22
io nu-s foarte curioasa, de felul meu. acum insa, vazand a x-a oara "tzatzele astea", vreau sa ma dumiresc cine sunt
daca se poate. merci
dor72_
Postat pe 26 Noiembrie 2011 11:58
PS:
au o logica simpla, rudimentara, pe masura nivelului lor intelectual, dar corecta, in fond:
"fac ce mi-e mai usor, daca tot nu sunt in stare de nimic altceva (cat de cat mai bun)."
:))
eu_geminy
Postat pe 26 Noiembrie 2011 13:28
"eh, cri...
daca de la ele ai auzit,
atunci nu-i adevarat.:))))) "


da... au facut coada la profilul meu
cu laude despre tine :P
:))))
cri_cat
Postat pe 26 Noiembrie 2011 13:32
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-25 22:03:46
De la: sweetface, la data 2011-11-25 17:06:34Imi doresc din tot sufletul putina liniste....

Toata lumea vrea liniste... Topicul e cu ce ti-ai dori MATERIAL????? Astept Sweetface...

Pai nu-mi doresc vreun obiect anume, doar sa se rezolve problemele care-mi aduc neliniste (si asta are si o componenta materiala )
sweetface
Postat pe 26 Noiembrie 2011 15:06
http://youtu.be/SUjle9PKOPo

Funny Christmas Pictures
nathalie
Postat pe 26 Noiembrie 2011 15:26
Cred ca fiecare ne dorim, LINISTE !
Io am primit un dar fr. de la Barbo. Un dar de la fata mea. Daca de sarbatori pot sa fiu cu familia, o sa fiu multumita si fericita !
Axl_22
Postat pe 26 Noiembrie 2011 15:27
Sac! Sac! Si EU am primit de la Barbo..un cadou frumos,cu buburuze si personalizat! Il pupam amandoua,ce "Mos" bun!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Noiembrie 2011 18:35
io vreau tot, bre, tot, nimic nu iert !
tot ce-i bun
Freya__
Postat pe 26 Noiembrie 2011 21:59
De la: ingerasulluptator, la data 2011-11-19 23:08:23eu am fost cuminte..as dori de la mos craciun...un inel cu un diamant original cu cercei cu briliant,,,si un coler cu perle si briliante si diamante


zau... ???? si vrei sa zici ca intri tu in biserica cu asa ceva pe tine..... ????? da' stii ce... ia mai da-mi o data adresa ta, te rog..... sa ne rugam impreuna seara in fata lui Cel de Sus.... ! si sa facem ce zice Cel de Jos....... !!!!
barboneli
Postat pe 26 Noiembrie 2011 22:45
Barbo... Pe asta chiar n-o stiam.. Si eu care credeam ca le stiu pe toate... Mi-a placut ,la nebunie.."sa facem ce vrea Cel de Jos!" CORECT!!!
Mi-ai inveselit dimineata..multumesc!
elisabeta_boia
Postat pe 27 Noiembrie 2011 11:01
LOL... cum naiba n-ai stiut-o pe asta?...
cam toti facem dupa cum ne zice el...:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2011 11:56
cam ..asa... dar nu stiam..expresia..merge bine ca gluma..
elisabeta_boia
Postat pe 27 Noiembrie 2011 12:08
eeee... de parca mai era cazul sa fie si scrisa undeva...
:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2011 12:13
Ptr. mine..de la ..gradinita...uite ca ...parca trebuia... Uneori nici eu nu ma recunosc cat de naiva si prostuta sunt...!! Inca mai cred in tot ce zboara...
Dar uneori ma simt si matura,dar atunci simt ca imbatranesc...
De aceea prefer sa fiu naiva si.."inocenta.."
elisabeta_boia
Postat pe 27 Noiembrie 2011 12:25
Si eu mai cred in *Frumoasa si Bestia*.

Cat despre naiva si inocenta, mi-a placut mult-mult o replica pe care am auzit-o intr-un film.
O cucoana planturoasa zicea asa - Undeva, in mine, e o balerina... Asta inseamna ca am mancat-o si inca n-am eliminat-o!
nathalie
Postat pe 27 Noiembrie 2011 17:03
Nat...
:))))))))))

sa mearga oare si pentru frumoasa mancata de bestie?:P
=))
eu_geminy
Postat pe 27 Noiembrie 2011 17:14
Despre asta, Disney n-a zis nimic.
Dar e adevarat ca au fost altii care au a turbat-o pe Alba ca Zapada, cu piticii ei cu tot...
nathalie
Postat pe 27 Noiembrie 2011 17:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
???MINCIUNA??? 67 De la: ALEXA_NASPA 4 Martie 2010 00:53
un sfat..va rog!! 36 De la: nelly05 18 Mai 2010 21:25
Stiti ce inseamna oameni saraci cu duhul?Adica oamenii fara credinta sunt saraci cu duhul 135 De la: ingerasulluptator 24 Noiembrie 2011 21:16
"Pik-nik la marginea drumului" 119 De la: tutankhamon 18 Noiembrie 2009 00:47
Pe locul 2 3 De la: emory 23 Octombrie 2010 17:47
Setari Cookie-uri