Fetelor sunteti cam reticente .. prea mult va agitati.

bai mai dobitoci is aia care fac ei pe desteptii pe forumuri , postand ca "vai esti dobitoc " "vai esti neserios" ca si cum aici pe forum ar trebuii sa venim cu buletinu , cartea de identitate ... ca pana la urma reactia ta e clar de dobitoc ..ca daca pe strada nu-ti permiti sa-i zici la unu asa , atunci vii aici sa faci pe durus ..si-ti umflii muschiul virtual cu virgula in spatele dioptriilor .Pai nu-i asta dobitociala apropos de cel ce sa grabit sa urle.. Da ma rog . Esti aici tocmai pt ca o poti comite ca altfel n-ai fi stat . Ok comiteo in continuare . Have fun ..Pe Radu San nu-l deranjeaza . Radu San e prea ok pt ca ceva sa nu fie ok .
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 04:34
da, ai dreptate...
in sensul rostit de mine, esti chiar foarte OK.
ca dobitoc, bien sur...:P
:))))))

PS: hai, mai agita-te umpiq...esti "c-am" spumos:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 04:49
pai ai ziso deja, ca da am dreptate . .In rest ... Doar ca m-ai vrei putzina spuma ca nu te-ai saturat . Vrei sa faci urticarii? .. Excesul strica sau nu stiai ?
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:08
daca as fi vuLvuzela, m-ar incanta limbile tale catifelate in dorsal, dar asa... Ce sa zic:

sincer, m-as simti si mai bine daca m-ai injura nitzel, fiindca altminteri esti cam anost si repetitiv.
Idiot, adica :P
:)))))

in fine,
intelege ce vrei,
eu nu insist, fiindca deja ti-am alocat prea mult din timpul meu.

ramane cum am vorbit;):D:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:16
De la: eu_geminy, la data 2011-09-10 05:16:28daca as fi vuLvuzela, m-ar incanta limbile tale catifelate in dorsal, dar asa... Ce sa zic:

sincer, m-as simti si mai bine daca m-ai injura nitzel, fiindca altminteri esti cam anost si repetitiv.
Idiot, adica :P
:)))))

in fine,
intelege ce vrei,
eu nu insist, fiindca deja ti-am alocat prea mult din timpul meu.

ramane cum am vorbit;):D:P
:)))))


timpul tau ?? . Nu-mi imaginez sa ai asa ceva. Un latrau care guitza la ora 5 dimineatza ?. La ora asta se doarme . ..De parca te-am chemat eu aici . Si bagandu-se in seama latraul se oftica . Suna a onanism curat in zori de dimineatza. Mai bine fa una deaia cu manutza cum stii tu ai bine si culcate . Gata nu mai raspund provocarilor . M-am distrat unpic pocnind latrauuu . Hai mars prinde osuu
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:28
speri tu sa nu mai raspunzi, zici...
eh, si ce frumos incepusesi...
te-ai cam dezaxat, s-a umflat si ovazu'n tine. da' nu ca n-ai fi fost asa, prapadel mic...:P
:))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:36

Asta-i de la japonezi pentru "san"-ul ala
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2011 06:01
bigule, ai raport pentru limbaj suburban
michelle_
Postat pe 11 Septembrie 2011 10:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alege martisoare dupa zodii 89 De la: Alexxandra 3 Martie 2010 14:42
Nu a fost sa fie :( 4 De la: garbo_489332 23 Iunie 2018 14:35
increderea in relatie 2 De la: yanyacharberet 31 Octombrie 2009 15:13
de ce femeia este considerata mereu vinovata de parasirea domiciliului 25 De la: nuti_vio 28 Iulie 2010 19:11
Femei VS Barbati - Iubire VS Compromis -Viata VS Moarte 15 De la: dor72_ 16 Septembrie 2011 20:39
Setari Cookie-uri