Un sfat va rog!!!

Eu si iubitul meu suntem impreuna de app un an,si el sta la o matusa care nu a avut copii niciodata,la inceput a fost mai crunt,ii spunea cat sa manance,ce sa ia pe el,unde sa mearga,absolut tot,,astea s au skimbat de cand am aparut eu,dar ma SEACA sunatu intr una,,de nush cate ori pe zi,sub diverse motive,au ceva afacere impreuna,si il suna,chipurile sa vb despre asta,,dar o ia pe ulei,si ii spune k ea moare,k are nush ce boli,se cauta pe la toti doctorii,,MA SEACA,cum sa l conving sa o lase mai moale,el se simte dator fata de ea,k l a ajutat sa si cumpere o casa .o masina,sa faca o facultate,,dar d na e paranoia din cauza k nu a putut avea copii,,imi vine sa o strang de gat,cat isi plange de mila,si pe barbatu ei de acasa nu da 2 lei,si i se plange lu nepotu su!
liviu25
Postat pe 26 Iunie 2011 13:04
Si ce vrei sa te sfatuim?Cum s-o lase mai...moale? Dar cel mai buna e TARE!!
acum ,fara gluma,lasa-l fata draga sa-i raspunda matusii-chiar ii este dator!
apoi incetul cu incetul,se v-a lasa el ,fara interventia ta-il poti chiar pierde! In locul tau ,eu m-as da pe langa ea-matisa,as invita-o la o cina in familie,m-as imprieteni cu ea=as 'impusca 2 iepuri dintr-o lovitura"..si pe matusa cu stare materiala buna,si pe el care ar aprecia gestul si te-ar iubi si mai mult!!
Sfatul meu!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Iunie 2011 13:24
De la: elisabeta_boia, la data 2011-06-26 13:24:56 Si ce vrei sa te sfatuim?Cum s-o lase mai...moale? Dar cel mai buna e TARE!!
acum ,fara gluma,lasa-l fata draga sa-i raspunda matusii-chiar ii este dator!
apoi incetul cu incetul,se v-a lasa el ,fara interventia ta-il poti chiar pierde! In locul tau ,eu m-as da pe langa ea-matisa,as invita-o la o cina in familie,m-as imprieteni cu ea=as 'impusca 2 iepuri dintr-o lovitura"..si pe matusa cu stare materiala buna,si pe el care ar aprecia gestul si te-ar iubi si mai mult!!
Sfatul meu!





va multumesc doamna!o sapt placuta!!
liviu25
Postat pe 26 Iunie 2011 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie rac-scorpioanca 3 De la: Ioana007 17 Mai 2010 19:27
suferinta...dragoste....suferinta....pana cand? 9 De la: kyra 22 August 2009 22:17
Funduletze!!!! 43 De la: micabis 28 Iulie 2009 05:50
Invidia se trateaza...??? :) 46 De la: garbo271292 6 August 2017 11:21
FEMEIA CARE DUPA DIVORT RAMINE CU UN COPIL -BAIAT- ESTE GREU SA MAI GASEASCA UN SOT 1 De la: DRAGHINA 26 Ianuarie 2012 23:36
Setari Cookie-uri