Dragoste in 3

Ge_...stii vorba aia...
"nici eu nu-s inalt dar cand vad pe unul mai mic decat mine parca-mi creste inima..."
am avut un coleg maruntel...care isi facea reclama printre colege in felul asta...

stiti cum a impartit mnezeu "socotelile" ???
le-a pus pe o sarma de rufe...si fiecare barbat a luat de acolo de unde a ajuns..."
no,amu...?
no,ashe...
O_K
Postat pe 6 Iunie 2011 21:57
he he he... o stiam, da' n-am vrut sa stric iluziile "la unele" Doamne...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 6 Iunie 2011 21:59
De la: O_K, la data 2011-06-06 21:57:26Ge_...stii vorba aia...
"nici eu nu-s inalt dar cand vad pe unul mai mic decat mine parca-mi creste inima..."
am avut un coleg maruntel...care isi facea reclama printre colege in felul asta...

stiti cum a impartit mnezeu "socotelile" ???
le-a pus pe o sarma de rufe...si fiecare barbat a luat de acolo de unde a ajuns..."
no,amu...?
no,ashe...
Chiar asa?Adica cei maruntei au pauline mari si cei inalti au pauline mici?/ Eu nu cred,dar nici nu te contrazic.. Asa ca..pe controlateeeeeee!!!!! Glumesc,stiti voi...
elisabeta_boia
Postat pe 6 Iunie 2011 22:01
incorigibila, fara leac, draga de betty...
tatoo
Postat pe 6 Iunie 2011 22:23
Si cum spuneam? a da.... tara arde si garbo se piaptane.... pardon...babaciunile
Mihaela_ela
Postat pe 7 Iunie 2011 15:28
tu esti tara care arde-n flacari?

da tu cat timp mai ai pana devii babaciune???????????????????
Eugenia69
Postat pe 7 Iunie 2011 15:38
mihaela, gata? ai inceput sa te arzi? cum e? merge in 3...? sau ai mai pus de-un adaos intre timp? un schimb de iesperientza cu marsika 74, vreo idee fresh?
alfheim
Postat pe 7 Iunie 2011 15:42
Mihaela, ai depasit ridicolul
ce treaba ai tu cu babaciunile? de ce simt eu pe-acolo o nuanta...pronuntata de invidie....
daca ai crezut ca vei lua fata babaciunilor cu prostiile tale...trebuie sa mai cresti...sa depasesti pubertatea...sa nu zic altfel....
ca io-s o babaciune ramolita....conservatoare....dat atata naivitate ( ca la tine) mai rar...
si mai si dai din coada...tu singura ai hotarat sa-ti etalezi tampeniile...acum faci comentarii din afara...offfffffffffff
e deja scurt circuitata, eugenia...nu vezi cum se manifesta?
dor72
Postat pe 7 Iunie 2011 16:49
sincer...
mie imi este mila de mihaela. eu cred ca , toate postarile astea ale ei nu sunt decat o fanfaronada ieftina care vor sa ascunda altceva. cred ca este, de fapt, un strigat de ajutor

cred ca se apropie de 40 de ani, barbatul de fapt, i-a propus in trei, dar a3-a sa fie o prietena aleasa de el, cu mult mai tanara decat mihaela

na, ca m-am molipsit si eu de psihologeala amatorista
Eugenia69
Postat pe 7 Iunie 2011 16:58
frustrai la greu!
mai ales cand iti vine sotul cu asa oferta e de inteles sa-ti creasca frustrarile, mai ales ca nai cu ce intelege situatzia, in schimb ai cu ce mima gandirea!
alfheim
Postat pe 7 Iunie 2011 17:00
dor, eu eram tinta distinsei doamne...pe mine ma gratula cu apelativul "baba"...iar nuanta de invidie ai simtit-o tu bine...
vai de steluta ei!
michelle_
Postat pe 7 Iunie 2011 17:12
dor 72 , tu ce sex ai? nici nu stii cu cine sa ti-o tragi,sau nu te vrea nimeni?good e pe bune!
valygood
Postat pe 7 Iunie 2011 21:58
hait, c-a venit mister musculo! ori sa-i zic mister musculita?! bre, goodule, ia muta-ti, matale, talentele mai la vale-asa ori pe centura si-o sa vezi ce succes ai! acolo nu trebuie cine stie ce criterii! acolo deviza e `toti pt unul si unul pt toti`! hm! sa nu spui ca-n poza aia esti tu! nu de alta, da seamana cu Bubico . ce-i drept, cu fata umana! hai, mai usor cu inchipuirile, ca faci acnee!
esme
Postat pe 7 Iunie 2011 22:47
good pe dracu...
daca ma vrea sau nu..nu e problema ta...nu suferi tu din asta....tu ai alte suferinte...mai grele...
las-o asa...nu vreau sa te jignesc....
P.S. pentru (in) cultura matale...eu nu MI-O TRAG! NICIODATA! E CLAR?
me, rautate! de ce numai tu?
vreau si io...sa ma invidieze si pe mine.... ca am neshte simturi!
dor72
Postat pe 7 Iunie 2011 22:50
De la: valygood, la data 2011-06-07 21:58:36 dor 72 , tu ce sex ai? nici nu stii cu cine sa ti-o tragi,sau nu te vrea nimeni?good e pe bune!
PE CONTROLATE??Vrei?/Ai ..insa mare grija,ca de te prinde barbatul ei...vai de ..mana cu ,care.."controlezi"..!! Sa mai cresti,pe urma te lasam si la ..controlat..
elisabeta_boia
Postat pe 7 Iunie 2011 23:22
De la: tatoo, la data 2011-06-06 22:23:23incorigibila, fara leac, draga de betty...
Ei..fara leac?Ar fii,dar..nu-i!! Glumesc..stii tu..
elisabeta_boia
Postat pe 7 Iunie 2011 23:25
betty, mie de-alde astia...nici sexul nu sunt in stare sa mi-l recunoasca....
la ce bun un control....daca habar n-are....
dor72
Postat pe 7 Iunie 2011 23:38
De la: dor72, la data 2011-06-07 23:38:39betty, mie de-alde astia...nici sexul nu sunt in stare sa mi-l recunoasca....
la ce bun un control....daca habar n-are....
Draga mea..daca nu vrei..NU!!Controlat cu forta nu se poate!1 Si oricum..pana creste el..imbatranim noi!!
elisabeta_boia
Postat pe 8 Iunie 2011 00:27
Daca as fi scris ceva de genu...sotul meu lucreaza de dimineata pana seara ptr un pumn de gologani iar eu nu mai stiu ce sa gatesc..cu siguranta ati fi sarit cu retete de ingrasat porcu spal copilu , duc la gradinita, ati fi spus...saracaaaaa face mancare, pute a ceapa saraca, asta este in mintea voastra o ,,nevasta,, mereu se pune intrebarea..ce vor femeile...atentiune...ma refer la femei..nu la alea care fac copii, fac mancare etc...se declara femei.. de acord...apoi cand barbatul are amanta...vaiiiiiiiiiiiiiii ma insealaaaaaaaaaaaaaaa...Si marmota... oare de ce? nu ma mai obosesc intrebati-va si ce vor barbatii noapte buna ,
Mihaela_ela
Postat pe 8 Iunie 2011 01:55
Ela-Ela, cu replica asta: " eu una traiesc intr-o tara libera..tu" ti-ai dat arama pe fata.

Traiesti intr-o tara libera si ai o minte destupata. Esti feminista fara a fii feminina si te roade invidia pe cele care nu sunt decit feminine.

Faptul ca barbatul tau te foloseste ca obiect de joaca perversa nu-ti spune nimic ci te face mindra percum margica pe gaina din povestea cu pricina.

Hai ca ai cazut in penibil ca pina acum ai fost doar amuzanta.
Ciresica
Postat pe 8 Iunie 2011 03:51
da, stiu foarte bine despre ce vorbesc

stii mihaela, a imbatrani frumos e foarte greu.

pe drum intalnesti tot felul de ostacole, mai cade un pom, iti mai trimite Dumnezeu un fulger, mai ploua...totul e cum alegem fiecare sa strabatem obstacolele. Cu timpul observam ca ca ne-am format un set de valori, un mod de trai, sau cum vrei tu sa-i spui. si, ups, parca-i mai usor cand intalnesti copacul cazut in mijlocul drumului. Stii ce ai de facut.
si mintile astea de babaciuni raman tinere, pentru ca, pe drum, se scutura de tot ce-i inutil, raman cu un bajaj minim si solid. raman tinere mintile astea

sa ai o viata frumoasa
Eugenia69
Postat pe 8 Iunie 2011 08:09
Eugenia ...apoi , nu pune toate la suflet
jeanette40
Postat pe 8 Iunie 2011 08:54
Mihaela .. virulenta cu care ataci spune ca tu nu vrei acest lucru. Ti s-a impus. Ai fi vrut ca aici sa gasesti persoane care sa te aprobe si sa iti farame indoiala. Si nu ai gasit. Si acum te superi ca pe aici sunt doar "gospodine" ... nu femei. Femeie nu inseamna sa-ti pui poalele in cap.
Din cele doua topice ale tale eu inteleg asa: Esti intr-o relatie cu diferenta de varsta cu sotul mai tanar. El vine cu o idee de diversificare. Tu nu prea esti de acord cu ea si iti este frica sa nu-l pierzi daca nu accepti.
Faci acest lucru doar daca simti si tu la fel nu pentru ca iti cere sotul.
cricat
Postat pe 8 Iunie 2011 09:30
cri, tu crezi ca mai stie ce siimte? sau ca poate face diferentza intre ce vrea ea si ce is se cere si ce i se impune?
din ce scrie razbat doua idei, una frustrarea si a doua dezorientarea!
pffff
am nishte busole minunate, de vanzare!!!! (si totusi ma tem in ca preajma ei ar lua-o acul ala razna, s-ar face elice de avion!)
alfheim
Postat pe 8 Iunie 2011 11:13
De la: marius_74, la data 2011-06-03 10:55:31 Multumesc OK pt.ce ai spus,nu ma intereseaza comentariile,ma mancat undeva sa spun ce misto este,pt unii ar fi sf.,pt.altii.....nu mai spun,cand am spus ca ar fi mult de povestit,ma-m gandit la mine cum a fost si sa intamplat de doua ori,doi cu una si eu cu doua,oricum nu trebuie gramatica pt asta.Va urez numai bine.

sti cum se spune ...pisica cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii....incercati, apoi o sa-i dati dreptate lui marius(cu sau fara gramatica)
oanabv
Postat pe 8 Iunie 2011 13:52
da da...sigur de-aia zicem, ca nu ajungem la struguri...de parca nu ar fi destui tembeli dispusi sa faca asta

voi aveti impresia ca ati inventat apa calda si mersul pe jos, si ca diversificarea aia in casnicie fix pix de asta depinde

incercati voi, nene...noi suntem mai gospodine, ashe...si proaste, si incuiate, nu suntem open mind ca voi...fie la voi, acolo...
michelle_
Postat pe 8 Iunie 2011 14:00
De la: Mihaela_ela, la data 2011-05-23 00:40:44Vreau sa fac dragoste cu sotul meu si cu un prieten ales de el :)) ce spuneti, gresesc? Cotoroantelor nu faceti semnul crucii ca nu suntem la biserica!!! Asta e viata :))
mondiala77
Postat pe 8 Iunie 2011 14:01
CRED CA AI MARI PROBLEME PSIHICE .MA ANTREB SOTUL TAU CE ZICE?
mondiala77
Postat pe 8 Iunie 2011 14:02
curios

acum 2 minute oanabv avea alta fotografie la profil
nu o pisicuta
Eugenia69
Postat pe 8 Iunie 2011 14:04
De la: Eugenia69, la data 2011-06-08 14:04:44curios

acum 2 minute oanabv avea alta fotografie la profil
nu o pisicuta

asa si..........este dea dreptul misterios daca ne schimbam poza...........oauuu,m-ai prins, cata perspicacitate....
oanabv
Postat pe 8 Iunie 2011 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand sa pui capat unei relatii? 46 De la: garbo074997 21 Iulie 2010 09:26
despartirile din cauza distantei 19 De la: Ioana007 25 Septembrie 2009 18:20
CE ALEGI IN VIATA? 15 De la: FIDELE 10 Aprilie 2012 23:27
Ce sa fac? 58 De la: pushika 15 Martie 2010 20:26
Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra 1580 De la: marinela_223 21 Noiembrie 2010 21:18
Setari Cookie-uri