o femeie ce iubeste o alta femeie

Mie una mi se pare anormal sa traiesti cu un barbat care nu te accepta asa cum esti tu ,,caracterul tau.....si plus ca sa te indragostesti de o femeie este ceva impotriva naturii umane....vezi ca angajata poate urmaeste banii tai,,,o femeie leysby dupa parerea mea nu este o femeie serioasa
ingerasulluptator
Postat pe 28 Mai 2011 23:52
De la: alfheim, la data 2011-05-24 09:54:19sar'na tanti profa
da' ma intreb retoric in decorul alegoric .. ce profa esti tu, daca n-ai auzit-o pe aia ...


e doar profesor suplinitor...nu are calificare...
si apoi vezi bine, e un anume tip de profa...daca pot zice asa..
dor72
Postat pe 28 Mai 2011 23:59
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-28 23:52:58Mie una mi se pare anormal sa traiesti cu un barbat care nu te accepta asa cum esti tu ,,caracterul tau.....si plus ca sa te indragostesti de o femeie este ceva impotriva naturii umane....vezi ca angajata poate urmaeste banii tai,,,o femeie leysby dupa parerea mea nu este o femeie serioasa



Partea cu bani am testat-o nu are nici-o legatura ,cat desprea natura umana eu nu deosebesc omul prin sexualitatea lui,ptr mine este un om ,un om care ma intelege un om care imi seamana un om duar atat.Cat despre seriozitate asta apartine de caracter
garbo207316
Postat pe 29 Mai 2011 00:20
ce-a ajuns si omu'....
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 00:22
De la: dor72, la data 2011-05-29 00:22:22ce-a ajuns si omu'....

asa a fost din totdeauna
garbo207316
Postat pe 29 Mai 2011 00:23
duar?
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 00:26
E asa de greu de vazut o relatie intre 2 femei ?am nevoie de ajutor ptr ca nici eu nu sunt sigura pe ce pamant calc.
garbo207316
Postat pe 29 Mai 2011 00:28
ia du-te tu si cere niste pastile la marmacie si sa vezi ca-ti trec gargaunii
si_totusi
Postat pe 29 Mai 2011 00:29
Daca nu vedem sau nu vream sa vedem ceea ce ne inconjoara asta nu inseamna ca nu exista
garbo207316
Postat pe 29 Mai 2011 00:33
totusi, si asta vrea in 3...dar de un fel...io nu ma bag...mai bine il pup pe Thor...
fata mea tu nu calci pe pamant...ci pe nisipuri miscatoare. ai grija, casca ochii si ciuleste urechile...
cine zice ca e usor?
nici tu esti prea convinsa de ceea ce spui... ce vrei de la noi?
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 00:36
ia mai lasati-ma cu tampeniile astea!

pupa-te cu fetele cat vrei, gadilati-va daca asta-ti place, mangaieti-va cat poftiti ca nu e treba mea. oricum, sentimentul pe care-l am cand vad doua femei care se "ling" e de voma si scarba

si_totusi
Postat pe 29 Mai 2011 00:38
brrrr, totusi, ce plastica ai fost....m-am zbarlit...
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 00:42
Nisipuri miscatoare bine zis ,daca stiiam ce vroiam nu incercam sa imi rup degetele pe tastatura ,adevarat, nu stiiu ce vreau stiiu duar ca am sentimente ptr o FEMEIE stiiu ca am o relatie care imi este foarte greu sa o duc mai departe si de care nu sunt sigura daca este dragoste sau interes material. In schimb nu stiiu ce sa fac sa raman cu el din pura obisnuinta din simplu fapt ca nu vreau sa distrug ceea ce am cladit pana acum si sa fiiu nefericita izolata de oameni fara a avea prieteni ptr ca el considera ca sunt daunatori ptr mine ,sa il ascult cum isi face planuri ptr viitorul copiilor sa traiesc fara lipsa de afectiune ,sa nu am voie sa ies din casa cand vreau ptr ca lui nu ii place si al fiecare certa sa aud ca daca ne despartim el o sa distruga tot sa fiu recunoscatore ca am refacut casa parintilor mei din tara ,de parca eu nu ma tezesc cu el la 4 dimineta si nu muncim amndoi .
Dilema mea ;sa pastrez rebutu asta de relatie care s-a racit foarte mult sau sa renunt tot ,cat desprea Ea nu stiiu ce sa zic seara trecuta a pus capat unei relati de 2 ani (nu am nici-o legatura ) si trebuie sa isi revina am vb mult si am stabilit ca lucrurile trebuie luate incet.Simt Foarte multe lucruri dar nu stiu daca este dragoste sau alte balari de moment
garbo207316
Postat pe 29 Mai 2011 00:55
De la: si_totusi, la data 2011-05-29 00:38:07ia mai lasati-ma cu tampeniile astea!

pupa-te cu fetele cat vrei, gadilati-va daca asta-ti place, mangaieti-va cat poftiti ca nu e treba mea. oricum, sentimentul pe care-l am cand vad doua femei care se "ling" e de voma si scarba



fiecare cu sentimentul lui ,pe mine una ma excita
garbo207316
Postat pe 29 Mai 2011 01:13
7316...
pe mine nu ma deranjeaza preferintele tale erotice, si in general nu ma deranjeaza orientarea sexuala a nimanui, atata timp cat nu ma afecteaza in mod personal si mai ales negativ.

acu ce sa zic,
la lesbiene ma pot uita...;)
la gay insa, ba!...:D

(de voyeurist si pervers ordinar ce sunt...:P)
:))))
eu_geminy
Postat pe 29 Mai 2011 03:28
eh, dor72, la vremea cand am postat ideea aia catre profa era cu o zi inainte sa-si decline identitatea de prof radioactiv cred ca nu-si terminase metamorfozarea...
ulterior s-a dovedit ca era si prof si profa si deja imi dadusem seama ca el era in ambele impostaze pe canapeaua aia .. si tot pe el ca profa l-a luat de la coltz si era suparat ca deh .. ramasese neinfatuat pe canapeaua de rogojini
alfheim
Postat pe 29 Mai 2011 10:06
De la: dor72, la data 2011-05-29 00:42:20brrrr, totusi, ce plastica ai fost....m-am zbarlit...


dor, raspundeam tipei care-si punea intrebari intrebatoare.sunt o gramada de topice de astea cu dragoste intre femei. a luat-o lumea pe aratura

coane, pai vezi? e acelasi sentiment.
si_totusi
Postat pe 29 Mai 2011 20:30
fac cu nervii, nu pot sa vad forumul deloc, frate !!

intru in greva, pe timp nelimitat, de-acum, silentio stampa sau cum dreaq i-o zice !

cand or face forumul, atunci o sa mai accesez si io revista... time is money.

bye !
Freya__
Postat pe 29 Mai 2011 20:47
De la: si_totusi, la data 2011-05-29 20:30:58
coane, pai vezi? e acelasi sentiment.


mamy, la chestii din astea nu prea am sentiment...
doar curiozitati, si chef de... munca.:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 29 Mai 2011 20:51
idem, freyo.
Thor_again
Postat pe 29 Mai 2011 20:52
de ce credeti ca nu mai dau pe aici? m-am saturat sa tot clicuiesc aiurea si sa nu-mi apara paginile.
si_totusi
Postat pe 29 Mai 2011 20:55
io credeam ca de ocupata, tu mami...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 29 Mai 2011 21:03
iote ca nu, coane. te-ai inselat.
si_totusi
Postat pe 29 Mai 2011 21:07
z'dai seama... je suis dsol, mamy...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 29 Mai 2011 21:14
De la: si_totusi, la data 2011-05-29 00:38:07ia mai lasati-ma cu tampeniile astea!

pupa-te cu fetele cat vrei, gadilati-va daca asta-ti place, mangaieti-va cat poftiti ca nu e treba mea. oricum, sentimentul pe care-l am cand vad doua femei care se "ling" e de voma si scarba

Vedeti in ce hal au ajuns femeile...Daca voi barbatii nu sunteti in stare de nimic,,decat de hata,hata....Voi barbatii nu suteti capabili sa intelegeti femeile....Romania este o tara unde doar femeile muncesc,,,si barbatii fac si ei cate ceva.....
ingerasulluptator
Postat pe 29 Mai 2011 23:09

si in timp ce femeile muncesc...barbatii hatza-hatza cu ele...
pe tine nici femeile nu te inteleg...oare de ce?
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 23:35
pai, cum, doruleato, sa o inteleaga, cand ele nu `e` asa de stiutoare ca ea? ea a invatat toata viata ei, noi ne-am facut ca invatam si ii ingaduim pe barbati sa hatza-hatza cu noi! vai de mama noastra! asa ne trebuie, daca ne-am irosit degeaba! daca aveam un asa invatator, precum irina, eram dtepte d mult! si faceam noi cu barbatii hatza-hatza!
esme
Postat pe 29 Mai 2011 23:42
De la: esme, la data 2011-05-29 23:42:54pai, cum, doruleato, sa o inteleaga, cand ele nu `e` asa de stiutoare ca ea? ea a invatat toata viata ei, noi ne-am facut ca invatam si ii ingaduim pe barbati sa hatza-hatza cu noi! vai de mama noastra! asa ne trebuie, daca ne-am irosit degeaba! daca aveam un asa invatator, precum irina, eram dtepte d mult! si faceam noi cu barbatii hatza-hatza!
Pai multe femei sunt ingaduitoare cu barbatii pt ca nu le place sa munceasca sa isi bata capul....si prefera sa depinda de barbati...si stii daca un om nu este in stare sa se conduca singur,,,o conduce altii si profita
ingerasulluptator
Postat pe 29 Mai 2011 23:47
esme, imi vine sa rad...hai sa facem ca-n bancu'ala cu domnisoara....
o domnisoara ( cam ca irina) tinuta in casa pana pe la 18 ami, are voie, pentru prima oara sa "dea piept cu viata". inainte de a pleca "in necunoscut" mama o sfatuieste:
- Draga mamei, vei merge pe strada, vei intalni un baiat...sa vorbesti cu el...daca te invita la cofetarie sa nu refuzi ca plange mama...apoi te va invita la film,...sa nu refuzi ca plange mama...apoi te va invita la el acasa...sa nu refuzi ca etc. Acolo te va servi cu o cafea, veti vorbi , bla, bla...apoi va vrea sa se urce pe tine...sa nu il lasi ca plange mama, da?
Fata, aproba, iese si pleaca...si se intoarce dupa 3 zile...
mama disperata o ia la intrebari
fata ii spune ca a respectat intocmai ce i-a spus
- Si ?
- La urma...m-am urcat eu pe el...sa planga m-sa!

asa ca esme, schimbam placa...facem noi hatza-hatza si...vai mama lor...
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 23:53
doruleato, mor de ras!
esme
Postat pe 29 Mai 2011 23:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme 42 De la: moniq_ 13 Iulie 2010 21:44
Infidelitate cu scopul de a-ti proteja partenera- e acceptabil? 96 De la: Mirela37 8 Septembrie 2011 16:50
Dureri fizice și psihice anii la rand.. 26 De la: garbo_6129 19 Aprilie 2016 21:03
Barbatii sunt capabili sa ierte infidelitatea? 58 De la: garbo020185 18 Iulie 2009 21:56
RECUNOSTI CA TI-AI INSELAT SOTUL? 334 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:48
Setari Cookie-uri