oare de ce unii barbati sunt niste mitocani?

Tocmai aici e problema,pentru ca prietena mea a aflat,ei sunt despartiti acum,dar el ma tot cauta,nestiind ca stiu de ce s-a intamplat intre ei doi
garbo065237
Postat pe 26 Martie 2011 17:56
in ce rahat m-am bagat DOAMNE ???? , ptiu SATANA ! ! !
zero_zero_sapte
Postat pe 27 Martie 2011 00:03
ce te deranjeaza mai tare? ca te-ai " bagat" sau ca ai constatat ca erai "bagat" demult
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:39
De la: garbo065237, la data 2011-03-26 17:56:49Tocmai aici e problema,pentru ca prietena mea a aflat,ei sunt despartiti acum,dar el ma tot cauta,nestiind ca stiu de ce s-a intamplat intre ei doi


Ce e atat de greu...daca vrei "sa-l sufli" pe respectivul prietenei tale, acum e momentul, daca nu ii zici ca nu vrei si gata :D. Si asa la ce or fi bune prietenele, daca nu le poti cuceri barbatii. Stii ca orice barbat se retrage atunci cand primeste un refuz categoric, cand nu, el mai incearca (parerea mea!).
ROI2009
Postat pe 27 Martie 2011 11:10
curat scorpion!
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 11:21
De la: garbo065237, la data 2011-03-26 17:56:49Tocmai aici e problema,pentru ca prietena mea a aflat,ei sunt despartiti acum,dar el ma tot cauta,nestiind ca stiu de ce s-a intamplat intre ei doi
Eu zic sa nu te incurci cu el si nu te lua dupa sfaturile la astia de pe garbo,selecteaza....Pt ca majoritatea sunt barbati si tin unii cu altii si invata femeile doar lucruri rele....Barbatii sunt foarte rai...Merita sa fie taiati si sa li se puna sare pe rani....Sa sufere pana invata minte si sa nu isi mai bata joc de femei.......Eu zic sa iti vezi de treaba ta...Daca prietenii tale i-a facut asa si tie iti va face tot la fel,,,te va insela cu prietenele tale,...Barbatul este un delbedeu bolnav cu capul,,,lasa-l in plata Domnului si vezati de treaba ta.....Nici nu te gandi sa te incurci cu el pt ca te va face sa suferi..Chiar daca esti fata cuminte si cumsecade...Barbatii rai nu au contiinta sunt ca animalele de prada....fara simturi....vezati de treaba ta
ingerasulluptator
Postat pe 27 Martie 2011 16:47
Eu zic sa nu te incurci cu el si nu te lua dupa sfaturile la astia de pe garbo,selecteaza....Pt ca majoritatea sunt barbati si tin unii cu altii si invata femeile doar lucruri rele....Barbatii sunt foarte rai...Merita sa fie taiati si sa li se puna sare pe rani....Sa sufere pana invata minte si sa nu isi mai bata joc de femei.......Eu zic sa iti vezi de treaba ta...Daca prietenii tale i-a facut asa si tie iti va face tot la fel,,,te va insela cu prietenele tale,...Barbatul este un delbedeu bolnav cu capul,,,lasa-l in plata Domnului si vezati de treaba ta.....Nici nu te gandi sa te incurci cu el pt ca te va face sa suferi..Chiar daca esti fata cuminte si cumsecade...Barbatii rai nu au contiinta sunt ca animalele de prada....fara simturi....vezati de treaba ta
ingerasulluptator
Postat pe 27 Martie 2011 16:49
Cum adica: "irino, barbatii respecta femeile care merita respectate. ai prins ideea?" ? Eu nu am inteles... Din pacate, majoritatea barbatilor din ziua de azi, nu mai respecta femeile destepte , respecta doar femeile care se dau cu multa pudra, fusta sa fie cat mai scurta sau sa nu existe, ca asa e mai bine etc...adica care sunt parasute...Numai femeile astea sunt respectate...De ce ? Nu imi pot da seama! Adica, daca o femeie sau fata este desteapta si chiar se pricepe la ceva si nu este machiata si nu se imbraca cu vreo fusta scurta sau nu stiu ce haine mai "elegante" nu este bagata in seama de niciun barbat !!! Ori spune ca este urata, ori este.. .nici nu mai stiu ce sa zic...In ziua de azi, femeile destepte nu prea mai sunt bagate in seama! Acum, la moda este c*rvasar*ala, sa fii cat se poate de machiata, cat mai scurta sa fie fusta de pe tine, bluza sa aibe decolteul cat mai generos...ca sa ii atraga pe barbati... Ar fi mai multe de spus dar nu prea am timp ca sa mai comentez despre: "oare de ce unii barbati sunt niste mitocani?" ... V-am pupat:-* si va doresc o zi buna!!! Daca doriti sa vorbim lasati un mesaj, ca am sa-l citesc! Cu drag, Elena! :-h
Nusha_2011
Postat pe 28 Martie 2011 18:35
eleno, esti in confuzie totala!
si femeile destepte se dau cu pudra, si mai poarta si fuste scurte, si se si machiaza, si se imbraca elegant
daca o femeie nu face toate astea, inseamna ca nu e desteapta

cat priveste parasutele, se pare ca si eu sunt una, desi sunt foarte desteapta.
da'asta este, fiecare are criteriile lui de adaptare la realitate
michelle_
Postat pe 28 Martie 2011 18:48
Me....
vezi ca te crede ...



Cezarina .....poti sa faci diferenta intre o femeie care se ingrijeste si alta care nu , si care arata ca si cum ar veni de pe camp, si mai vrea si apreciere ... ca e desteapta?
cricat
Postat pe 28 Martie 2011 18:52
cine stie ce deceptie o fi avut, saraca...
michelle_
Postat pe 28 Martie 2011 20:51
me, tu zbori?
sunteti nebune...amandoua
dor72
Postat pe 28 Martie 2011 20:58
Lasa Eleno,ca s-au vazut multe femei nemachiate,chipurile,pioase..si erau niste c-r-e..mama,mama!Si cu calugarii poisi si jegosi..si-o trageau!Asa ca criteriul cu machiajul;CADE!!A te machia,a te ingriji,a te simti bine in haine comode si lejere..inseamna : IGIENA!!Si nu c-r-a-a-a-e!!Cele mai sterse femei,sunt,de obicei cele mai usuratice!Sub masca modestiei isi ascund aventurile!Si acele femei care sunt nonconformiste tinutei pocaitelor,sunt oneste,DESTEPTE,curate si la suflet si la trup!!Ele au propriul lor parfum,personalizat eu-lui lor!!Cele..pioase,modeste ..au toate mirosurile celor cu care au avut contact,relatii...Asa ca mai slabeste-ne cu ipocrizia asta!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Martie 2011 22:16
De la: cezarina_elena, la data 2011-03-28 18:35:25Cum adica: "irino, barbatii respecta femeile care merita respectate. ai prins ideea?" ? Eu nu am inteles... Din pacate, majoritatea barbatilor din ziua de azi, nu mai respecta femeile destepte , respecta doar femeile care se dau cu multa pudra, fusta sa fie cat mai scurta sau sa nu existe, ca asa e mai bine etc...adica care sunt parasute...Numai femeile astea sunt respectate...De ce ? Nu imi pot da seama! Adica, daca o femeie sau fata este desteapta si chiar se pricepe la ceva si nu este machiata si nu se imbraca cu vreo fusta scurta sau nu stiu ce haine mai "elegante" nu este bagata in seama de niciun barbat !!! Ori spune ca este urata, ori este.. .nici nu mai stiu ce sa zic...In ziua de azi, femeile destepte nu prea mai sunt bagate in seama! Acum, la moda este c*rvasar*ala, sa fii cat se poate de machiata, cat mai scurta sa fie fusta de pe tine, bluza sa aibe decolteul cat mai generos...ca sa ii atraga pe barbati... Ar fi mai multe de spus dar nu prea am timp ca sa mai comentez despre: "oare de ce unii barbati sunt niste mitocani?" ... V-am pupat:-* si va doresc o zi buna!!! Daca doriti sa vorbim lasati un mesaj, ca am sa-l citesc! Cu drag, Elena! :-h


Eleno, cred ca faci o mare confuzie intre respect si dorinta de a avea o aventura. Nu stiu de cat respect se pot bucura cele pe care le mentionezi tu aici ca si "parasute", dar fii sigura ca nu vorba de nici un respect, ci de cu totul altceva, cat despre a fi sau a nu fi bagata in seama e alta discutie. Oricum persoanele destepte cum zici tu, sau, cred ca vrei sa te referi la inteligenta mai mult, isi gasesc mai greu o pereche, pentru ca relatiile de lunga durata nu rezista daca nivelul de inteligenta al indivizilor din cuplu nu este apropiat.
Acum, daca tu ai pus ochii pe cineva, si respectivul nu ti-a dat atentie pentru ca a ales una din femeile alea cu fusta scurta, fii sigura ca relatia ta nu ar fi durat, asa ca mai bine ca nu ti-a dat atentie. Oricum, nu cred ca alegerea barbatului are vreo legatura cu a te machia sau nu, desi prin machiaj poti pune in evidenta anumite calitati fizice, sau poti ascunde anumite defecte, pe lunga durata, respectivul barbat o vede si dimineata cand tocmai s-a trezit si nu a apucat sa se macheze...Ca sa te faci remarcata, sa fii observata, o mare importanta o au hainele pe care le imbraci, culorile lor si nu in ultimul rand siguranta de sine pe care o arati. Hainele le alegi, evident, in functie de "segmentul de piata" pe care il vizezi :D.
ROI2009
Postat pe 29 Martie 2011 11:47
Roi .. hainele le alegi in functie de personalitate si stil nu in functie de "segmentul de piata" pe care il vizezi .

In rest ... bine spus !!!
cricat
Postat pe 29 Martie 2011 11:56
tusi_Oli
Postat pe 29 Martie 2011 12:01
Pai la femei pot fii 2 feluri de parasute.....Parasute in cap,,adica capul lor sub forma de parasuta umplut cu aer si ele plutesc......si asta este valabil si la barbati,,,barbati cu cap de parasuta
ingerasulluptator
Postat pe 29 Martie 2011 15:53
ti s-a facut de-o-njuratura?
michelle_
Postat pe 29 Martie 2011 17:34
De la: ingerasullinistit, la data 2011-03-29 15:53:08Pai la femei pot fii 2 feluri de parasute.....Parasute in cap,,adica capul lor sub forma de parasuta umplut cu aer si ele plutesc......si asta este valabil si la barbati,,,barbati cu cap de parasuta


Bine. Si al doilea?
tatoo
Postat pe 29 Martie 2011 17:35
De la: ingerasullinistit, la data 2011-03-29 15:53:08Pai la femei pot fii 2 feluri de parasute.....Parasute in cap,,adica capul lor sub forma de parasuta umplut cu aer si ele plutesc......si asta este valabil si la barbati,,,barbati cu cap de parasuta


asa.... deci primul fel....asa, ca tine....si al 2-lea fel?
R: tot ca tine...esti para-shutata si nici ca-ti pasa...asta da tarie de caracter...
deci, me, zbori sau nu?
dor72
Postat pe 29 Martie 2011 17:38
dap, din floare in floare...

azi nush ce am, da' is blue...vai de ala care m-o enerva
michelle_
Postat pe 29 Martie 2011 17:43
di ce esti blue??
io cred ca astenia de primavara e de vina
ameno
Postat pe 29 Martie 2011 17:45

Si pe mine. Aici s-a facut deja loc in jurul meu!
tatoo
Postat pe 29 Martie 2011 17:45
gaura....gaura e di vina
dor72
Postat pe 29 Martie 2011 17:48
io is roz
floare_cu_colti
Postat pe 29 Martie 2011 17:50
coltzico, de ce minti? esti alba...
bai da ce-aveti toti, de sunteti in culori?
v-as zice si io o culoare...da in ultima vreme e cam rusinos sa spui ca iti place culoarea aia...si ma nerveaza al naibii...
dor72
Postat pe 29 Martie 2011 17:53
ioteee ca rozu linisteste
floare_cu_colti
Postat pe 29 Martie 2011 17:53
chiar? pe mine nu...
dor72
Postat pe 29 Martie 2011 17:54

Tie-ti place movu'? Si mie.Sau care alta culoare e rusinoasa?
tatoo
Postat pe 29 Martie 2011 17:57
iooooi movui rusinos?
floare_cu_colti
Postat pe 29 Martie 2011 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
madalina manole 3 De la: quasaria 25 Iulie 2010 10:52
Relatii dintre rase diferite 162 De la: diannadanciu 14 Ianuarie 2011 02:33
Ce pot sa fac? 5 De la: garbo_410854 21 Aprilie 2015 09:09
ce inseamna daca visezi sarpe cobra 2 De la: Perfect_Stranger 2 Septembrie 2010 12:32
concurs - voucher 400 lei 1 De la: pollet_a 27 August 2012 22:34
Setari Cookie-uri