oare de ce unii barbati sunt niste mitocani?

ha, ha, ha,
si al meu scrie...ce-are a face?
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:13
Pai tu ai o baza,ca scrie cu mine!!
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 21:15
pardon, roscovanule...scrie cu stiloul
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:18
Daaa,tare-mi esti draga,Doruleato!!!
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 21:21
hai lasa-ma!
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:24
Zau,bre...nu ti minsiunesc!!!
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 21:27
eeeeeeeeeee...atunci cand sunt pe Garbo... ca-n rest... esti barbat
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:30

Serios?Gata,ai si aflat? Nu pot sa fac nici o miscare?Sheara ma-si!!!
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 21:33
ce trebuia sa aflu?
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:38
OUPS!!!M-am dat sg in gat?M-am autosifonat adica?
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 21:42
da, esti sifonat de tot...numa bule ies din tine
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:44
Pai,hai sa-ti zic...da'nu faci pararama,da??

Ufishor se marita cu mine si a preluat numele meu dupa...
Mai nashpa ca mi-a preluat si trasaturile...adeca,trup si suflet!
Ai vazut-o cum arata?
Sa nu dai,mami,eu n-am vrut!!!!
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 21:50
pai ce sa mai dau...
nu ma pot io baga intre o gorila si un cimpanzeu... mai suflet ca mai trup
si spre cine arata? ca n-am vazut...
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:53


...sau lasa...
tatoo
Postat pe 22 Martie 2011 22:02
aham...
k.
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 22:03
Bunatatea nu ar trebui sa aiba limita, dar in cel mai rau caz tu trebuie sa stii cum o imparti, si apoi de ce barbatii nu respecta femeile, pentru ca ele nu se dau respectate, nu exzista barbati buni si barbati rai sunt doar barbati, noi la rindul nostru suntem exzact ca ei , oare femeile nu sunt egosiste..ei depinde de caz... oricum as fi vrut sa zic uite ca nu prea imi inspira mila femeile care sunt umilite , pentru ca in fine asta se lasa a fi
olga123888
Postat pe 22 Martie 2011 23:34
De la: olga123888, la data 2011-03-22 23:34:40Bunatatea nu ar trebui sa aiba limita, dar in cel mai rau caz tu trebuie sa stii cum o imparti, si apoi de ce barbatii nu respecta femeile, pentru ca ele nu se dau respectate, nu exzista barbati buni si barbati rai sunt doar barbati, noi la rindul nostru suntem exzact ca ei , oare femeile nu sunt egosiste..ei depinde de caz... oricum as fi vrut sa zic uite ca nu prea imi inspira mila femeile care sunt umilite , pentru ca in fine asta se lasa a fi
Pai bunatate ineamna ca inveti oamenii de bine,sa iti fie mila de ei sa ii intaresti atunci cand sunt necajiti....Dar fiecare trebuie sa munceasca,nu sa astepte bani de la altii,,,Cum sunt oamenii se comporta frumos doar daca are profit de pe urma celuilalt....Trebuie sa fii bun si sa fii corect si sa pretinzi corectitudine....Barbatii au fost invatati de femei sa fie niste egoisti..Nu le fac mamele toate lucrurile de-a gata baietilor,fara sa pretinda ceva in schimb....Barbatii sunt invatati tot de femei,de mame,,,sa primeasca totul de-a gata,mancare,calcat,toate de-a gata..Dar problema ca la barbat nu ii place sa imparta cu femeia ceea ce este a lui,cum ar fii banii..La un barbat nu ii place sa ii ceri bani....Dar ii place sa ii faca femeia toate de-a gata fara sa ii ceara nimic pt ca asa a fost invatat si educat de parinti,un egoist....Aici este vina tuturor oamenilor,,,ca barbatii sunt rai si egoisti.....Pt ca femeile,mamele asa i-au invatat....In loc sa ii puna pe barbati la munca de bucatarie si toate cele si sa se invete sa nu mai astepte toate de-a gata fara sa ofere nimic.Pt ca femeile nu este obligat sa ii slugareasca pe barbati de-a gata,
ingerasulluptator
Postat pe 23 Martie 2011 14:46
te trezisi ingerash????
ia zi si tu mai pe scurt,sa-nteleg si io...
eladaela
Postat pe 23 Martie 2011 14:47
Pai bunatate ineamna ca inveti oamenii de bine,sa iti fie mila de ei sa ii intaresti atunci cand sunt necajiti....Dar fiecare trebuie sa munceasca,nu sa astepte bani de la altii,,,Cum sunt oamenii se comporta frumos doar daca are profit de pe urma celuilalt....Trebuie sa fii bun si sa fii corect si sa pretinzi corectitudine....Barbatii au fost invatati de femei sa fie niste egoisti..Nu le fac mamele toate lucrurile de-a gata baietilor,fara sa pretinda ceva in schimb....Barbatii sunt invatati tot de femei,de mame,,,sa primeasca totul de-a gata,mancare,calcat,toate de-a gata..Dar problema ca la barbat nu ii place sa imparta cu femeia ceea ce este a lui,cum ar fii banii..La un barbat nu ii place sa ii ceri bani....Dar ii place sa ii faca femeia toate de-a gata fara sa ii ceara nimic pt ca asa a fost invatat si educat de parinti,un egoist....Aici este vina tuturor oamenilor,,,ca barbatii sunt rai si egoisti.....Pt ca femeile,mamele asa i-au invatat....In loc sa ii puna pe barbati la munca de bucatarie si toate cele si sa se invete sa nu mai astepte toate de-a gata fara sa ofere nimic.Pt ca femeile nu este obligat sa ii slugareasca pe barbati de-a gata,
ingerasulluptator
Postat pe 23 Martie 2011 14:48
De la: eladaela, la data 2011-03-23 14:47:27te trezisi ingerash????
ia zi si tu mai pe scurt,sa-nteleg si io...
.Barbatii au fost invatati de femei sa fie niste egoisti..Nu le fac mamele toate lucrurile de-a gata baietilor,fara sa pretinda ceva in schimb....Barbatii sunt invatati tot de femei,de mame,,,sa primeasca totul de-a gata,mancare,calcat,toate de-a gata..Dar problema ca la barbat nu ii place sa imparta cu femeia ceea ce este a lui,cum ar fii banii..La un barbat nu ii place sa ii ceri bani....Dar ii place sa ii faca femeia toate de-a gata fara sa ii ceara nimic pt ca asa a fost invatat si educat de parinti,un egoist....
ingerasulluptator
Postat pe 23 Martie 2011 14:49
De la: eladaela, la data 2011-03-23 14:47:27te trezisi ingerash????
ia zi si tu mai pe scurt,sa-nteleg si io...
Ti-a explicat"pe scurt" de mai in ceata te-a bagat! Altadata sa intelegi din prima!
elisabeta_boia
Postat pe 23 Martie 2011 18:33
bine zici tu ingerash...mama lor de banditi si de egoisti...si ce-or mai fi facut maicutele lor (ingratele) din ei...
dor72
Postat pe 25 Martie 2011 14:36
De la: tatoo, la data 2011-03-22 21:50:06Pai,hai sa-ti zic...da'nu faci pararama,da??

Ufishor se marita cu mine si a preluat numele meu dupa...
Mai nashpa ca mi-a preluat si trasaturile...adeca,trup si suflet!
Ai vazut-o cum arata?
Sa nu dai,mami,eu n-am vrut!!!!



nebunilor!
ufishor
Postat pe 25 Martie 2011 15:19
Daaaa...cred ca ai oarescare dreptate...noi doi (eu si Dor) si inca vreo doi/doua, am mancat de pe jos cand eram mici...de-aici veselia asta.


Da'hai ca suntem frumosii nebuni ai marilor orase, n'est pas? Mai ales eu...(frumos,zic)

Ufusorule,da' ce mananci tu dimineata,maica, de arati asa belle et charmanta????
tatoo
Postat pe 25 Martie 2011 16:08
ori acru, ori amar...dupa grimase...
sau e ceva tratament? mai dureaza?

blondule, io nu am mancat de pe jos...
dor72
Postat pe 25 Martie 2011 16:11
Ba da,ai mancat, sa mor io!! Si era ceva stricat, de te-a afectat la creier...
Altfel nu-mi iesplic!
tatoo
Postat pe 25 Martie 2011 17:09
De la: dor72, la data 2011-03-25 14:36:24bine zici tu ingerash...mama lor de banditi si de egoisti...si ce-or mai fi facut maicutele lor (ingratele) din ei...
pai problema ca tatii barbatii domina gandirea femeii in familie,femeia este prea slaba ca sa se impuna si face si ea la fel cu ceilalti oameni,,si copiii ii copie pe parintii lor..nu este deloc usor ca sa te mentii om bun si curat
ingerasulluptator
Postat pe 25 Martie 2011 17:16
Cred ca asta e definitia pentru "barbat" :)) barbat=mitocan :)) asa sunt ei,mitocani,dobitoci,nesimtiti si nu stiu nici macar ce vor de la viata.. Oare,credeti ca ar fi ok daca as vrea sa ma razbun pe un tip care vroia sa ma cucereasca si in acelasi timp avea o relatie pe ascuns cu una din cele ami bune prietene ale mele?Va rog,ajutati-ma,sfatuiti-ma!!! :*:*:*
garbo065237
Postat pe 26 Martie 2011 08:20
De la: tatoo, la data 2011-03-25 17:09:59 Ba da,ai mancat, sa mor io!! Si era ceva stricat, de te-a afectat la creier...
Altfel nu-mi iesplic!

ai grija ce iti doresti.... sa nu care cumva sa se-mplineasca
m-a infectat...Garbo,asta...altfel nu sateam io atata, sa ma holbez la toapice, ca barbo in chiloti
linistito, da' ca facem mami cu "tatii ne-barbatii"?
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 08:32
De la: garbo065237, la data 2011-03-26 08:20:59Cred ca asta e definitia pentru "barbat" :)) barbat=mitocan :)) asa sunt ei,mitocani,dobitoci,nesimtiti si nu stiu nici macar ce vor de la viata.. Oare,credeti ca ar fi ok daca as vrea sa ma razbun pe un tip care vroia sa ma cucereasca si in acelasi timp avea o relatie pe ascuns cu una din cele ami bune prietene ale mele?Va rog,ajutati-ma,sfatuiti-ma!!! :*:*:*
Eu zic ca cea mai mare razbunare este sa ii spui adevarul prietenei tale,si pe el sa il ignori,pt ca asta doare cel mai tare........Sa stie cu ce dobitoc are de-a face...Dar risti ca el sa nu recunoasca si tu sa te certi cu prietena ta....Pt ca barbatii sunt foarte perversi...Doar sa faci pe prietena ta sa il prinda in cu o alta femeie.....cu care ai stii ca ar umbla el
ingerasulluptator
Postat pe 26 Martie 2011 16:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RELATII ESUATE... LA VARSTA NOASTRA... 0 De la: 12 Martie 2010 14:07
despre barbati violenti 60 De la: sora_ilsi 13 Decembrie 2010 00:05
Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? 1 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 08:07
unde va petreceti revelionul? 21 De la: lopylor 16 Decembrie 2012 22:59
demoralizat 8 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:33
Setari Cookie-uri