acai cleanse

buna fetelor !vreau sa stiu si eu daca a folosit cineva produsul de slabit ACAI CLEANSE e bun de ceva sau reclama e sufletul comertului, merita banii
dari_anca
Postat pe 17 Februarie 2011 00:32
buna ! nu stiu daca merita sau nu tot ceea ce pot spune este ca l-am luat si acum astept rezultatele(daca or sa apara)te tin la curent
floreaada
Postat pe 15 Martie 2011 08:26
neatza fetelor, desi nu am probleme cu kilogramele, am indraznit totusi sa va scriu.
colega mea de birou avea ceva kg in plus, insa a reusit sa slabeasca 12 kg in 3 luni fara nici o dieta, pur si simplu si-a schimbat stilul de viata. mananca de toate, dar a scos sarea, nu mai mananca pe saturate, si dupa ora 18 pm nu mai mananca nimic . a slabit frumos, pielea i-a ramas ferma.
dupa orice dieta de slabit, iei inapoi kg pierdute, uneori chiar mai mult. la ea nu se pune problema asta pt ca nu urmeaza nici un fel de dieta.
eu ma lupt cu kg in sensul celalalt : as vrea vreo 3-4 kg in plus si mi-e greu sa le iau
va doresc sanatate si s-auzim de bine
scumpa31
Postat pe 15 Martie 2011 09:28
buna! iau pastilele de vreo 12 zile si culmea...nu am slabit asa cum spune acolo...5kg/sapt ci am pus vreo 2 kg. Si ca sa nu sara altele cu gura ca vezi doamne n-ai cum sa slabesti daca nu ti regim....am mancat salate si supe usoare...si am si baut ceai verde antiadipos....si nimic...si nu vreau sa slabesc ca tipa de pe blogul mariei 15kg...8 imi ajung...acum fiecare face cum vrea...eu nu le prea recomand...adica nu vad nici un rezultat
garbo205042
Postat pe 9 Mai 2011 19:44
cred ca ati gresit topicul fetele cu dietele pentru ca acai cleanse e pentru dezintoxicare, eliminare de toxine, resturi alimentare si nu pentru slabit. Ca eliminarea de toxine inseamna sa pierzi 2-3 kg la sfirsitul curei asta e de la eliminarea de resturi si nu de la topirea grasimiii.
Ciresica
Postat pe 11 Mai 2011 21:04
Reclama este sufletul comertului... Am cumparat Acai Cleanse cu gandul ca voi slabi. Am luat 2 saptamani, dimineata si seara...si m-am ingrasat 2 kilograme.
Eu una, m-am lamurit. A fost prima data cand am dat banii pe asa ceva, dar si ultima.
Pentru a slabi sunt convinsa ca sportul si a te abtine este totul. Mie imi mai lipseste vointa, si nu stiu de unde sa fac rost de ea. Am nevoie oare de un factor declansator? Oare nu este suficient sa ma uit la mine si sa imi propun?
Oricum fetelor, mai bine mai puneti 150 lei pe langa cei 150 si va luati o bicicleta.
zambilica22
Postat pe 25 Iunie 2011 23:25
Dupa o saptamana de Acai Cleanse, fara sa mananc dulciuri, paine, orez, cartofi, carne, paste, m-am ingrasat 1 kg. Si nu-mi doresc sa slabesc 15 kg intr-o luna. Ma multumesc si cu 8 kg.
Am scris la comentarii pe site-ul Maria Dinu - acai cleanse dar comentariul meu nu a fost editat. Ultimul a ramas cel din ianuarie, al unui sot Florin, mandru nevoie mare ca i-a slabit nevasta si nu-l mai face de rusine.........
Concluzie: teapa.
Trebuia sa nu fiu naiva si sa-mi dau seama ca pozele blondei Marii sunt trucate, ca focoasa bruneta Maria din reclama e doar o fotografie de reclama.........
Voi reveni saptamana viitoare cu amanunte.
Sfatul meu este sa nu vi-l comandati. Asteptati macar inca 3 saptamani pana dau feed-back-ul final.
Alexa
garbo214357
Postat pe 18 Iulie 2011 11:36
Chiar nu te inteleg de ce dai vina pe Acai Cleanse pentru ca te-ai ingrasat. Daca te-ai informa putin ai vedea ca nu te poti ingrasa decat din calorii iar Acai Cleanse nu contine calorii. Ce usor iti este sa dai vina pe lipsa ta de vointa. Crezi ca daca iei pastile de slabit poti sa te indopi de a doua zi cu de toate. Fi responsabila cu tine si nu mai minti. Acai Cleanse m-a ajutat pe mine sa dau jos 11 kg in doar 2 luni. Ca sa nu mai spun ce nivel de energie am de cand le-am luat. Eu sunt foarte multumita de Acai Cleanse. In schim trebuie atentie la ce produs achizitionezi. La mine a functionat cel fabricat in Anglia sau SUA.
garbo214533
Postat pe 20 Iulie 2011 00:25
tu, chiar nu intelegi...
dor72
Postat pe 20 Iulie 2011 01:01
Foarte bine ca esti multumita TU de Acai.
Eu pot sa-ti spun ca a mai trecut o saptamana si nu am slabit nici 100g. E adevarat ca nu am mai pus dar am ramas cu kilogramul in plus.
Nu fac afirmatii nefondate si nici nu mint! La varsta mea am depasit aceste faze. Faptul ca am fost naiva cand am cumparat acest produs nu inseamna ca nu sunt responsabila. Tocmai de aceea le afirm si le sustin cu tarie.
Faptul ca esti agresiva si obraznica, ma determina sa te provoc sa ne demonstrezi cum ai slabit 11 kg in 2 luni!
Nu stiu ce avantaje ai de sustii acest produs, dar reclama care m-a determinat sa-l cumpar, spune despre 5 kg in prima saptamana si 15 kg/luna.
Datorita raspunsului tau pot sa afirm iar ca e o reclama mincinoasa!
Daca nu intelegi ceva, nu interpreta!
Cu drag, Alexa
garbo214357
Postat pe 26 Iulie 2011 14:27
Am folosit si eu Acai Cleanse , nu am slabit 15 kg intr-o luna asa cum spun ei in reclama dar 5 kg am slabit si pentru mine a fost de ajuns.
garbo224671
Postat pe 22 Septembrie 2011 10:01
mai fetelor,
nu vreau sa va dezamajesc, este dreptul vostru de a incerca ce doriti,este corpul vostru, dar,
de ce nu intelegeti ca fara miscare nu se pot atinge astfel de pierderi in greutate?
Si nu este vorba despre cat mancam ci, despre ce fel de alimente consumam.
In plus trebuie sa dati timp corpului vostru sa reactioneze atunci cand decideti sa va schimbati modul de alimentatie. Nu o sa vedeti rezultate peste noapte.
Persia
Postat pe 22 Septembrie 2011 11:23
Eu am slabit cu Acai Cleanse cel produs in Anglia, am combinat cura cu 30 min exercitii de vreo 3 ori pe saptamana si asa s-au dus 7 kg intr-o luna . Parerea mea este ca se poate dar trebuie sa renuntam la fast food
garbo224827
Postat pe 23 Septembrie 2011 09:50
Renuntam la fast-food ? Eu nu mamanc fast food, nu mananc mezeluri, branzeturi fermentate, carne de porc si de vita de vreo 18 ani. Nu mananc prajeli, nu beau alcool, nu beau sucuri din comert (sau poate beau un pahar la 2-3 saptamani) .... Merg pe jos zilnic, nu fac sport cu regularitate, dar din cand in cand mai fac exercitii sau pedalez in timp ce ma uit la tv ... si mai am si alte activitati fizice zilnice : gradinarit, plimbat cainii, curatenie dupa caini (si nu e chiar usor pt ca am 8 caini) .......... in ultimele 2 luni am redus si painea, sunt zile in sir in care nu mananc paine ........... dar nu slabesc
garbo225530
Postat pe 27 Septembrie 2011 09:38
eu beau...mananc de toate...si am slabit...de la 60 de kg...la 49....(din mai)...fac miscare....
slabitu...ingrasatu poa sa fie si de la metabolism....(probl endocrinologice...sau altceva)
Axl_22
Postat pe 27 Septembrie 2011 09:57
Buna fetelor! Am incercat si eu Acai Cleanse, dar in acelasi timp m-am apucat si de sala si am tinut si un regim alimentar cat de cat, in limita posibilitatilor:)). Am slabit intardevar 5 kg intr-o luna jumate, cam asa, dar nu stiu cat se datoreaza pastilelor si cat se datoreaza faptului ca m-am apucat sa fac miscare si mi-am schimbat un pic alimentatia.M-am uitat pe acai-romania.com si am vazut ca mai sunt 2 tipuri de acai, acai berry si pure acai. Aveti idee daca sunt mai bune?
garbo226778
Postat pe 3 Octombrie 2011 15:49
nu am slabit deloc cu acai cleanse! am luat 2 sapatamani si nici 100 de grame nu am dat jos...vazand lucrul acesta nu am mai incarcat ficatul cu aceste medicamente! cine vrea sa slabeasca..mai bine face miscare si mananca mai putin si aceste medicamente ce promit minuni...pentru mine s-au desclarat FALSE! aceasta este doar parerea mea...
garbo226907
Postat pe 4 Octombrie 2011 11:16
Am uitat sa va spun ceva ... o prietena a slabit foarte mult ( in jur la 15 kg) cu PASTILA DE SLABIT ARPFARM! mult succes la slabit fetelor!
garbo226907
Postat pe 4 Octombrie 2011 11:17
Pt.Scumpa 31 .Ce spui tu este despre colega care a slabit este singura retata adevarata.In rest reclame.
garbo234941
Postat pe 21 Octombrie 2011 14:32
buna fetelor! am comandat si eu aceste pastile , de acum urmeaza sa astept rezultatele..ideea este ca sunt constienta ca nu ma indop cu mancare si iau pastila si hop top am mai dat jos cateva kg de pe mine...nu e asa. nu am probleme cu greutatea insa vreau sa ma mentin..am avut o perioada buna in care nu am mancat paine , nu am baut acidulate si am facut cate un pic de sport in fiecare zi ...am avut si abonament la sala insa nu prea sau vazut rezultatele si m-am lasat.dupa mai multe cautari si informari am inceput sa sar coarda cate 500 sarituri in fiecare seara ..da rezultate destul de bune sa stiti iar cat despre alimantatie mancam mancare pregatita in casa si foarte rar faceam cate o vizita la Mc :D asa de pofta , dulciuri mancam foarte putine , si nu ma abtineam chiar nu imi era pofta ....DAR de o perioada , nu stiu de ce , probabil eram prea multumita de cum aratam am inceput incet incet sa pap cate un pic de paine pana am ajuns sa mananc paine la orice masa din zi :( iar la servici m-am obisnuit sa imi iau tot felul de prostii: napolitane, cipsuri , covrigei chiar si dulciuri :( si pt faptul ca nu s-au pus imediat pe mine am continuat sa mananc ..acum deja sau pus pe burtica mea si cam peste tot cunosc pe fiecare pereche de blugi :( de cateva seri am inceput sa sar din nou coarda , incerc sa beau cat mai multa apa pe zi si am lasat painea :D pastilele le-am comandat pt a ma mentine in forma si pt a ma ajuta sa alimin toxinele acumulate ...

ASA CA FETELOR , NU VA ASTEPTATI SA LUATI PASTILA SI SA VI SE IA KG DE PE VOI CU MANA... TREBUIE UN PIC DE EFORT DIN PARTEA VOASTRA ,CONSUMATI FRUCTE , BETI APA MULTA SI ALIMENTE SANATOASE , PT CA NU NUMAI PE BURTICA VOASTRA SE VA VEDEA CI CHIAR SI TENUL VOSTRU O SA FIE MAI SATATOS SI CURAT IAR PIELEA O SA FIE MAI TONIFIATA ..
ACUM NORMAL , NU FIECARE ORGANISM REACTIONEAZA LA FEL ..DAR CERT ESTE CA TREBUIE AJUTAT.
PUPICI !
Denisa_Ap_1
Postat pe 27 Octombrie 2011 15:39
buna .am incercat si eu capsula de slabit :( nici un rezultat
Lili_Schimpf_1
Postat pe 7 Mai 2012 22:10
pe 27 10 2012 am inceput eu (am slabit 300 grame)nu este bun
garbo_9375
Postat pe 15 Noiembrie 2012 17:26
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
garbo_398076
Postat pe 28 Februarie 2014 13:32
16 kg in doua luni ? Imi inchipui cum atarna pilea flasca pe tine...
Rotty
Postat pe 28 Februarie 2014 13:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
micabis tu ti post? 53 De la: tutankhamon 15 Iulie 2009 02:45
Uraaaaaaa! astazi sarbatoresc -10kg pe cantar din care -8 kg de grasime!!!!!!!!! 2 De la: floare_cu_colti 10 Iulie 2011 14:08
Relatia dintre o femeie -pesti si un barbat -fecioara 2 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:50
guta 2 De la: garbo_2015 1 Mai 2012 12:38
dieta si astrologia 49 De la: fleurdelis 13 Decembrie 2009 20:10
Setari Cookie-uri