Videochat-ul,o amenintare pentru casatoriile din ziua de azi?

Buna! Cine plateste mai nett-ul? Nu trebuie folosit? Si ce daca s-a uitat la aia si a vorbit cu ea? Sa sti ca adulterul intareste cuplul! Poate mai invata si el niste figuri noi! Cu toate ca de la astea nu inveti nimic! Sunt vai de capul lor! Unele, adica majoritatea iau banii de la fraierii carora le curg balele la ele doar ca dau din fund! In general cei ca el care sta cu nasul in curul tau si nu a cunoscut mai multe femei ca sa se lamureasca ca toate sunt la fel! Lasa-l in pace! Daca te iubeste se lamureste si vine linistit la sotioara lui draguta! Dar trebuie sa fi draguta cu el!
viorel_bosoteanu
Postat pe 1 Ianuarie 2011 10:36
cred ca tu esti un om tare trist .
cum naiba sa crezi ca toate femeile sunt la fel ??
bluelight
Postat pe 1 Ianuarie 2011 10:42
da Blue, ai dreptate, ca si cum ai compara un Lastun cu un Lamborghini,
casperphantom
Postat pe 1 Ianuarie 2011 12:38
tu ai accepta ca sotul tau sa-si incarce bateriile privind o alta....dupa care sa si le descarce cu tine?cu respect te intreb....cum te consideri tu atunci?nu un surogat?este doar o intrebare....vb de sex sau de dragoste? este o diferenta cred eu...nu?
kokomic
Postat pe 1 Ianuarie 2011 20:08
Sant curioasa cum au mai decurs "evenimentele" intre timp....!
Dar, speranta moare ultima, nu-i asa ?

Postat pe 2 Iulie 2011 20:15
De la: kokomic, la data 2011-01-01 20:08:22tu ai accepta ca sotul tau sa-si incarce bateriile privind o alta....dupa care sa si le descarce cu tine?cu respect te intreb....cum te consideri tu atunci?nu un surogat?este doar o intrebare....vb de sex sau de dragoste? este o diferenta cred eu...nu?


de parca ai avea de unde sti...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Iulie 2011 20:22
Si de ce nu s-ar intampla si invers?! Fetelor,uitati-va pe Videochat..mai vedeti ceva si fara burta,chelie,miros de bere...apoi,inchideti ochii,si imaginati-va ca sunteti langa un misster sexos,spatos,focos...si o sa va cada totul bine..si ..inc-o caramida pusa cu temeinicie la baza casniciei.. Evitati certurile,contradictiile...visati,sperati..faceti-va viata frumoasa ,daca nu se poate cu partenerul,atunci cu Chat-ul!! nu e pacat,e doar un Video nevinovat-chiar ajutator!!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Iulie 2011 22:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut un prieten! 70 De la: Mihrimah 8 Aprilie 2017 13:38
Din ce cauza se mai casatoresc semenii nostri? 96 De la: amarezza 27 Septembrie 2009 10:43
mai puteti? 3 De la: ameno 28 Octombrie 2010 14:23
Sotul meu nu ma mai suporta 41 De la: garbo_1474 11 Mai 2018 16:34
Plictiseala 6 De la: sfinxul 26 Aprilie 2015 14:32
Setari Cookie-uri