diversificarea alimentatiei la bebei

De la: anaROBERT, la data 2010-11-17 01:29:23asta este problema cu unii tampiti(e),se stiu dar mai si semnalizeaza.....ca si in cazul de fata




te uitai in oglinda cand ai scris?
vuvuzela
Postat pe 17 Noiembrie 2010 06:15
De la: aly_fab, la data 2010-11-17 01:41:14 eu in locul ei m-as opri ... sincer...
mai greseste omul, mai da un sfat aiurea....dar aceasta fiinta este cu totul incredibila.

si daca e asa fana a OTV-uluioare nu o angajeaza dan diaconescu la televiziunea lui?!




esti prea in(o)culta,ca sa poti emite lucruri serioase.
vuvuzela
Postat pe 17 Noiembrie 2010 06:25
vuvuzelo , ai verdeee
aly_fab
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:34
eu tot caut sa gasesc sensul ascuns al acelui "O" intre paranteze, dar nu-l gasesc.
sau o fi prea evident, iar eu iarasi nu-l gasesc.
deja nu mai vad padurea, de copaci...:P
m-a imbarligat rau farfuzela...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:39
e ceva ocult la mijloc , Ge...de fapt la Vuvu..cred ca totul e ocult :-))))
reyya
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:50
heyyy, reya... nu te-am "vazut" demult!...:)

stii, de fapt cam tot ceea ce e in legatura cu vuvuleana, mi-e foarte clar... s-a cristalizat deja.

insa pentru a-i da o cat de mica sansa macar, pot accepta ideea ca e bantuita de forte oculte.
care o scutura rau, mai ales noaptea...:))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:54
vuvu, promit solemn ca daca vei fi cuminte voi veni cu cosuletul de mancare la tine la spital!! sanatate multa si insanatosire grabnica iti doresc!!
aly_fab
Postat pe 17 Noiembrie 2010 22:50
aly, nu cred ca o mai gasesti...
am dat-o de pomana unui ursar...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 23:04
De la: vuvuzela, la data 2010-11-17 06:15:26
De la: anaROBERT, la data 2010-11-17 01:29:23asta este problema cu unii tampiti(e),se stiu dar mai si semnalizeaza.....ca si in cazul de fata




te uitai in oglinda cand ai scris?



draguta de tine,simti nevoia se te autodepasesti?esti totala crede-ma......deja imi inspiri mila
poate pare greu de crezut dar postarea mea era la modul general,nu se referea strict la tine,citeste cu atentie in ce context a fost scrisa.....anyway...daca iti insuseti toate afirmatiile,e strict alegerea ta.
sti,de multe ori in viata e mai bine sa te abtii,atat pentru binele celorlalti cat si pentru a nu te desconspira.....
nu o mai luati ca pe virtual,este cat se poate de real,aici de fapt totul te reprezinta ca persoana,atat calitatile cat si defectele....
anaROBERT
Postat pe 17 Noiembrie 2010 23:19
multumesc mult pentru sfaturi, , aceasta este adresa mea de mail: bajenaruelenageorgiana@yahoo.com , astept sa - mi trimeti retetele si inca o data mersi mult de tot;
bajenaruelenageorgiana
Postat pe 18 Noiembrie 2010 13:44
daca nu va intereseaza sanatatea copiilor,ei nu au nici o vina ca voi ati facut cumparaturile otravite.legumele si fructele la super- market au niste coduri.daca cifrele din cod incep cu 9.....,inseamna ca sunt produse bio.daca cifrele din cod incep cu 8,inseamna ca produsele sunt crescute fortat ,cu ingrasaminte cancerigene.ele sun permise in Romania,insa nu in U.E..exista pe internet lista cu E-uri cancerigene.in alte tari exista alta constiinta a mamelor.in Romania totul e permis.daca nu va pasa,sa nu va mire urmarile.intrebati romanii care locuiesc in tari civilizate.daca va iubiti copii,ramane voi sa decideti.toate tarile interzic aditivii alimentari,noi nu,ca suntem mai 'destepti".eu mi-am facut datoria.voi decideti.
vuvuzela
Postat pe 18 Noiembrie 2010 17:54
ok vuvu.o sa ne uitam. multumim frumos
aly_fab
Postat pe 19 Noiembrie 2010 01:27
De la: aly_fab, la data 2010-11-17 22:50:23vuvu, promit solemn ca daca vei fi cuminte voi veni cu cosuletul de mancare la tine la spital!! sanatate multa si insanatosire grabnica iti doresc!!
.




esti rautacioasa,asa vrei tu sa te invat afaceri?vezi ca mi-am pastrat o bresa pt mine.daca nu imi convine rasucesc contractul legal,bebe.si ai de plata tot ce ai pus gaj ,fara sa incepi afacerea.nu te juca cu sacalii in afaceri.
vuvuzela
Postat pe 19 Noiembrie 2010 01:36
vuvuLeana...

vaz ca ai invatzat o vAca_bula noua: "sacalii"...

si acuma il folosesti pana la refuz.:))))))))
eu_geminy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 01:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ingrijirea pieli copilului 20 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 09:18
baiatul meu tresare din orice 7 De la: kidz007774 26 Aprilie 2010 15:25
dormitul si mancatul singur la copii peste 3 ani 6 De la: roxydennys 26 Mai 2009 14:32
remedii homeopate 29 De la: loricri2001 22 Ianuarie 2013 22:34
am mastita....cum scap de ea? 0 De la: 3 Septembrie 2009 15:09
Setari Cookie-uri