romtelecomul si Blaga???

in Bucuresti,in anumite sectoare,Romtelecomul nu functioneaza.anumite voci spun ca are legatura cu demisia lui Blaga.subterfugii politice cica.dar ce ne pasa de Blaga?plateste el facturile noastre?si daca nu folosim serviciul ,dece sa platim?
vuvuzela
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:00
eu in momentul asta cand scriu platesc... deci ma folosesc de anumite servicii... si pan la urma cum ramane? ce te doare?
Laura_M
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:07
De la: Laura_M, la data 2010-09-27 17:07:36eu in momentul asta cand scriu platesc... deci ma folosesc de anumite servicii... si pan la urma cum ramane? ce te doare?




vezi ca duci discutia in derizoriu.nu vorbesti cu tzatza de la colt.ai citit exact ce am scris?ca" in unele sectoare din Bucuresti ......".deci ce consumi platesti.eu ce nu consum nu platesc.este dreptul meu de consumator.nu am inteles intrarea ta in aceasta discutie.
vuvuzela
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cele 22 de semne ale zodiacului original 1 De la: garbo070745 3 Martie 2010 19:45
de 1 martie 2 De la: garbo115475 28 Februarie 2010 23:36
buna ziua 1 De la: banciu13 24 Februarie 2010 21:31
Ce pedepse merit� pedofilii? 260 De la: roby_cado 31 August 2011 15:08
STITI SA FITI FERICITI? 356 De la: garbo048253 5 Ianuarie 2010 16:51
Setari Cookie-uri