ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul vecinei...sau al caprei vecinului

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

cavalereeee....pe unde bantui mai????...ca disparusi de tot.....se duse naibii si topicul ala al matale....ala cu felinarele...pacat de el...era fain....
  citeaza   raspunde

ge...am zis ca fac infarct mai cand am taiat in doua un gogosar ...l-am curatat...am zis eh, asta e....marfa romaneasca...apoi am atacat o piersica....am crezut ca-mi umplu gura de miresme si parfumri......oha...inauntru e putreda....si pe dinafara e ca marul albei ca zapada....'baga-....as ceva in ele de legume si fructe....
  citeaza   raspunde

s-au umplut pietzele cu jafuri de Turcia, si spre deosebire de anii precedenti, isi permit sa aduca si stricate, nu numai fara gust. acu'e bine sa cunosti si precupetzi, daca vrei sa prinzi ceva mai acatarii - romanesti, dar gustoase... sau daca te tine punga, Piatza Dorobanti, unde turcismele costa si de n-spe ori mai mult... da's din Dorobanti.:PPP
:))
  citeaza   raspunde

ge...msi e ceva ce nu e turcesc sau chinezesc in romania?????
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-11 22:09:32ge...msi e ceva ce nu e turcesc sau chinezesc in romania?????

da, mey... o oareshcare parte a poPulAtiei...:))))
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-11 21:52:08cavalereeee....pe unde bantui mai????...ca disparusi de tot.....se duse naibii si topicul ala al matale....ala cu felinarele...pacat de el...era fain....

hmmm... suna interesant... era cu felinare rosii?...:P
:)))
  citeaza   raspunde

ge...partea aia e mai importanta!!!!

da..era un topic...felinarul rosu....interesant.....dar nu "interesa" pe nimeni....sunt prea pudici/pudice......se ascund ca strutu' cand e vorba de anatomie si fiziologie....or fi facand parte din partea aia de mai sus????
  citeaza   raspunde

io am mai zis odata, dar cu drag, lui si_totusi.
vorbind serios acuma... cine are reflexe de acest gen, precum ascunderea capului in nisip, nu prea are cum sa-si ascunda si dorsalu'... nu ca nu s-ar vedea, numai, dar exista posibilitatea sa si-o mai si fure...:))
  citeaza   raspunde

ge...mi-ai luat gandul din gura...... dosnici mai sunt strutii aia.....si mai zicem de oameni ca sunt homo......
  citeaza   raspunde

oamenii nu sunt neaparat homo, tuth... doar s-au adaptat din mers... secsu' anal e deja trendy si la hetero, nu doar la homo...:))):P
  citeaza   raspunde

ge.....da.....din CuRiozitate.....
  citeaza   raspunde

pai... e (h)omeneste...:PPP
:)))
  citeaza   raspunde

sa imBucI ceva.....
  citeaza   raspunde

hmmm... creca vrei sa-mi treaca pofta de mancare... buna treaba, as mai da vreo doua kile jos:)))):P
  citeaza   raspunde

asta e numai decizia ta!
  citeaza   raspunde

dap... dar dupa cum stii, cam orice decizie poate fi influentzata...:)):P
  citeaza   raspunde

depinde de cine iti "sugereaza influentarea"....
  citeaza   raspunde

sigur... si depinde de ce suge_reaza.:)))
  citeaza   raspunde

si cu ce motiv o face...ascuns sau nu....
  citeaza   raspunde

ascuns - la panda, dar turbat vrei sa spui...:))))
  citeaza   raspunde

buuuna seara ma ce facetivoi???sex virtual va testati
  citeaza   raspunde

florisule...vezi daca ne-ai "orgasmat" aseara cu seringa direct in vena???? la consumam acuma..... zi mersi ca nu ne ascundem.....
  citeaza   raspunde

floris... mi-a placut cum ai venit azi dimineatza cu perfuzia... atat de discreta, incat nici nu te-am simtit...:)))
ti-am vazut doar coapsele-n port-jartiere, cand te-ndepartai... esti sigura ca nu mi-ai pus si diazepam????:)))):PPP
  citeaza   raspunde

pai nu vezi caaaa esti in forma cilissa???
  citeaza   raspunde

ha? florisule??? ce forma mai?? clillisssa??? ce e aia? zi bre asa mai pe intelesul meu...ai mila de o biata blonda...... pe care i mai si orgasmat-o ....uite ce zisa ge.....ca ii dedesi numa jumatate......
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-12 00:43:58ha? florisule??? ce forma mai?? clillisssa??? ce e aia? zi bre asa mai pe intelesul meu...ai mila de o biata blonda...... pe care i mai si orgasmat-o ....uite ce zisa ge.....ca ii dedesi numa jumatate......

sa stii ca si mie mi-a trebuit sa descifrez vocabula cillisa... vine de la acilisha...:))):P
  citeaza   raspunde

De la: garbo074997, la data 2010-09-12 00:15:43 pai nu vezi caaaa esti in forma cilissa???

in forma de ce anume?...:O
:))))
  citeaza   raspunde

aaaa.....C I L I S H E A.....got it!
  citeaza   raspunde

eeeeeee vezi ca te luminaaaa io l-am bagat pi tot ...asteapta si o sa simti efectul intarziat cei drept
  citeaza   raspunde

De la: garbo074997, la data 2010-09-12 01:04:28eeeeeee vezi ca te luminaaaa io l-am bagat pi tot ...asteapta si o sa simti efectul intarziat cei drept

nu-sh ce i-ai facut, ca acuma o resuscitez... daca tot e in salon cu mine:)))
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: