multumesc!echipei garbo.ro....

De la: ameno, la data 2010-08-29 15:35:05



vuvuzela
Postat pe 29 August 2010 17:18
cum s-ar zice vuvuzelo, te pui bine cu administratorii . adica, spui si tu ca sa zici. ce ti-i si cu lumea asta pupacioasa

la ce te-a ajutat echipa garbo? din cate stiu eu , acest site nu da ajutoare si nici nu face donatii caritabile. ca isi intretin situl, e jobul lor. ca rezolva anumite probleme , iar e de datoria lor. acu, ce sa spun? vad ca-ti zici pe numele mic cu administratorii. te-ai ajuns, domle
si_totusi
Postat pe 29 August 2010 18:11
De la: si_totusi, la data 2010-08-29 18:11:17cum s-ar zice vuvuzelo, te pui bine cu administratorii . adica, spui si tu ca sa zici. ce ti-i si cu lumea asta pupacioasa

la ce te-a ajutat echipa garbo? din cate stiu eu , acest site nu da ajutoare si nici nu face donatii caritabile. ca isi intretin situl, e jobul lor. ca rezolva anumite probleme , iar e de datoria lor. acu, ce sa spun? vad ca-ti zici pe numele mic cu administratorii. te-ai ajuns, domle



mai putin are importanta cu ce au ajutat pe fiecare ,cand ati dorit.important este ca aici macar aveti ocazia sa spuneti un simplu -multumesc!


restul vb tale sunt doar ganduri meschine.
vuvuzela
Postat pe 29 August 2010 20:30

tutuu..nu te vaz binee!
te-o luat vuvuzica la oki, mai ceva ca o irinucaa mai!
fleurdelis
Postat pe 29 August 2010 20:33
L a multi ani !Alexandru si tot ce iti doresti sa ti se implineasca.

La multi ani Andra!(este un diminutiv de la Alexandra).nu stiu daca serbezi.dar eu iti transmit si tie ca tot ce iti doresti sa ti se implineasca.
vuvuzela
Postat pe 29 August 2010 20:34
tz tz tzzzz
fleurdelis
Postat pe 29 August 2010 20:36
Alexandro, ti-ai dat buzele cu ruj?
Doara
Postat pe 29 August 2010 20:38
De la: fleurdelis, la data 2010-08-29 20:33:56
tutuu..nu te vaz binee!
te-o luat vuvuzica la oki, mai ceva ca o irinucaa mai!



nu incerca sa invrajbesti userii.nici nu o cunosc si nici ea nu ma cunoaste.fiecare sa isi vada de treaba lui..de ce m-ar interesa un user?fiecare are drepturi si obligatii.comportamentul civilizat trebuie sa existe de partea tuturor userilor.o seara placuta!
vuvuzela
Postat pe 29 August 2010 20:42
De la: si_totusi, la data 2010-08-29 18:11:17cum s-ar zice vuvuzelo, te pui bine cu administratorii . adica, spui si tu ca sa zici. ce ti-i si cu lumea asta pupacioasa

la ce te-a ajutat echipa garbo? din cate stiu eu , acest site nu da ajutoare si nici nu face donatii caritabile. ca isi intretin situl, e jobul lor. ca rezolva anumite probleme , iar e de datoria lor. acu, ce sa spun? vad ca-ti zici pe numele mic cu administratorii. te-ai ajuns, domle


acu' a vorbit invidia din tine...
ai uitat cum plangeai in prevat ca tot ai asteptat pachet de la garbo, macar cu nijte secan'henduri...:=))
da'ete ca primesc numai merituosii si premiantii cu coronitza... de electrozi:P:P:P:D

:)))
eu_geminy
Postat pe 29 August 2010 20:48
eu invrajbesc iuzerii??
ia te vezi!
paranoia ei da viatzaa! auzi! io~
fleurdelis
Postat pe 29 August 2010 22:16
stai asa ca mi-am amintit!
ma scuzi mai....eu iincercam sa invrajbesc ceva acolo....da erau luzariii maaaa!
te simteai??
fleurdelis
Postat pe 29 August 2010 22:18
De la: fleurdelis, la data 2010-08-29 22:18:32stai asa ca mi-am amintit!
ma scuzi mai....eu iincercam sa invrajbesc ceva acolo....da erau luzariii maaaa!
te simteai??



vuvuzela
Postat pe 29 August 2010 23:20
De la: vuvuzela, la data 2010-08-29 20:30:21
De la: si_totusi, la data 2010-08-29 18:11:17cum s-ar zice vuvuzelo, te pui bine cu administratorii . adica, spui si tu ca sa zici. ce ti-i si cu lumea asta pupacioasa

la ce te-a ajutat echipa garbo? din cate stiu eu , acest site nu da ajutoare si nici nu face donatii caritabile. ca isi intretin situl, e jobul lor. ca rezolva anumite probleme , iar e de datoria lor. acu, ce sa spun? vad ca-ti zici pe numele mic cu administratorii. te-ai ajuns, domle



mai putin are importanta cu ce au ajutat pe fiecare ,cand ati dorit.important este ca aici macar aveti ocazia sa spuneti un simplu -multumesc!


restul vb tale sunt doar ganduri meschine.



Mai vuvuzelo , n-a zis nimeni ca nu-i frumos sa multumesti da' sa cauti motive penibile doar ca sa spui multumesc e ca si cum ai pune zahar in ciorba .
Pe urma se poate spune multumesc in diferite moduri, cuvantul asta e doar cel mai explicit dintre ele
bluelight
Postat pe 29 August 2010 23:29
inteligento, daca taceai, filosoafa erai, mamicule....dar stii cum e vorba aia...prostul pana nu-i fudul, parca nu e prost destul...

unde scrie mai aburito ca ma falesc cu andra??? unde scrie ca ii scriu ei ce faci tu, ca ma laud cu ea, ca te amenint cu ea....vad ca pana acuma cea care ameninta esti doar tu...ca va spun, ca fac, ca dreg...esti cam paranoica si cam pui cuvinte in gura oamenilor...eu am zis numai ca o cunosc, ca imi e buna prietena si ca TU nu ai nici o valoare, nici cat tocul de la pantoful ei....asa ca, mai citeste inca o data postarile mele...

serios??? sa nu mai intru pe topicurile tale? dar de ce soro? e forumul ma-tii????sau al lui tac-tu??? tu nu vezi ca intri prin toate topicurile si aberezi sau scrii aiurea, tu nu vezi ca ai deschis coinshpe mii de topicuri ciudate si cu porcarii si acuma nu mai e la vedere nici unul pentru ca nu au avut valoare??? chiar, te-ai intrebat de ce NICI UNUL din topciurile tale nu mai exista inca in prezent, active???ma refer la cele ancestrale deschise aiurea, nu la acesta....iti spun eu, vuvuzeao....pentru ca sunt o nulitate...pentru ca lumea s-a prins ca dai un copy paste pe o idee, dar nu esti capabila sa treci prin filtrul mintii tale si sa explici, cu cuvintele tale, ceea ce scrie acolo.

apropo.....da...normal...mai sunt subiecte deschise despre sex, ca deh, se pare ca unii au in cap numai asta - unor femei nu le-o poti scoate din cap - dar baaaaa......aia care au deschis acele topicuri nu se lauda ca sunt aparatorii minorilor si nici nu fac pe justitiarii minorilor....
cand, de fapt, ei sunt cu musca pe caciula....

da, intr-adevar, esti cea mai inteligenta si cea mai desteaptas....esti soarele diminetilor forumului....esti multumita??? no shit!

esti jalnica....ai vazut ca nimeni nu mai vorbeste cu tine si nu te mai baga in seama, decat utilizatorii proaspeti, care habar nu au cine au de-a face, si atunci cauti sa te bagi singura in seama.....esti jalnica fiinta.....maturizeaza-te....sau, daca ai o varsta, mai fa-ti un control, ceva la cap.....sigur e ceva in neregula pe acolo....
tutankhamon
Postat pe 30 August 2010 09:52
tuth...nu te supara mai mami asa dimineata
haid' sa pupe Ela fata
eladaela
Postat pe 30 August 2010 09:58
vuvuzeao....daca ai avea bunul simt sa te uiti intr-un calendar crestin ortodox, ai vedea ca azi este sfantul alexandru.....dar dorinta ta de a fi mereu pupincourista si de a inspaimanta forumistii cu conexiunile tale inexistente, tocmai te-a tradat.....

am vorbit azi dimineata cu andra si mi-a zis ca nu te cunoaste si habar nu are cine esti, asa ca nu te mai impauna ca ii stii pe multi admini, caci, cu mine, una, nu-ti tine figura...nu ma inspaimanti....esti doar o fiinta patetica intr-un mare ocean de forumisti.....si, din pacate, pentru ca ai caracterul infect pe care il ai, toata lumea te ocoleste....

hai, la multi ani si tie si poate iti vine mintea aia la cap, ca faci numai prostii...
tutankhamon
Postat pe 30 August 2010 10:07
eluta...hai ca te pup si eu fata...nu mami, nu ma supar din cauza unei muste agasante.....o alung o data, o alung de doua ori, la final va pleca ea, ca orice musca respectabila, pentru ca vede ca nu mai are pe ce sa se aseze....
tutankhamon
Postat pe 30 August 2010 10:10
Musca respectabila?
pup fetele...
Tylly
Postat pe 30 August 2010 10:18
asa crede ea ca e mami....
pup si eu
eladaela
Postat pe 30 August 2010 10:20
cell...vroiai sa scriu de balegar??? muicaaaa....si-asa o am promisa de la vuvuzea...... va pup dragelor
tutankhamon
Postat pe 30 August 2010 10:22

mor de ras,musca respectabila,dam cu flit
scrichy
Postat pe 30 August 2010 13:14
De la: tutankhamon, la data 2010-08-30 10:07:51vuvuzeao....daca ai avea bunul simt sa te uiti intr-un calendar crestin ortodox, ai vedea ca azi este sfantul alexandru.....dar dorinta ta de a fi mereu pupincourista si de a inspaimanta forumistii cu conexiunile tale inexistente, tocmai te-a tradat.....

am vorbit azi dimineata cu andra si mi-a zis ca nu te cunoaste si habar nu are cine esti, asa ca nu te mai impauna ca ii stii pe multi admini, caci, cu mine, una, nu-ti tine figura...nu ma inspaimanti....esti doar o fiinta patetica intr-un mare ocean de forumisti.....si, din pacate, pentru ca ai caracterul infect pe care il ai, toata lumea te ocoleste....

hai, la multi ani si tie si poate iti vine mintea aia la cap, ca faci numai prostii...




interesant,ce citesc,stimate doamne.vorbeste administratorul la telefon cu userii?
garofita
Postat pe 30 August 2010 21:28
catre userul Ciresca ,in urma verificarilor Allexanndrra s-a inscris pe www garbo,ro la data de 30.05.2009.deci acum un an si 3 luni.dupa spusele dumneavoastra,se pare ca ati vorbit cu ea acum 2 ani si ceva?cand v-ati inscris in www.garbo.ro,ati citit regulamentul?minciuna despre un al user si o asa zisa familie stiti ca nu este permisa?
garofita
Postat pe 30 August 2010 21:36
da garofito, unul dintre admini e prietena si pacienta mea....e interzis???? sau nu-ti convine tie, ca si cloana a vuvuzelei????
tutankhamon
Postat pe 30 August 2010 21:36
De la: tutankhamon, la data 2010-08-30 21:36:42da garofito, unul dintre admini e prietena si pacienta mea....e interzis???? sau nu-ti convine tie, ca si cloana a vuvuzelei????




va rog sa respectati persoana cu care corespondati.va anunt ca indiferent daca v-ar fii pacient,nici un administrator nu are voie sa vorbeasca cu un user despre alt user decat pe www.garbo.ro.multumesc ca mi-ati comunicat.am retinut si modul cum vorbiti dumneavoastra la adresa altor useri.acest lucru ati comunicat administratorului la telefon?v-am retinut si numele de cont.pt asemenea minciuni cum a facut Ciresica si ce mi-ati spus dvs.vom lua masuri.buna seara.
garofita
Postat pe 30 August 2010 21:49
niciodata nu mi-au placut garofiteleee
nu stiu de ce!
imi par asaa....niste flori falseee
fleurdelis
Postat pe 30 August 2010 21:51
bre, garofitzo,
de vorba aia neaos "romaneasca" ai auzit?
adica asta: hai sictir, bre ghiaur!
tu care dreaq mai esti de te dai cu sania pe iarba-n barci, copchile?

na, mai ia masuri si pentru mine. vezi ca port 43 la pantofi. sa-ti zic si sutienu'?
ia uite-i, ma, cum apar ca mustele la oaresce materii maronii si mai kkcioase de felul lor, sa faca pe grozavii aici!
Thor_again
Postat pe 30 August 2010 21:58
Uite cum si-a scos alt cont din palarie. Hoplaaa.
Doara
Postat pe 30 August 2010 22:11
De la: Thor_again, la data 2010-08-30 21:58:06bre, garofitzo,
de vorba aia neaos "romaneasca" ai auzit?
adica asta: hai sictir, bre ghiaur!
tu care dreaq mai esti de te dai cu sania pe iarba-n barci, copchile?

na, mai ia masuri si pentru mine. vezi ca port 43 la pantofi. sa-ti zic si sutienu'?
ia uite-i, ma, cum apar ca mustele la oaresce materii maronii si mai kkcioase de felul lor, sa faca pe grozavii aici!
THOR i-mi permit sa spun ca ne simtim mai in siguranta cu tine in preajma noastra?nu este prima data cand iei atitudine binevenita.
garbo074997
Postat pe 30 August 2010 22:21
A multumi cuiva e mereu un gest frumos dar nu inteleg la ce ajutoare te referi...
Luna_in_capricorn
Postat pe 30 August 2010 22:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
''Arta de a sta in rand" 56 De la: tutankhamon 26 Noiembrie 2009 14:22
vreau s-mi fac prieteni corecți serioși din romnia-grecia indya-egypt danemark -germania -(franța)japonia 7 De la: si_totusi 14 Martie 2011 14:34
Publicare sau...postare ? 3 De la: Ciresica 27 Noiembrie 2011 21:13
Nu pot intra pe contul meu 1 De la: liliana_redai 7 August 2020 19:21
cei 40 de mucenici 0 De la: 9 Martie 2010 15:03
Setari Cookie-uri