buna

sunt o femeie de 40 de ani.nu de mult timp am cunoscut un barbat mai mare cu vreo 4 ani,mi-a placut din prima clipa si am continuat sa nevedem.locuim in orase diferite si am senzatia ca i-mi este infideln nu l-am surprins niciodata cu nimeni dar vad cum priveste femeile pe strada ,si nu numai atit: incepe sa cocheteze cu alta fiind eu de fata si ma simt umilita. el nu recunoaste nimic din ceea ce face si intotdeauna eu ramin cea vinovata. ma ameninta ca ,daca il mai tachinez merge cu altele,nu mai stiu ce sa fac ,am avut intentia de multe ori sa pun capat relatiei,dar n-am fost in stare pentru ca-l iubesc. am 40 de ani nu mai sunt o adolescenta,,dar de multe ori un sfat bun conteaza! ii place sa aiba el controlul in toate sa comande sa fac doar cum crede el de cuviinta...spuneti-mi ce ar trebui sa fac? sa pun capat relatiei?sa incerc sa-l inteleg(desi nu pot).problema e ca-l iubesc ,dar am de multe ori pofta sa pun capat . care-i solutia? daca exista vreo una. va multumesc!
danata
Postat pe 9 Iulie 2010 17:35
stai linistita. Daca locuiti in orase diferite inseamna ca nu sinteti impreuna. Iar daca nu sinteti impreuna n-are cum sa iti fie infidel.
Deci, nu-ti e infidel....
quasaria
Postat pe 9 Iulie 2010 19:47
eu zic ca-i deranjul prea mare...atat..eu cred ca nu iubesti pe cine trebuie..iubirea nu inseamna acceptare, compromis, suferinta , si umilinta...asta nu e iubire...
reyya
Postat pe 9 Iulie 2010 19:58
nu conteaza ca ai 40 de ani...si te simti ca o adolescenta ....iubirea te face frumos ....bun ....intelegator ....dar iubirea nu trebuie sa fie ca o clepsidra care iti umple sufletul si iti goleste mintile ,iubirea trebuie sa vina de la ambii parteneri , si asta implica in primul rand respect ....din pacate tu nu esti respectata , si nu uita un lucru important ......un barbat care nu respecta ......nu poate iubii niciodata cu adevarat...este un fluture care va zbura din floare in floare .Pune punct acum relatiei .....si mergi mai departe cu zambetul pe buze si lumina in suflet , sigur exista undeva un barbat care te merita si daca doresti cu adevarat il vei intalni.
BIOBIO
Postat pe 9 Iulie 2010 23:37
Nu merita iubirea ta!
Jojolin
Postat pe 22 August 2010 17:09
Ce mai faci?? Cum mai esti??
Jojolin
Postat pe 14 Septembrie 2010 04:24
Ce mai faci?? Cum mai esti??
Jojolin
Postat pe 14 Septembrie 2010 04:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea asta 13 De la: anaROBERT 26 Decembrie 2010 15:12
Ceva sfaturi daca se poate. 8 De la: garbo_9967 29 Decembrie 2012 11:24
Buna! am o relatie de mai bine de un an si el spune sa ne mutam impreuna...vreau un sfat?sau mai multe pls 59 De la: garbo032800 7 Ianuarie 2010 17:46
ne apreciem indeajuns ........ 1 De la: garbo083116 2 Aprilie 2011 03:52
Cum Poti cuceri o femeie 66 De la: mitnarut 8 Octombrie 2015 13:36
Setari Cookie-uri