| sunt o femeie de 40 de ani.nu de mult timp am cunoscut un barbat mai mare cu vreo 4 ani,mi-a placut din prima clipa si am continuat sa nevedem.locuim in orase diferite si am senzatia ca i-mi este infideln nu l-am surprins niciodata cu nimeni dar vad cum priveste femeile pe strada ,si nu numai atit: incepe sa cocheteze cu alta fiind eu de fata si ma simt umilita. el nu recunoaste nimic din ceea ce face si intotdeauna eu ramin cea vinovata. ma ameninta ca ,daca il mai tachinez merge cu altele,nu mai stiu ce sa fac ,am avut intentia de multe ori sa pun capat relatiei,dar n-am fost in stare pentru ca-l iubesc. am 40 de ani nu mai sunt o adolescenta,,dar de multe ori un sfat bun conteaza! ii place sa aiba el controlul in toate sa comande sa fac doar cum crede el de cuviinta...spuneti-mi ce ar trebui sa fac? sa pun capat relatiei?sa incerc sa-l inteleg(desi nu pot).problema e ca-l iubesc ,dar am de multe ori pofta sa pun capat . care-i solutia? daca exista vreo una. va multumesc! | ||
|
danata Postat pe 9 Iulie 2010 17:35 |
||
|---|---|---|
stai linistita. Daca locuiti in orase diferite inseamna ca nu sinteti impreuna. Iar daca nu sinteti impreuna n-are cum sa iti fie infidel. Deci, nu-ti e infidel.... |
||
|
quasaria Postat pe 9 Iulie 2010 19:47 |
||
| eu zic ca-i deranjul prea mare...atat..eu cred ca nu iubesti pe cine trebuie..iubirea nu inseamna acceptare, compromis, suferinta , si umilinta...asta nu e iubire... | ||
|
|
||
|
reyya Postat pe 9 Iulie 2010 19:58 |
||
| nu conteaza ca ai 40 de ani...si te simti ca o adolescenta ....iubirea te face frumos ....bun ....intelegator ....dar iubirea nu trebuie sa fie ca o clepsidra care iti umple sufletul si iti goleste mintile ,iubirea trebuie sa vina de la ambii parteneri , si asta implica in primul rand respect ....din pacate tu nu esti respectata , si nu uita un lucru important ......un barbat care nu respecta ......nu poate iubii niciodata cu adevarat...este un fluture care va zbura din floare in floare .Pune punct acum relatiei .....si mergi mai departe cu zambetul pe buze si lumina in suflet , sigur exista undeva un barbat care te merita si daca doresti cu adevarat il vei intalni. | ||
|
BIOBIO Postat pe 9 Iulie 2010 23:37 |
||
Nu merita iubirea ta!
|
||
|
Jojolin Postat pe 22 August 2010 17:09 |
||
Ce mai faci?? Cum mai esti??
|
||
|
Jojolin Postat pe 14 Septembrie 2010 04:24 |
||
Ce mai faci?? Cum mai esti??
|
||
|
Jojolin Postat pe 14 Septembrie 2010 04:24 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| rejuvenare faciala | 5 | De la: garbo_10158 19 Ianuarie 2013 09:24 |
| am nevoie de un sfat | 7 | De la: garbo099444 24 Februarie 2010 17:32 |
| da inteleg | 32 | De la: lilioara 29 Noiembrie 2009 20:09 |
|
|
||
| buna | 3 | De la: anakin 20 Iulie 2009 12:25 |
| Ce parere aveti despre relatiile dintre o crestina si un musulman? | 92 | De la: delia_diana 5 Iulie 2010 15:55 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună