SANSA LA VIATA

Buna ziua,

Sunt o mamica de 25 de ani, am o fetita de 3 luni si ma lupt sa-i ofer sansa la viata,va rog din suflet nu fiti indiferente la mesajul pe care-l scriu.

Nu mai stiu ce sa mai fac, pt a intelege mai bine aveti linkul de mai jos, ganditi cu instinctul de mama...va rog nu ne ignorati.
Incercati sa fceti cazul cunoscut daca nu va cer prea mult.

http://dariafloriana.wordpress.com/
Va multumesc!
daria25
Postat pe 1 Iulie 2010 12:52
De la: daria25, la data 2010-07-01 12:52:27 Buna ziua,

Sunt o mamica de 25 de ani, am o fetita de 3 luni si ma lupt sa-i ofer sansa la viata,va rog din suflet nu fiti indiferente la mesajul pe care-l scriu.

Nu mai stiu ce sa mai fac, pt a intelege mai bine aveti linkul de mai jos, ganditi cu instinctul de mama...va rog nu ne ignorati.
Incercati sa fceti cazul cunoscut daca nu va cer prea mult.

http://dariafloriana.wordpress.com/
Va multumesc!
Cred ca nu inteleg f. bine ce are copilul!Da mai multe detalii aici!Sint convinsa ca vei fi ajutata!
teodor_el
Postat pe 12 Iulie 2010 10:00
Buna Teodor,

Daca ai fi dat un click pe acel link, sau copy- paste sigur intelegeai ce are fetita mea.Eu am oferit link-ul pt a nu plictisi lumea, asa ca acolo pe acel link sunt si poze cu fetita mea, este di descrierea.....dar, iti voi spune.

Fetita mea s-a nascut fara o bucatica de esofag, la noi in romania nu are sansa la viata daca o oprez, decat temporar, pt ca va face cancer din cauza faptului ca se aplica o bucatica de colon la esofag.
In Germania operatia nu se face cu colon au niste greutati speciale, pe care le agata de ambele capete ale esofagului si acele greutati vor lungi capetele de esofag in asa fel incat fetita mea sa aiba esofagul, sa poata fi cusut.
Sper ca ai inteles cat de cat daca nu, te rog sa te uiti la acel link. Asa sigur vei intelege.Sunt multe detalii acolo.
Multumesc pt interes.
daria25
Postat pe 13 Iulie 2010 10:16
buna Teodor,
nu-ti pot da mesaj...asa ca am sa-ti multumesc aici pe forum pt faptul k nu ramai indiferenta la durerea mea.
Sa-ti traiasca nepotica...sa stiti sa va bucurati de ea....
Multumesc inca o data, k nu ramai indiferenta la problema micutei mele, de aceea am si poze cu ea pe net, sa se vada ca nu mint.
daria25
Postat pe 14 Iulie 2010 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un animalut de companie! 130 De la: garbo_378458 30 Iulie 2013 21:05
Asistent maternali 6 De la: garbo_468592 12 Iunie 2017 19:55
copil hipoacuzic 1 De la: ralucanicoletailie 1 Martie 2010 11:53
Lectii de Pian Pentru Toate Varstele Boem Club 1 De la: garbo_382040 28 Septembrie 2014 16:54
Spectacol de muzica pentru copii al corului Do-Re-Mi intrare libera 2 De la: kidz004909 1 Noiembrie 2009 22:04
Setari Cookie-uri