Aici Sa Fie ???

Quasi, ai dreptate, se potriveste cu cerintele baiatului.
Da' daca se iau astia la tranta iese mai ceva decat in K one, il face luptatoarea franjuri cu teoriile ei bombastice
dihoritza
Postat pe 25 Iunie 2010 22:58
De la: quasaria, la data 2010-06-25 22:52:07nope.
Corespunde solicitarii, nu? Crestina, serioasa... nu merge in discoteca....
Pai da eu nu merg la discoteca...Dar merg in fiecare zi la biserica pt ca am drag de ea si de Dumnezeu...Din cate stiu barbatii fug de biserica ca ala de tamaie...Si eu vreau un barbat care si el are drag de biserica si de Dumnezeu for got
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iunie 2010 22:59
De la: YoMaxx, la data 2010-06-25 22:19:41
De la: garbo134266, la data 2010-06-25 21:34:35Daca ti neaparat sa fie donisoara si ai bani cu o operatie o faci cum vrei chiar daca are 90 ani .Da si tu relatii mai multe ce naiba sa stim ce cauti nu fi asa de rusinos, doar no-i fi baiat mareeeee


Ce detali sa dau ?? Am spus Simpla si modesta ??nici prea mare nici prea mica ,nici inalta nici pitica.nici bogata nici saraca,

O fata simpla ,nu fitioasa si toata ziua la dicoteca si cluburi,



O fata serioasa care sa stie ce vrea de la viata sa vrea o famile copiii si multe altele


Maxxule sa nu o iei asa din prima ca se sperie si fuge Nu discoteci , nu cluburi , nu fitoasa , sa nu ceara prea multe , buna casnica si mama ideala pt copii ...da da..,,multe altele" ..cu asta s-ar putea sa o nimeresti mai repede decat cu precedentele :-))
reyya
Postat pe 25 Iunie 2010 22:59
da Luptatoarea..sa aibe drag de biserica si frica de discoteca people, tot placa asta e aici ??
reyya
Postat pe 25 Iunie 2010 23:01
reyya, tu nus tii ca pasiunea luptatoarei pt biserica rezida din faptul ca acolo dexista un popa cu barba sura ... care-i pune patrafiru-n cap de cate ori are fata nevoie...?
dihoritza
Postat pe 25 Iunie 2010 23:04
De la: reyya, la data 2010-06-25 22:59:57
De la: YoMaxx, la data 2010-06-25 22:19:41
De la: garbo134266, la data 2010-06-25 21:34:35Daca ti neaparat sa fie donisoara si ai bani cu o operatie o faci cum vrei chiar daca are 90 ani .Da si tu relatii mai multe ce naiba sa stim ce cauti nu fi asa de rusinos, doar no-i fi baiat mareeeee


Ce detali sa dau ?? Am spus Simpla si modesta ??nici prea mare nici prea mica ,nici inalta nici pitica.nici bogata nici saraca,

O fata simpla ,nu fitioasa si toata ziua la dicoteca si cluburi,



O fata serioasa care sa stie ce vrea de la viata sa vrea o famile copiii si multe altele


Maxxule sa nu o iei asa din prima ca se sperie si fuge Nu discoteci , nu cluburi , nu fitoasa , sa nu ceara prea multe , buna casnica si mama ideala pt copii ...da da..,,multe altele" ..cu asta s-ar putea sa o nimeresti mai repede decat cu precedentele :-))
Pai baiatul stie ce vrea...Numai ca daca ii vorbesti la o femeie de casatorie din prima zi...Sigur o rupe la fuga..La fel ca si eu...La inceput sunt cam rece,,pt ca studiez terenul si eu sunt naturala..Nu imi pot deschide inima la oameni necunoscuti si in care nu am incredere
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iunie 2010 23:06
mey..."iluminati'maa si pe mine"!
ce'nseamna for got??
fleurdelis
Postat pe 25 Iunie 2010 23:09
De la: dihoritza, la data 2010-06-25 23:04:19reyya, tu nus tii ca pasiunea luptatoarei pt biserica rezida din faptul ca acolo dexista un popa cu barba sura ... care-i pune patrafiru-n cap de cate ori are fata nevoie...?
Esti sarit de pe fix..Mie imi place sa merg la biserica pt ca asa ma simt mai aproape de Dumnezeu..Chiar daca nu sunt preoti cu care pot discuta...Ma rog,,,ascult din biblie,,,mai invat cate ceva nou..Pt ca Dumnezeu ajuta omul cu cate ceva pt fiecare stradanie care o face...Daca iti dai slinta sa mergi la biserica are Domnul grija sa te ajute sa ramai si cu ceva in cap....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iunie 2010 23:11
Luptatoareoooo, chair asa, ce inseamna "for got"?
Ia explica-ne, sa nu murim cu lipsuri
dihoritza
Postat pe 25 Iunie 2010 23:13
Fetelor, luptatoarea mi-a facut schimbare de sex impotriva vointei mele
dihoritza
Postat pe 25 Iunie 2010 23:16
daca si tuu nu te-ai opuus??
fleurdelis
Postat pe 25 Iunie 2010 23:19
diho,suntem multi ...
elodia
Postat pe 25 Iunie 2010 23:19
De la: elodia, la data 2010-06-25 23:19:14diho,suntem multi ...
Multi ce?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iunie 2010 23:20
Mai fetelor, ce drac e cu agresivitatea asta in postari de la "publicitate", nu de alta dar e chiar paralela cu orice subiect discutat?
Ma enerveaza !
dihoritza
Postat pe 25 Iunie 2010 23:22

eu nu-ti raspund
fleurdelis
Postat pe 25 Iunie 2010 23:22
Fleur, cred ca mi-a adormit simturili cand m-a executat
dihoritza
Postat pe 25 Iunie 2010 23:23
nu tie mai!
eiiii...
ne intreba : multi ce/...
eiii...tu ce crezi c'o fo' in mintea ei??
fleurdelis
Postat pe 25 Iunie 2010 23:33
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-25 23:11:09
De la: dihoritza, la data 2010-06-25 23:04:19reyya, tu nus tii ca pasiunea luptatoarei pt biserica rezida din faptul ca acolo dexista un popa cu barba sura ... care-i pune patrafiru-n cap de cate ori are fata nevoie...?
Esti sarit de pe fix..Mie imi place sa merg la biserica pt ca asa ma simt mai aproape de Dumnezeu..Chiar daca nu sunt preoti cu care pot discuta...Ma rog,,,ascult din biblie,,,mai invat cate ceva nou..Pt ca Dumnezeu ajuta omul cu cate ceva pt fiecare stradanie care o face...Daca iti dai slinta sa mergi la biserica are Domnul grija sa te ajute sa ramai si cu ceva in cap....


Eii Luptatoareo sa sti ca si barbati mai merg la biserica cand au timp inclusiv eu ,acuma nu ma duc in fiecarezi ,dar na cand am vreme asa duminica mai merge ,dece nu,,,eu nu am zis sa nu mearga deloc la discoteca sau cluburi evident ca mai trebe sa iesim dar nu toata ziua bunaziua in cluburi sau stiu eu pe unde . acuma fiecare cu ideile lor ..eu inca mai sper ca e pe aici...
YoMaxx
Postat pe 26 Iunie 2010 01:05
Luptatoareo barbati retardati sunt in toate tariile , Romanii nu sunt mai rai decit altii , am locuit in mai multe tari si am avut posibilitatea sa vad acest lucru. Cel putin noi suntem prietenosi si stim sa traim, in alta tara poti sa mori de sete si nu-ti dau o cana de apa chiar daca o platesti.
garbo134266
Postat pe 26 Iunie 2010 11:50
luptatoareo, nu exista barbati romani si restul barbatilor sau invers, ia-o cum vrei, toti suntem o apa si un pamant, nu gresesc barbatii mai mult ca femeile si nu numai barbatii romani sunt naspa cum crezi tu, ai dat de vreun strain bun? cu ce atuu vii tu in fata unui barbat, il cauti pe al perfect?
Laura_M
Postat pe 26 Iunie 2010 11:58
Maxx dragule daca tot mergi la biserica fa un acatist , poate i-ti gasesti perechea mai repede, sti tu cerere direct la sursa, Dumnezeu te ajuta in toate daca crezi cu adevarat.
garbo134266
Postat pe 26 Iunie 2010 11:59
yomaxx, daca tu cauti o femeie care sa sara fericita direct la spalat vase si facut copii, cauta mult si bine.
Nu-ti gasesti "jumatatea" pentru ca jumatati nu exista: ne nastem intregi. Si raminem asa. Exista relatii intre oameni, dar relatia durabila intre un barbat si o femeie are diverse etape: una dintre etape este chiar mersul in cluburi, in parc, de manutza, in concedii... etc. Inainte sa construiesti ceva cu cineva trebuie sa existe o baza afectiva si de incredere care se formeaza in timp. Nu pica din cer.
Cit timp n-o sa intelegi chestia asta, faptul ca a avea o familie nu e un scop in sine, ci evolutia naturala alaturi de femeia pe care o iubesti, o sa tot cauti.
quasaria
Postat pe 26 Iunie 2010 12:37
mi-a placut chestia aia cu "sursa" 66...
cum sa ceri mai 'direct de la sursaaaaaaaa"??
fleurdelis
Postat pe 26 Iunie 2010 12:46
uite asa, sa intrebe ce a facut cu coasta lui.
quasaria
Postat pe 26 Iunie 2010 13:12
De la: quasaria, la data 2010-06-26 12:37:55yomaxx, daca tu cauti o femeie care sa sara fericita direct la spalat vase si facut copii, cauta mult si bine.
Nu-ti gasesti "jumatatea" pentru ca jumatati nu exista: ne nastem intregi. Si raminem asa. Exista relatii intre oameni, dar relatia durabila intre un barbat si o femeie are diverse etape: una dintre etape este chiar mersul in cluburi, in parc, de manutza, in concedii... etc. Inainte sa construiesti ceva cu cineva trebuie sa existe o baza afectiva si de incredere care se formeaza in timp. Nu pica din cer.
Cit timp n-o sa intelegi chestia asta, faptul ca a avea o familie nu e un scop in sine, ci evolutia naturala alaturi de femeia pe care o iubesti, o sa tot cauti.


dar unde am zis eu ca sa spele vase si sa faca copii si sa stea numai in casa ???nu inteleg dece dozvoltati subiectul asta asa mult si dramatic?? eu am zis ca caut o fata simpla ma intelegetzi?? simpla adica fara fitze? nam zis eu sa fie virgina ,sa nu iese din casa si sa faca copii nonstop ,o femeie o fata ca toate celelate ,nu imi trebe non stop biserica sau discoteca ,offf doamne ,,o fata nam zis eu ca azi vb si mane ne casatorim si facem copii vreo 10 pe an,ce dumnezu chear asa am ajuns ,,..acuma in fine fiecare cu ideile lui si ale ei .eu astep ,paote a intelege cineva pana la urma ca vad ca pana acuma nu prea nimeni
YoMaxx
Postat pe 26 Iunie 2010 13:53
orice femeie indragostita e o femeie simpla. Daca o femeie simpla vrei.
quasaria
Postat pe 26 Iunie 2010 13:59
daca stau sa am uit bine toti barbatii cauta o fata simpla, sa ii inteleaga, sa ii ajute sa ii iubeasca si toate cele, dar ei ce dau in schimb???
giul1a
Postat pe 26 Iunie 2010 14:02
De la: giul1a, la data 2010-06-26 14:02:30daca stau sa am uit bine toti barbatii cauta o fata simpla, sa ii inteleaga, sa ii ajute sa ii iubeasca si toate cele, dar ei ce dau in schimb???


atata va plangeti de mila femeilor de numa numa ,nu ma refer la toate dar cam in general
YoMaxx
Postat pe 26 Iunie 2010 14:28
De la: YoMaxx, la data 2010-06-26 14:28:57
De la: giul1a, la data 2010-06-26 14:02:30daca stau sa am uit bine toti barbatii cauta o fata simpla, sa ii inteleaga, sa ii ajute sa ii iubeasca si toate cele, dar ei ce dau in schimb???


atata va plangeti de mila femeilor de numa numa ,nu ma refer la toate dar cam in general


Toate va plangeti de mila ca barbati sunt asa ca sunt porci prosti, baradani,si mai stiu eu cu sunteti foare bisericoase toate ,dar sa nu uitam cine a mancar marul,si cine a pacatuit prima data eu cred ca femeia
YoMaxx
Postat pe 26 Iunie 2010 14:46
dar imi pare rau ca , cam deviem de la subiect
YoMaxx
Postat pe 26 Iunie 2010 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NICI AICI NU SCAPAM DE EI? 6 De la: valdo68 23 Aprilie 2010 10:30
invitatie SPEED DATING 1 De la: speed_date 3 Octombrie 2009 19:57
un sfat va rog 96 De la: anakin 15 Octombrie 2009 16:31
Cum ar vrea femeile sa fie barbatul "aproape" ideal ? 328 De la: liaiedera 13 Aprilie 2010 08:34
Dragoste sincera sau prefecatorie? 512 De la: erjike60 16 Ianuarie 2010 21:06
Setari Cookie-uri