Concurs Silan

uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
uite asa mai invat si eu cata reclama se face si daca e bun silanul eu prefer lennorul
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 09:59
ce patii nene...s-a blocat butonuuuuuu'
lala_cri
Postat pe 28 Iunie 2010 10:02
Silan Classic : Mediterranean
Fresh Lilac
Fresh Paradise
Silan Aromatherapy ; Feel Attractive
Feel fashon
Feel relax
Feel sensual
Silan Natural Sensitive Aloe Vera : Silan Sensitive Natural Almond Milk i Aloe Vera
Silan Sensitive Natural Avocado i Aloe Vera

cameea_kidz
Postat pe 28 Iunie 2010 10:05
in total sunt 9 variante de parfum
sorrana2007
Postat pe 28 Iunie 2010 10:08
Silan Classic : Mediterranean
Fresh Lilac
Fresh Paradise
Silan Aromatherapy ; Feel Attractive
Feel fashon
Feel relax
Feel sensual
Silan Natural Sensitive Aloe Vera : Silan Sensitive Natural Almond Milk i Aloe Vera
Silan Sensitive Natural Avocado i Aloe Vera

Preferatul meu Silan Aromatherapy :)

In total sunt 9 variante.
silviae
Postat pe 28 Iunie 2010 10:15
in sortimentatia silan exista:
1. silan classic cu 3 variante de parfum,
2. silan aromatherapy cu 4 variante de parfum,
3. silan sensitive cu 2 variante de parfum
in total sunt 9 variante de parfum.
teomaria
Postat pe 28 Iunie 2010 10:22
cavalere, cavalere...ai grija ce-ti doresti frate...ca lenoru sau silanu e antagonistul viagrei tata...o face moale si catifelata...
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 10:25
mai dar tu si aici esti prezenta ...nu ai baut cafeaua ...? lasa tuty ca trec pe cura de telina...tare ca piatra
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 10:28
he he ...cavalere....m-a socat flodarea ta....si ai grija cu telina aia.....sau vrei sa pui niste tablouri????
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 10:36
te credeam ca esti de gasca dar limbajul tau si lasa ..tudaca te-am socat cu flodarea mea nu trebuie sa pun tablouri ...am ceva mai bun de facut ...voi da cu var toti peretii...nu ma ajuti si tu ..asta daca te crezi in stare
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 10:39
cavalere...credeam ca esti cavaler in adevaratul sens al cuvantului....dar vad ca esti mai jos de orice inchipuire....stii cum e vorba aia....daca vulpea nu ajunge la struguri, zice ca sunt acrii...care cuvant frate ti s-a parut nelalocul lui?nu am rostit nici un cuvant obscen si nici macar nu m-am laudat cu performantele mele sexuale cum facusi mataluta deunazi...cred ca ma confunzi si confunzi faptul ca ti-am dat un pic de atentie...cred ca tu esti aici doar pentru un singur lucru...ei, afla ca ai gresit masa...hai...incearca si canta la alta...si fa-ma sa nu-mi para rau ca te-am acceptat in lista de prieteni...mai ai o sansa...asta daca esti cu adevarat cavaler....ca restul de barbati fitosi sunt pe toate gardurile...
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 10:47
Exista urmatoarele sortimente de Silan:
1. silan classic cu 3 variante de parfum,
2. silan aromatherapy cu 4 variante de parfum,
3. silan sensitive cu 2 variante de parfum
mysulika
Postat pe 28 Iunie 2010 10:53
De la: tutankhamon, la data 2010-06-28 10:47:58cavalere...credeam ca esti cavaler in adevaratul sens al cuvantului....dar vad ca esti mai jos de orice inchipuire....stii cum e vorba aia....daca vulpea nu ajunge la struguri, zice ca sunt acrii...care cuvant frate ti s-a parut nelalocul lui?nu am rostit nici un cuvant obscen si nici macar nu m-am laudat cu performantele mele sexuale cum facusi mataluta deunazi...cred ca ma confunzi si confunzi faptul ca ti-am dat un pic de atentie...cred ca tu esti aici doar pentru un singur lucru...ei, afla ca ai gresit masa...hai...incearca si canta la alta...si fa-ma sa nu-mi para rau ca te-am acceptat in lista de prieteni...mai ai o sansa...asta daca esti cu adevarat cavaler....ca restul de barbati fitosi sunt pe toate gardurile...


Da-l de pereti... asa mov cum e el.. sau e ea...
Pe mine nu m-a convins inca de gen...
Romeo_Ex
Postat pe 28 Iunie 2010 10:56
Silan Classic : Mediterranean
Fresh Lilac
Fresh Paradise
Silan Aromatherapy ; Feel Attractive
Feel fashon
Feel relax
Feel sensual
Silan Natural Sensitive Aloe Vera : Silan Sensitive Natural Almond Milk i Aloe Vera
Silan Sensitive Natural Avocado i Aloe Vera
garbo120448
Postat pe 28 Iunie 2010 10:56
romeo....lasa-l, fratello.....ca manca suc de telina si il tine 4 ore......
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 10:59
tuty ? ai avut cosmar azi noapte ...sau te-ai trezit ne...... sa i transmiti sotului tau sa te iubeasca mai mult ,ai 2 identitati ,sau iti lipseste ceva de care ai nevoie .transmite i sotului tau sa inceapa o cura de telina ...voi astea de pe garbo sigur va lipseste ceva ..ori sex ori viata personala .
cavalerulnegru
Postat pe 28 Iunie 2010 11:00
De la: tutankhamon, la data 2010-06-28 10:59:46romeo....lasa-l, fratello.....ca manca suc de telina si il tine 4 ore......


In ce dimensiune se intampla chestia asta?? Twilight zone??
Romeo_Ex
Postat pe 28 Iunie 2010 11:02
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-28 11:00:08 tuty ? ai avut cosmar azi noapte ...sau te-ai trezit ne...... sa i transmiti sotului tau sa te iubeasca mai mult ,ai 2 identitati ,sau iti lipseste ceva de care ai nevoie .transmite i sotului tau sa inceapa o cura de telina ...voi astea de pe garbo sigur va lipseste ceva ..ori sex ori viata personala .


Mda.. m-am decis: esti un cavaler negru... in cerul gurii!!
Romeo_Ex
Postat pe 28 Iunie 2010 11:03
R: 9 variante.
Selene73
Postat pe 28 Iunie 2010 11:07
cavalere.....m-ai convins.....esti dus cu pluta....si da...poate ca am doua identitati....si care e problema ta????...aaaaa.....daaaa....nu iti acord atentie din nici una?...he he....te roade si te macina....

p.s.sotul meu nu are nevoie de telina.....el e natural si ma are pe mine, nu are nevoie de stimulente.....te oftici??
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 11:07
cica noua astea de pe garbo ne lipseste ceva...
cavalere,vorbesti la general?
dancris
Postat pe 28 Iunie 2010 11:07
De la: tutankhamon, la data 2010-06-28 11:07:25cavalere.....m-ai convins.....esti dus cu pluta....si da...poate ca am doua identitati....si care e problema ta????...aaaaa.....daaaa....nu iti acord atentie din nici una?...he he....te roade si te macina....

p.s.sotul meu nu are nevoie de telina.....el e natural si ma are pe mine, nu are nevoie de stimulente.....te oftici??
dancris
Postat pe 28 Iunie 2010 11:08
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-28 11:00:08 tuty ? ai avut cosmar azi noapte ...sau te-ai trezit ne...... sa i transmiti sotului tau sa te iubeasca mai mult ,ai 2 identitati ,sau iti lipseste ceva de care ai nevoie .transmite i sotului tau sa inceapa o cura de telina ...voi astea de pe garbo sigur va lipseste ceva ..ori sex ori viata personala .

sa mori tu.............
jeanette40
Postat pe 28 Iunie 2010 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sfintii ajutatori 140 De la: paty2014 30 Mai 2015 10:07
ABUZURI FACUTE DE ANGAJATI AI POLITIEI ROMANE ASUPRA LUMII CIVILE 47 De la: garbo171675 30 August 2014 13:17
IDEE DE AFACERE 10 De la: alfheim 2 Septembrie 2011 16:01
AFACERI 1 De la: Jasmine_delly 30 Octombrie 2010 02:32
Pasiunea de a ghici in carti si cafea 154 De la: ratuscaceaurata 12 Octombrie 2011 13:10
Setari Cookie-uri